جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 20 خرداد 1396     
تفریحات دریایی جشنواره تابستانی کیش اعلام شد

به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از رونق گردشگری جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ورود گردشگران به جزیره کیش امسال در مقایسه با ماه رمضان سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است.

محب علی خدایی گفت:: با وجود ماه مبارک رمضان و رکود گردشگری در کل کشور، ورود گردشگران به جزیره کیش همچنان ادامه دارد.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: روند طبیعی ورود گردشگران به جزیره کیش در ماه رمضان و فصل امتحانات حاکی از استقبال مردم از جاذبه‌های گردشگری این جزیره است و ورود گردشگران به این جزیره در مقایسه با رمضان سال گذشته با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

به گفته وی، امید می‌رود از نیمه دوم خرداد ماه با اتمام امتحانات مدارس شاهد افزایش بیشتر گردشگران ورودی به جزیره کیش باشیم.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، نرخ مناسب خدمات تفریحی، اقامتی، پذیرایی و حمل و نقل را از جمله دلایل رونق بیشتر گردشگری جزیره کیش عنوان کرد.

این مقام مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه گفته‌های خود از آغاز برگزاری جشنواره تابستانی کیش از پنجم تیرماه همزمان با عید سعید فطر خبر داد و گفت: با آغاز این جشنواره شاهد رونق هر چه بیشتر گردشگری تابستانی در کیش خواهیم بود.

خدایی ارائه انواع خدمات گردشگری در جزیره را با تخفیف‌های ویژه یکی از ویژگی‌های جشنواره تابستان کیش دانست و گفت: همچنین شاهد کاهش بیشتری در نرخ خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی در ایام برگزاری جشنواره خواهیم بود.

این مقام مسئول در جزیره کیش اظهار داشت: همچنین دراین جشنواره جوایز ویژه‌ای در مراکز خرید جزیره برای گردشگران در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: برگزاری کنسرت‌های بزرگ، جنگ‌های شبانه شاد و نیز دعوت از هنرمندان محبوب مردم از دیگر برنامه‌های جشنواره تابستانی کیش محسوب می‌شود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته و تلاش‌های در حال انجام از سوی سازمان منطقه آزاد کیش، جشنواره تابستانی ۹۶ کیش، متفاوت‌تر و با شکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

خدایی اظهار داشت: همچنین هماهنگی‌های لازم با بخش خصوصی به منظور کاهش قیمت خدمات تفریحی، پذیرایی و اقامتی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه توریسم دریایی یکی از مقولات اصلی گردشگری جزیره کیش محسوب می‌شود، تصریح کرد: در ایام تابستان نیز انواع خدمات گردشگری دریایی که یکی از اهداف اصلی ورود گردشگران به جزیره محسوب می‌شود، ارائه خواهد شد.

این مقام مسئول در سازمان منطقه آزاد کیش عنوان کرد: کلوپ‌های دریایی کیش به طور منظم خدمات خود را با قیمت‌های مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.

خدایی همچنین از فعالیت شناورهای تفریحی در جزیره به منظور گشت در اطراف کیش خبر داد و گفت: تور یک روزه سفر به هندورابی نیز در ایام تابستان برقرار است.

وی با اشاره به روند افزایشی ورود گردشگران به جزیره کیش از ابتدای سال اظهار داشت: با توجه به این امر، پیش بینی می‌شود تعداد گردشگران ورودی به جزیره کیش در ایام تابستان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش قابل قبولی همراه باشد.