جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 فروردين 1390     
ليست جديد اجاره‌بها در تهران

میزان فایل‌های ارائه شده در قسمت بازار اجاره موتور جست‌وجوی اينترنتي مسكن - ایران‌فایل- بیانگر این مساله است كه بیشترین میزان عرضه واحدهای مسکونی مربوط به متراژهای بین 50 تا 75 متر مربع است و بعد از این آمار، بیشترین واحدهای عرضه شده متراژهای بین 75 تا 100 متر مربع را دارند.

نکته جالبی که در این خصوص قابل توجه است، پیشنهاد نرخ‌هاي متعادل یا مطابق با ارزش واقعی منطقه برای اجاره این واحدها از سوی مالکان است.

سایت ایران فایل به دلیل کارشناسی قیمت‌های پیشنهادی از سوی موجران یا فروشنده‌ها بر اساس قیمت‌های حقیقی این خاصیت را داراست که ارزش نرخ‌های اعلام شده را با 3 رنگ (سبز، قرمز و مشکی) به متقاضیان ارائه مي‌دهد.

با مشاهده فایل‌های عرضه شده در بخش اجاره واحدهای بین 50 تا 75 متر مربع این موتور جست‌وجو مي‌توان به این امر پی برد که درصد بیشتری از این واحدها با نرخ‌های نزديك به توان مالي مشتریان پيشنهاد شده است.

یکی از دلایلی که باعث شده مالکان نرخ‌های قابل قبولي را برای اجاره واحدهای خود تعیین کنند شاید تعداد چشمگیر واحدهای مورد درخواستی مستاجران است که همین امر باعث شده موجران برای اینکه مشتری خود را از دست ندهند اجاره‌بها را منصفانه تعیین کنند.

تعدادی از واحدهای اجاره‌ای با نرخ‌های متعادل در موتور جست‌وجوی ایران فایل بدین شرح است‌:

واحدی 70 متری واقع در میدان هشت منطقه نارمک با 12 میلیون تومان ودیعه و 350 هزار تومان اجاره ماهیانه به بازار اجاره معرفی شده است. این واحد از انباری و بالکن برخوردار است.

علاوه بر این در منطقه شهران خیابان طوقانی 8 میلیون تومان ودیعه به همراه 500 هزار تومان اجاره ماهیانه مبلغ اجاره یک واحد 60 متری است که از امکانات پارکینگ، بالکن و آسانسور نیز بهره‌مند است.

از طرف دیگر اجاره‌بهاي یک واحد 70 متر مربعی به میزان 10 میلیون تومان ودیعه و 450 هزار تومان اجاره ماهیانه تعیین شده که این واحد در محله جماران واقع در نیاوران است.

همچنین در خیابان ستارخان واحدی 57 متری با 5 میلیون تومان ودیعه و 550 هزار تومان اجاره ماهیانه آماده تحویل به مستاجر است.

 
 

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: