جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 فروردين 1390     
شعبه جديد ايسوس با توان توليد سالانه 20 ميليون رايانه

به گزارش خبرنگار گروه صنایع پیشرفته صنعت نیوز، شركت تايواني ايسوس بر اساس آخرين تصميمات خود قصد راه‌اندازي كارخانه جديدي را در مركز جنوب غرب چين دارد كه بر اساس برآوردهاي انجام شده اين مركز مي‌تواند سالانه 20 ميليون دستگاه لپ‌تاپ و رايانه لوحي را به توليد برساند.
 قرار است اين مركز تا سال 2015 ميلادي به بهره‌برداري برسد و شركت ايسوس هدف از راه‌اندازي آن را به منظور كاهش هزينه رايانه‌ها در اروپا، چين و ديگر مناطق آسيا اعلام كرده است.
كارمنداني كه در اين مركز فعال مي‌شوند با انعقاد قراردادهاي محلي و همچنين عرضه محصولات خود در اروپا و آسيا، رايانه‌هاي لوحي و نوت‌بوك‌هاي ارزان را به سراسر دنيا عرضه مي‌كنند.
اين مركز كه درشهر چونگ‌كينگ چين راه‌اندازي مي‌شود، شركت ايسوس را به توليدكنندگان قطعات رايانه‌اي نزديك‌تر مي‌كند و باعث مي‌شود كه محصولات اين شركت در چين كه به يكي از بزرگترين بازارهاي رايانه‌اي جهان تبديل شده است، آسان‌تر عرضه شود. شركت تايواني ايسوس از طريق اين شركت همچنين مي‌تواند هزينه توليدات محصولات خود را پايين‌تر بياورد و به رقابت خود در بازار جهاني رايانه‌ها سرعت بخشد.
"ديويد ولف " مديرعامل مركز مشاوره‌ فناوري Wolf Group Asia در شهر پكن گفت: «راه‌اندازي مركز جديد در اين منطقه به شركت ايسوس كمك مي‌كند انعطاف بيشتري در بازار جهاني داشته باشد، محصولات بهتري را در اختيار كاربران بگذارد و بتواند نوآوري‌هاي بيشتري در اين زمينه ارايه دهد».
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: