جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 11 دی 1395     
بهره‌برداری از قطعه یک آزادراه تهران - شمال در نوروز

به گزارش صنعت نیوز، بهره برداری از قطعه یک آزادراه تهران- شمال در نوروز 96 محقق می‌شود.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران- شمال با اشاره به پیشرفت فیزیکی 77 درصدی منطقه یک آزادراه تهران-شمال و کسب رکورد پیشرفت 3.2 درصدی در ماه گفت: تنها 1200 متر از حفاری تونل 6500 متری البرز باقی‌مانده است و بخش شمالی آن نیز فعال شده است.

مهران اعتمادی با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت آزادراه تهران - شمال افزود : در حال حاضر حتی برغم سرمای شدید هوا در روزهای اخیر با فعالیت کارکنان، حتی در شب هنگام هم حدود 85 درصد منطقه یک فعال است.

اعتمادی با اشاره به منطقه دو آزادراه تهران-شمال بیان داشت: دستور اجرای این منطقه نیز به 4 پیمانکار ابلاغ و از طرفی پاکت مناقصه بخش‌های «الف و ب» تونل البرز نیز باز شده است اما بخش «ج» در حال بررسی برای تعیین قیمت طی دو هفته آینده است و بر این اساس پیمانکار تونل البرز با دستگاه تی‌بی‌ام مشخص خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای پیمانکاران دارای «تی‌بی‌ام» گفت: یکی از محدودیت‌های حضور در مناقصه، داشتن سابقه کار با «تی بی ام» در زمینه حفاری در کشور است که تعداد شرکت‌های دارای تخصص و سابقه کار با «تی بی ام» در کل کشور به تعداد انگشتان یک دست نمی‌رسد.

وی در ادامه از جلسه روز پنجشنبه برای توافق بر سر فنس‌کشی منطقه 4 خبر داد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: