جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 8 شهريور 1396     
تجهیز خط تولید کابین خودرو سازی مشکین شهر

به گزارش صنعت نیوز، استاندار اردبیل گفت: نصب ماشین آلات خط تولید کابین خودرو از آبان امسال در مجموعه خودروسازی مشکین شهر آغاز می شود.

مجید خدابخش در نشستی با مدیران ارشد شرکت خودروسازی بنز آلمان و سرمایه گذار این طرح که در محل کارخانه خودروسازی مشگین شهر و با حضور نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان برگزار شد، افزود: با تبدیل شدن مجموعه خودروسازی مشگین شهر به شهرک صنعتی خصوصی همه زیرساخت های لازم از قبیل گاز و برق صنعتی را تا محل کارخانه از محل اعتبارات دولتی تامین می کنیم.

استاندار اردبیل گفت: واحدهای تولیدی و اشتغال زائی، بویژه واحدهای صنعتی بزرگ اهمیت ویژه ای برای ما دارد و هر گونه حمایت و پشتیبانی را از این واحدها بعمل می آوریم.

خدابخش با بیان اینکه سرمایه گذار این کارخانه مسلط به این صنعت است و تاکنون اقدامات شایسته ای در جهت تکمیل این کازخانه انجام داده است، افزود: تاکنون ۱۵۰ میلیارد تومان  برای احداث کارخانه خودروسازی مشکین شهر توسط سرمایه گذار بخش خصوصی هزینه شده و ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز برای تکمیل آن هزینه می شود‌ و آبان امسال خط اصلی تولید اتاق در خودروسازی مشکین شهر شروع خواهد شد.

استاندار اردبیل گفت: در کل سرمایه گذاری بزرگ نزدیک به ۴۵۰ میلیارد تومان در این کارخانه انجام خواهد گرفت.

خدابخش با بیان اینکه خرید ماشین آلات نخستین خط تولید این کارخانه 12 هزار دلار هزینه در برداشته است، از اشتغال 4 هزار و 200 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در این واحد صنعتی خبر داد و گفت: این کارخانه علاوه بر نیاز داخلی، شرایط ویژه ای برای صادرات خودروهای تولیدی به کشورهای همسایه را دارد.