جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 فروردين 1390     
سرمربي الريان قطر :
فردا بازي مرگ و زندگي است

به گزارش خبرنگار گروه ورزش صنعت نیوز، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت. منصور ابراهیم‌زاده در نشست خبری پیش از بازی ذوب‌آهن برابر الریان قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی‌های آسیایی شرایط خاص خود را دارد و با توجه به کسب عنوان نایب قهرمانی فصل گذشته تمامی تیم‌ها با انگیزه زیادی برابرما بازی می کننند.
وی بااشاره به پیروزی برابر الریان در دیدار رفت افزود: شکست الریان در قطر به این معنا نیست که در اصفهان نیزمی‌توانیم به برتری دست یابیم. ما باید بازی خود را انجام دهیم و هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت و امیدوارم مسیر موفقیت‌آمیز گذشته را در این دیدار سپری کنیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: الریان درآخرین فرصت نتیجه‌گیری در لیگ قهرمانان آسیا برای صعود در این گروه به امتیاز دیدار فردا نیاز دارد به همین دلیل ما بازی محکمی را ارائه خواهیم داد.
ابراهیم‌زاده با اشاره به غیبت قاسم حدادی‌فر یادآور شد:‌ غیبت حدادی‌فر بسیار محسوس است اما بازیکنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا جای خالی اوپر کنند. وی افزود: فکر می‌کنم الریان برای باخت به اصفهان نیامده و در فوتبال هیچ چیزی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در حضور مدیر رسانه‌ای کنفدراسیون آسیا عنوان کرد: حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در ایران بسیار پر رنگ است و افتخار می‌کنم که از تیم‌های ایرانی اینچنین حمایت می شود درحالی که در هیچ جای آسیا چنین استقبالی از نشست‌ها و دیدارهای تیم‌های خود انجام نمی‌دهند.
سرمربی برزیلی تیم فوتبال الریان قطرگفت: فردا باید بازی مرگ و زندگی خود را برابر ذوب‌آهن برگزار کنیم. پائولو اتوریو در نشست قبل از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن ایران و الریان قطر از هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از ابتدای مسابقات می‌دانستم که شرایط سختی برای صعود داریم به همین دلیل بازی فردا برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد چرا که در صورت شکست، شانس صعود را از دست می‌دهیم به همین دلیل به امتیازهای کامل این دیدار فکر می‌کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به میانگین سنی 20 سال از آمادگی جسمانی بهتری نسبت به ذوب‌آهن برخورداریم ضمن اینکه با سازماندهی خوبی که داریم در بازی فردا دوندگی بیشتری را هم خواهیم داشت.
اتوریو تاکید کرد: به خاطر اینکه برد می‌خواهیم انگیزه لازم را هم داریم، اما مشکل اصلی در بازی فردا وجود 4 مصدوم که همگی آنها از بازیکنان اصلی هستند، در ترکیب تیم است.
وی یادآور شد: چند بازیکن از جمله بازیکن کره‌ای ما از ناحیه ساق پا مصدوم است، علاوه بر اینکه ایتمار هم در بازی رفت اخراج شد.
سرمربی الریان با بیان اینکه به دیدارهای قبل و بعد از بازی فردا فکر نمی‌کنم، گفت: فردا بازی خاص خودش انجام می‌شود و این دیدار جدا از مسابقه رفت است و این دلیلی نمی‌شود چون در دیدار رفت شکست خوردیم در دیدار فردا هم از پیش بازنده باشیم. تیمهای ذوب آهن اصفهان و الریان قطر فردا شب ساعت 20 به دیدار هم خواهند رفت.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: