جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 30 فروردين 1390     
كلاهبردارها مشكل مردم را حل مي‌كردند!!

كارآگاهان پليس آگاهي موفق به دستگيري2 كلاهبردار كه تحت عنوان مامور و به بهانه حل مشكلات اداري از شهروندان گيلاني كلاهبرداري مي‌كردند، شدند.
 
به گزارش پليس، سرهنگ كريمي رئيس پليس آگاهي استان گيلان در اين باره گفت: در پي شكايت شخصي مبني بر اين كه دو نفر به هويت علي و مهدي با معرفي خود به عنوان مامور به بهانه حل مشكل وي در يكي از ادارات دولتي با فريب و نيرنگ تقاضاي وجه نقد نموده‌اند و طي چند مرحله از وي ميليون‌ها تومان كلاهبرداري كرده‌اند، گروهي از كارآگاهان مبارزه با كلاهبرداري مسوول رسيدگي به پرونده شدند و با جمع‌آوري اطلاعات اوليه از مالباخته و ترسيم چهره متهمان و پس از به دست آمدن تصوير فرضي با مقايسه در بانك‌هاي اطلاعاتي موفق به شناسايي 2 كلاهبردار و محل اختفاي آنها شدند كه با تعقيب و مراقبت محل، آن دو دستگير شدند.

كريمي تصريح كرد: در بازجويي‌ها متهمان ابتدا منكر هر گونه جرمي شدند ولي در مواجهه حضوري با مالباخته لب به اعتراف گشوده و گفتند با حيله و نيرنگ خود را مامور معرفي و به جهت حل مشكلات اداري شهروندان از آنها ميليون‌ها تومان كلاهبرداري مي‌كردند. با اين اعترافات پرونده تكميل شد و متهمان با صدور قرار قانوني روانه زندان شدند.
 

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: