جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 فروردين 1390     
تویوتا و بنز وارد ناوگان تاکسیرانی اصفهان می شود

منوچهر شاهسوندی در ادامه گفت:به منظور به روزرسانی ناوگان تاکسیرانی باید تاکسی های فرسوده شناسایی و جایگزین شوند و در مرحله بعد مجهز به سیستم های هوشمند گردند.

وی برنامه های سازمان تاکسیرانی اصفهان را در سال 90 ،نوسازی و تجهیز ناوگان تاکسیرانی به سیستم های هوشمند اعلام کرد و افزود:جهت تسهیل وتسریع در امر نوسازی نیازمند اعطای تسهیلات از سوی بانک ها و ورود بخش خصوصی هستیم.

وی ورود خودرو های خارجی با حذف عوارض گمرکی را از دیگر برنامه های این سازمان در سال جاری اعلام کرد و گفت:سازمان تاکسیرانی در این خصوص با چند شرکت خودروساز مذاکراتی را صورت داده است.

وی تصریح کرد:سازمان تاکسیرانی اصفهان خودروهای تیوتا و بنز را به عنوان جایگزین مناسبی برای خودروهای فرسوده در نظر گرفته است و به همین منظور با طی مراحل مطالعاتی در حال گذراندن مراحل اجرایی و تنظیم قرار دادها از سوی اتحادیه هستیم.

معاون برنامه ریزی و آموزش سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان ضمن انکه روند نوسازی ناوگان تاکسیرانی را در سال های گذشته مطلوب اعلام کرد اظهار داشت:سال گذشته 24 هزار راننده تاکسی آموزش های مقدماتی را فرا گرفتند و موفق به کسب گواهینامه شدند ،سازمان تاکسیرانی ضمن ادامه این فعالیت ،آموزش و فراگیری زبان انگلیسی را در سال جاری برای تاکسی های خاص در نظر گرفته است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: