جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 9 ارديبهشت 1392     
ون A36.13 زامیاد اورژانس ویژه شد

به گزارش صنعت نیوز، تحویل 100 دستگاه ون A36.13 ویژه اوژانس را در دستور کار شرکت زامیاد قرار گرفت.   

این شرکت در راستای تحقق مسولیت‌های اجتماعی خود و گسترش و اشاعه آن در صنعت و جامعه با هدف به‌روزر رسانی و ارتقا خودروهای ویژه اورژانس بار دیگر  با تعامل سازمان بهزیستی کشور 100 دستگاه ون A36.13 ایویکو ایتالیا، ویژه اورژانس را جهت استفاده در ناوگان اورژانس اجتماعی این سازمان در دستور کار خود قرار داد،

به موجب این گزارش از آنجائیکه معلولین، به دلیل دارا بودن شرایط خاص برای عبور و مرور نیازمند تجهیزات ویژه‌ای هستند. لذا شرکت زامیاد نیز، هم گام با گسترش و اشاعه فرهنگ مسولیت‌های اجتماعی خود و اتکا به‌توان داخلی در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات، با خودروهای مناسب سازی شده و با تجهیز و به‌روز رسانی ناوگان امدادی، سعی جدی دارد تا سهمی در ارتقا و به‌روز رسانی ناوگان امدادی کشور به عنوان یکی از قدیمی‌ترین خودروسازان تجاری کشور ایفا کند.

گفتنی است، شرکت زامیاد، ون A36.13 به عنوان خودرویی برای خدمات مختلف شناخته می‌شود که با دارا بودن موتور چهار سیلندر خطی دیزل با حجم موتور 2800 سی‌سی و گشتاور285n.m از پیشرانه‌ای قدرتمند بهره‌می‌برد؛ از ویژگی مهم ون A36.13 دارا بودن ارتفاع 1690میلیمتری داخل اتاق است که فضای وسیع را برای نصب و بکارگیری از ادوات تخصصی  پزشکی و.. را نیز فراهم می‌آورد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: