جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 7 شهريور 1396     
متقاضیان مسکن مهر پرند در زمان تحویل به سازندگان وجهی پرداخت نکند

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: در هفته دولت ۷ هزار واحد مسکن مهر پرند افتتاح می‌شود و ۱۲ هزار واحدی که متقاضی موثر دارند باقی می‌ماند.

طاهری گفت:در تکمیل مسکن مهر پرند باید همه دستگاهای خدمات رسا ن. از جمله اب، برق و گاز کمک کنند، با توجه به اینکه تمامی هزینه‌های انشعاب اب، برق، وگاز پرداخت شده متاسفانه با پیشرفت ابنیه‌ها سرعت خدمات رسانی در بخش‌های مختلف زیربنایی کند است.

طاهری با اشاره به اعلام ضرب الاجل به پیمانکاران کم کار مسکن مهر پرند تاکید کرد: سیاست دولت این است که مسکن مهر پرند تا پایان سال ۱۳۹۶ تمام شود و بعد از آن به کارهای روبنایی بپردازیم.

وی تاکید کرد با توجه به افزایش تسهیلات از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان و افزایش کمک به اورده مردم به پیمانکاران تذکر دادیم که اگر سستی یا کم کاری داشته باشند، خلع ید می‌کنیم و پیمانکاران دیگری که متقاضی هستند و با همین قیمت و کیفیت می‌توانند کار را بر عهده بگیرند جایگزین آن‌ها خواهیم کرد. تذکرات لازم را به پیمانکاران از طریق مشاورین خود می‌دهیم که زودتر کار را جمع کنند. البته اگر هم تاخیر داشته باشند هزینه هایی به پیمانکاران تحمیل می‌شود که به ضررشان است..

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند تصریح کرد: قیمت مسکن مهر نهایی شد‌ها ست و متقاضیانی که برای تحویل واحدهای خود مراجعه می‌کنندنباید به سازندگان مبلغی پرداخت کنند و باید واریزی خود را از طریق سامانه بانک مسکن واریز کنند.

طاهری درباره قطار حومه‌ای و مترو در شهر پرند گفت:اقدامات بسیار خوبی درباره قطارحومه‌ای صورت گرفت بطوریکه رفت وبرگشت قطار در روز از ۵ بار به ۱۶ بار افزایش یافته است.

وی افزود: اعلام امادگی کردیم که در صورتیکه مجوز لازمرا به هیات وزیران به ما بدهد می‌توانیم از این طریق تهاتر بابت تجهیزات برقی همکاری کنیم.

طاهری ادامه داد: مترو تا فرودگاه امام (ره) امده است و ۱۷. ۵ کیلومتر تا پرند فاصله دارد و فقط درواگن‌ها کمبود اعتبار دارند که بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد که اگر اعتبار اختصاص یابد در مدت ۶ ماه عملیاتی می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرنددرباره مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر پرند گفت: ما تن‌ها درباره سامانه وتسهیلات بر تعاونی‌ها نظارت داریم و ساخت وساز بر عهده ما نیست، اشخاصی که با مشکل روبرو شدند و اگر می‌توانند پول خود را از تعاونی دریافت کنند ما می‌توانیم واحدی را برای ان‌ها در نظر بگیریم و در سامانه ثبت نام کنیم.

وی تاکید کرد: شاکیان مسکن مهر پرند می‌توانند به اداره تعاون مراجعه کنند.