جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 فروردين 1390     
آغاز بکار نمايشگاه بين المللي صنعت گردشگري گرجستان باحضور شرکت هاي ايراني

به گزارش خبرنگار گروه گردشگری صنعت نیوز، نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری با حضور چند شرکت ایرانی در تفلیس پایتخت گرجستان روز گذشته کار خود را آغاز کرد.
در این نمایشگاه سه روزه که در محل دائمی نمایشگاههای گرجستان برپا شده، شرکت های ایرانی جاذبه های گردشگری کشورمان را از طریق توزیع عکس، فیلم و کتاب به بازدیدکنندگان معرفی می کنند.
«مجید صابر»، سفیر ایران در گرجستان دراین باره گفت: روابط مردمی میان جمهوری اسلامی ایران و گرجستان همگام با روابط سیاسی و اقتصادی در حال گسترش است.
همچنین «امینی»، نماینده سازمان میراث فرهنگ و صنایع دستی و گردشگری کشورمان گفت: هدف ازحضور در این نمایشگاه معرفی توانمندی های گردشگری جمهوری اسلامی ایران و جذب گردشگران گرجستانی به ایران است. مقامات گرجستان نیز ضمن بازدید از غرفه جمهوری اسلامی ایران بر گسترش همکاری های دو کشور به ویژه در زمینه گردشگری تاکید کردند.
گوگا خاچیدزه ، وزیر محیط زیست گرجستان در بازدید از غرفه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ما همواره درتلاش هستیم تا روابط خود را با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها توسعه ببخشیم.
یک بازدیدکننده گرجی از غرفه کشورمان هم با بیان اینکه تاکنون چند بار به ایران سفر کرده است، گفت: مردم ایران بسیار مهربان و مهماندوست هستند.
درنمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری گرجستان، صد و هشتاد شرکت از جمهوری اسلامی ایران، گرجستان، ترکیه،اوکراین، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، مولداوی، بلاروس و چند کشور دیگر حضور دارند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: