جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 فروردين 1390     
دنا دستیابی به قله های پیشرفت را در ایران خودرو هموار کرد

به گزارش خبرنگار گروه خودرو صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت ایران خودرو در مراسم رونمایی از خودرو دنا به سخنان مقام معظم رهبری در بازدید از شرکت ایران خودرو اشاره کرد و گفت : شرکت ایران خودرو در سال جدید ، بیانات مقام رهبری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است و قصد دارد به تمام اهداف پیش بینی شده خود دست یابد که یکی از این اهداف در سال جدید رونمایی خودرو دنا است که امروز صورت گرفته است.

مهندس نجم الدین در خصوص مشخصات خوردوی دنا گفت : این خودرو بدون مشارکت مهندسین خارجی ساخته و طراحی شده است و تمام قالبهای این خوردو در داخل کشور ساخته شده است. قرار است 15هزار دستگاهاز این خودرو تولید و به بازار عرضه شود.

وی افزود : ویژگی دیگر این خودرو کسب استانداردهای ملی و بین المللی است که مزیت آن رقابتی بودن بویژه در زمینه ایمنی است.

وی در خصوص نامگذاری این خودرو گفت : نامگذاری دنا برگرفته از سخنان آقای احمدی نژاد بوده است .

وی افزود : هدف این شرکت درسال جدید افزایش رشد تولیدات است و قرار است بزرگترین سایت تولیدی در استان خراسان به بهره برداری برسد. همچنین قصد داریم رشد صادرات را به 9 درصد برسانیم که امیدواریم این امر محقق شود.

وی تصریح کرد : سومین هدف دستیابی به بازارهای جهانی است که باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

مهندس نجم الدین ، چهارمین هدف را رقابت بر سر کیفیت عنوان کرد و گفت : این رقابت به عنوان یک تعهد برای کلیه کارکنان ایران خودرو الزامی است .

وی تأکید کرد : هدف پنجم ، طراحی و توسعه محصولات بر اساس نیاز بازار و توجه به تولید محصولات و کسب استانداردهای زیست محیطی باتوجه به تولید محصولات نوین است . همچنین دیگر هدف و مهمترین هدف این شرکت کاهش مصرف سوخت ورساندن آن به 7.2 لیتر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت ایران خودرو طراحی دو پلت فرم در کلاسهای B و D را مهم ترین اقدام این شرکت در سال جدید خواند و گفت : با طراحی این دو پلت فرم ، 10 محصول جدید به بازار عرضه خواهد شد و همچنین ایران خودرو برای دستیابی به بازارهای جهانی حداقل 3 درصد از میزان فروش خود را به امر تحقیق و توسعه اختصاص خواهد داد
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: