جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 فروردين 1390     
وزنه برداري قهرماني آسيا ؛ برنامه وزنه برداران ايران در روز پاياني

به گزارش خبرنگارگروه ورزش صنعت نیوز، رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا ، فردا درحالی به پایان می رسد که چهار وزنه بردار ایران در وزن های 105 و 105+ کیلوگرم ( فوق سنگین ) به روی تخته می روند.
 براساس برنامه رقابت ها ، ابتدا ساعت 9/30 فردا یکشنبه 28 فروردین ، حامد مجیدی و یاسر دادوند در دسته 105 کیلوگرم به روی تخته می روند سپس در دسته فوق سنگین یا 105+ کیلوگرم ساعت 11/30 بهداد سلیمی و بهادر مولایی ، رقابت های خود را آغاز می کنند.
بهداد سلیمی که 45 روز پیش و در مسابقات وزنه برداری قهرمانی ایران جام نامجو ، با مهار وزنه 214 کیلوگرم رکورد حرکت یک ضرب دنیا را بصورت غیررسمی جابجا کرد فردا این فرصت را دارد که در یک مسابقه رسمی بار دیگر ، رکورد بزند اما ظاهرا کادر فنی تیم ملی ، مسابقات قهرمانی آسیا را مکان مناسبی برای رکوردشکنی بهداد سلیمی نمی داند.
کوروش باقری سرمربی تیم ملی وزنه برداری در این باره گفت: مصدومیت مچ و کتف بهداد سلیمی به تازگی برطرف شده است از این رو تحمل فشاری مضاعف ازسوی سلیمی برای شکستن رکورد دنیا ، درحالیکه فقط 2 هفته از بهبود آسیب دیدگی های این وزنه بردار می گذرد ، در این شرایط نمی تواند منطقی باشد.
باقری ، درباره دیگر وزنه بردار کشورمان در دسته فوق سنگین یعنی بهادر مولایی هم افزود: انتظار من از او ، حامد مجیدی و یاسر دادوند که به همراه بهداد سلیمی ، فردا وزنه می زنند این است که همان تونایی هایی که در تمرینات از خودشان نشان دادند ، بروز دهند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: