جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 خرداد 1396     
اپه ایست ایران از صعود بازماند

به گزارش صنعت نیوز، نماینده اسلحه اپه ایران امروز در رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی آسیا از صعود به دور بعد بازماند.

در دومین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا به میزبانی هنگ کنگ برگزار شد که ایران در بخش اپه مردان با چهار نماینده (محمد رضایی، طاهر عاشوری، محمد اسماعیلی و محمد کیهانی) شرکت کرد و در پایان طاهر عاشوری موفق به حضور در جمع ۱۶ شمشیرباز برتر شد.

ابتدا محمد اسماعیلی با پنج برد و یک باخت، طاهر عاشوری با چهار برد و ۲ باخت، محمد رضایی با چهار پیروزی و ۲ شکست و محمد کیهانی با سه پیروزی و سه شکست در مرحله مقدماتی به جدول اصلی و حذفی مسابقات راه پیدا کردند.

در ادامه مسابقات رضایی با شکست شمشیرباز قرقیزستانی، عاشوری با برد مقابل حریف سنگاپوری و اسماعیلی با غلبه بر شمشیرباز استرالیایی به محله بعدی راه پیدا کردند، اما کیهانی مقابل حریف ازبسکتانی نتیجه را واگذار کرد و از راه یابی به مرحله یک سی و دوم بازماند.

 

در مرحله یک سی و دوم نهایی، طاهر عاشوری مقابل حریف هنگ کنگی خود به پیروزی رسید و به مرحله یک شانزدهم راه پیداکرد، محمد اسماعیلی و محمد رضایی در این مرحله به ترتیب مقابل حریفانی از قرقیزستان و قزاقستتان نتیجه را واگذار کردند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

طاهر عاشوری تن‌ها نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف "کیونگ" از کره جنوبی رفت و با شکست مقابل این شمشیرباز از ادامه رقابت‌ها بازماند.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا از دیروز آغاز شده است و تا ۳۰ خرداد ادامه دارد.