جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 28 خرداد 1396     
ووشوکاران راه یافته به اردوی تیم ملی جوانان مشخص شدند

 به گزارش صنعت نیوز، رقابت‌های انتخابی تیم ووشو جوانان ایران برگزار و در پایان نفرات راه یافته به اردوی آماده سازی این تیم مشخص شد.

رقابت‌های ووشو قهرمانی جوانان آسیا، اواخر شهریور امسال به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد و تیم ایران در دو بخش تالو و ساندا دختران و پسران به مصاف حریفان می‌رود.

 

در این چارچوب مسابقات انتخابی در دو بخش ساندا و تالو پسران برگزار شد تا ووشوکاران راه یافته به اردوی تیم جوانان مشخص شوند.

 

اردوی آماده سازی ووشوکاران جوان ایران از امروز (یکشنبه ۲۸ خرداد) آغاز به کار کرد.

 

سانداکاران راه یافته به اردوی تیم جوانان:

 

در وزن ۴۸ - کیلوگرم: «علی افشانی پور» از کهکیلویه و بویراحمد و «امیر مهدی زاده» از آذربایجان شرقی با غلبه بر حریفان اردونشنین شدند. در مبارزه بین این دو نفر هم، افشانی پور به برتری دست یافت.

 

در وزن ۵۲ - کیلوگرم، «حسین خدادادی» از تهران و «امیرحسین نوری» از قزوین اردونشنین شدند که در بازی مستقیم آنان هم، خدادادی پیروز شد.

 

در وزن ۵۶ - کیلوگرم، «پویا سلیمان زاده» از تهران و «محمد فرهادی» از فارس به اردو رسیدند که در رقابت بین آنان هم سلیمان زاده برنده شد.

 

در وزن ۶۰ - کیلوگرم، «عرفان بویری» از خوزستان و «علیرضا ریگی» از سیستان جواز حضور در اردو را کسب کردند. مبارزه بین این دو نفر هم با پیروزی ریگی به اتمام رسید.

 

در وزن ۶۵ - کیلوگرم، «علی محمدی» از زنجان و «مهرشاد رستمی» از تهران به اردو رسیدند و بازی مسقیم این دو سانداکار با برتری محمدی همراه شد.

 

در وزن ۷۰ - کیلوگرم، «محمد افشاری» از فارس و «عادل جلالی» از مازندران به عنوان اردونشین معرفی شدند. مبارزه بین این دو ووشوکار جوان با پیروزی جلالی به اتمام رسید.

 

در این وزن، «آرمین افراز» از قزوین با مجوز پزشک در مرحله نخست انتخابی حضور نداشت و از دور دوم انتخابی‌ها به میدان می‌رود.

 

در وزن ۷۵ - کیلوگرم، «احمد واحدی» از سمنان و «مهدی قنبری» از اردبیل به اردو رسیدند. واحدی در مبارزه مستقیم با قنبری صاحب برتری شد.

 

در وزن ۸۰ - کیلوگرم، «آرمین ادیبی» از فارس و «محمدصابر باقلانی» از ایلام اردونشین لقب گرفتند. در مبارزه بین این دو، ادیبی به پیروزی رسید.

 

در این وزن «حسن خادمی» از مازندران با مجور پزشک در مرحله نخست انتخابی حضور نداشت و از دور دوم انتخابی‌ها به میدان می‌رود.

 

(در بخش ساندا بین دو نفر برتر راه یافته هر وزن به اردو، مبارزات انتخابی برگزار می‌شود و هر سانداکاری که زودتر صاحب دو پیروزی شود به عنوان نفر برتر وزن معرفی می‌شود).

 

تیم ووشو جوانان ایران، سهمیه اعزام پنج سانداکار در بخش مردان به مسابقات قهرمانی آسیا را دارد.

 

تالوکاران راه یافته به اردوی تیم جوانان:

 

رده سنی نونهالان:

 

ابوالفضل قره باغی، محمدرضا جعفری، عرفان زارعی، ایلیا محمدخانی و امیرمهدی پرنده

 

رده سنی نوجوانان:

 

طا‌ها بدیعی، علی شکروی، شاهین بنی طالبی و امیرحسین پوسانه

 

رده سنی جوانان:

 

امیرحسین سلطانی، محمدعلی مجیری، مصطفی دودله، محمدرضا شیرچی و سیدمحمدحسینی
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: