جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 29 ارديبهشت 1392     
قلعه‌نویی و فتح الله‌زاده در استقلال‌می‌مانند

فارس: احمد شهریاری در خصوص آخرین مباحثی که پیرامون جدایی فتح‌الله‌زاده و تزریق پول به باشگاه استقلال مطرح می‌شود اظهار داشت: فکر نمی‌کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد و با توجه به اینکه استقلال در شرایط خوبی قرار دارد و در آستانه حضور در جمع ۸ تیم هستیم قطعا وزارت به ما کمک خواهد کرد. قرار است به زودی با وزیر ورزش جلسه داشته باشیم و در خصوص این مسائل و مشکلات که کوچک هم هست صحبت کنیم.

 وی افزود: این افتخاری بزرگ برای فوتبال ایران است که یک تیم راهی ۸ تیم برتر آسیا شود و در بین هیئت مدیره نیز کمک‌های خود را دریغ نخواهد کرد.

 عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین در خصوص بودجه فصل آینده این تیم گفت: همانطور که فتح‌الله‌زاده اعلام کرده ۵/۱۳میلیارد سال گذشته در تیم استقلال هزینه شد که البته شاید مشکلاتی وجود داشت و چند درصد از مطالبات بازیکنان باقی ماند اما همه چیز قابل حل خواهد بود.

 شهریاری در خصوص اینکه آیا قلعه‌نویی فهرست نهایی بازیکنان را به هیئت مدیره و مدیرعامل ارائه کرده است یا خیر گفت: هنوز قلعه‌نویی به ما فهرست نداده چون فصل ما بعد از بازی با الشباب به اتمام می‌رسد و بازیکنان بعد از کمی استراحت باید برای تیم‌های خود تصمیم بگیرند. در این بین قلعه‌نویی نیز لیست مورد‌نظر خود را ارائه خواهد کرد.

 

عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد: پارسال بودجه استقلال ۱۷ میلیارد مصوب شده بود که در اجرا ۵/۱۳ میلیارد هزینه شد و مقداری از آن باقی مانده که باید برای سال آینده تورم این عدد را نیز در نظر گرفت اما همانطور که قبلا اشاره شد ۲۰ درصد کمتر از پرسپولیس و سپاهان حاضرین تیم را ببندیم.

 شهریاری در خصوص حضور فتح‌الله‌ زاده و قلعه‌نویی در استقلال گفت: شک نداشته باشید با توجه به کارنامه خوب این دو نفر از دید هیئت‌ مدیره این عزیزان با ما همکاری خود را ادامه خواهند داد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: