جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 خرداد 1396     
پلمپ برخی از بیمارستان‌های متخلف با حکم قضایی

باشگاه خبرنگاران جوان: ایرج حریرچی قائم مقام و سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به خودمراقبتی وزارت بهداشت و نظارت بر بیمارستان‌ها اظهار کرد: وزارت بهداشت در بحث خودمراقبتی همیشه پیشگام بوده و نظارت دقیقی در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی سراسر کشور دارد که در این راستا اقدامات موثری مربوط به نظارت بر کار ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی انجام می‌شود.
 
وی عنوان کرد: بر اساس ضوابط مسئولین فنی مشکلات مربوط به تخلفات بیمارستانی را رسیدگی می‌کند و وزیر بهداشت اقدامات خوبی را در زمینه پیشگیری از تخلفات انجام می‌دهد.
 
حریرچی بیان کرد: بازرسان وزارت بهداشت بازرسی‌های متعددی از بیمارستان‌های سراسر کشور در راستای پیشگیری از تخلف و حفاظت مالی و جانی از بیماران انجام می‌دهند که اکنون تخلفات غیرقانونی در شهرستان‌ها صفر و در شهر تهران نیز تقریبا به صفر رسیده و این مساله نشان دهنده ارتقای سطح کیفی و کمی بیمارستان‌های سراسر کشور است.
 
وی یادآور شد: تخلفات مربوط به هتلینگ بیمارستانی به میزان قابل توجهی کاهش داشته که در این راستا اقدامات غیرقانونی به مراجع مربوطه ارجاع و در صورت بروز مشکل با حکم قضایی در بعضی مواقع پلمپ صورت گرفته است.