جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 فروردين 1390     
حمايت مجلس از تولید خودرو با نشان ایرانی

به گزارش خبرنگار گروه خودرو صنعت نیوز، مجلس شورای اسلامی از طراحی، تولید و صادرات خودرو با نشان ایرانی حمایت می کند.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم رونمایی دنا با بیان این مطلب گفت: دولت و بانك ها نيز با در اختيار گذاشتن تسهيلات و وام هاي كم بهره مي توانند را ه توسعه صنعت خودرو کشور را هموار کنند.

وی افزود: با توجه به اينكه بازار خودرو در كشورهاي مختلف رقابتي شده است، شركت هاي خودروساز داخل نيز بايد خودروهایی مطابق با سلیقه مصرف کنندگان و با آخرین فنا وریهای روز تولید کنند.

گروسی در ادامه به ارتقاي كيفيت و افزايش تنوع خودروهاي داخلي اشاره كرد و افزود: شركت هاي خودروساز بايد تلاش خود را براي جلب رضايت مشتريان مضاعف كنند.

عضو كميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي استفاده از نيروهاي جوان، خلاق و پر توان در عرصه صنعت را بسيار حياتي دانست و خاطرنشان ساخت: گروه صنعتي ايران خودرو با استفاده از همه توان خود در دو سال اخير پيشرفت هاي زيادي در زمينه افزايش كيفيت، تنوع محصول و افزايش رضايت مشتريان داشته است.

وی تاکید کرد: خودرو دنا كه به دست توانمند مهندسين و متخصصان داخلي در شركت ايران خودرو طراحي شده قابل رقابت با ساير خودروهاي هم كلاس خود در كشورهاي ديگر است.

گروسی با بیان اينكه خودرو دنا سومين خودرو ملي ايران خودرو محسوب مي شود، گفت: يكي از ويژگي هاي مهم اين خودرو مالكيت معنوي آن است و ایران خودرو می تواند این خودرو را بدون هیچ محدودیتی به با زار های بین المللی صادر کند.

وي يكي دیگر از مهمترين مزيت هاي خودروهاي ملي را تغيير و تحول درطراحی خودرو دانست و خاطرنشان ساخت: در اين صورت خودروساز مي تواند بدون مجوز از دیگران هر گونه تغيير و تحول، در بدنه و سيستم قواي محركه را اعمال كند.

گروسي تاكيد كرد: صنعت خودروسازي كشور در طول چند سال گذشته پيشرفت هاي خيره كننده اي داشته است و مجلس شوراي اسلامي نيز حمايت هاي خود را از اين صنعت افزايش مي دهد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: