جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 25 فروردين 1390     
مديرعامل شركت مجتمع گاز پارس جنوبي:
پارس جنوبي 43 درصد گاز كشور را تامين‌ مي‌كند

به گزارش خبرنگار گروه نفت صنعت نیوز، مديرعامل شركت مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: مجتمع گاز پارس جنوبي در تامين بيش از 43 درصد گاز كشور نقش مهمي ايفا مي‌كند و جايگاه مجتمع گازي بسيار مهم است.
علي‌اكبر شعبان‌پور شامگاه ديروز در مراسم جشن گراميداشت روز پرستار در سالن اجتماعات منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس جنوبي اظهار داشت: مجتمع گاز پارس جنوبي در تامين بيش از 43 درصد گاز كشور نقش مهمي ايفا مي‌كند و جايگاه مجتمع گازي بسيار مهم است.
وي افزود: در سال جهاد اقتصادي تلاش براي توليد حداكثري با همه توان ادامه مي‌يابد و سعي داريم هم از نظر كمي و هم از نظر كيفي در توليدات خود جهش داشته باشيم.
اين مقام مسئول در ادامه با اشاره به نقش بسيار مهم كادر پزشكي و پرستاران در فرايند سلامت خاطرنشان كرد: پرستاران مهربان‌ترين انسان‌ها هستند و سخت‌ترين كارها نيز بر عهده اين قشر است.
شعبان‌پور تصريح كرد: اين روز بزرگ در واقع مصادف با سالروز تولد بزرگ بانوي اسلام و نخستين پرستار صحراي كربلاست و پرستاران عزيز و دست‌اندركاران عرصه سلامت بايد از اين بانوي بزرگ الگوبرداري كنند تا در امور خود موفق شوند.
وي با اشاره به نامگذاري امسال به سال جهاد اقتصادي گفت: افتخار مي‌كنيم كه اين سال با بازديد رهبر معظم انقلاب اسلامي از اين منطقه مهم صنعتي آغاز شد و البته اين حضور وظيفه ما را سنگين‌تر كرده است.
مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي يادآور شد: نفت موتور پيشران اقتصاد مملكت است و حفظ و نگهداشت اين سرمايه ملي بر عهده نيروي انساني است.
شعبانپور با اشاره به مجاهدت پزشكان و پرستاران در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: تلاش و مجاهدت پزشكان و پرستاران در هشت سال دفاع مقدس برگ زريني از نقش مهم اين بخش در جامعه است.
وي اضافه كرد: كاركنان بهداشت و درمان صنعت نفت همدوش با كاركنان بخش‌هاي صنعتي در اين سنگر اقتصادي مشغول به كار هستند و زحمات اين گروه از پرسنل در حفظ سلامت كاركنان و خانواده‌هاي آنان در اين منطقه بر كسي پوشيده نيست.
شعبان‌پور از نقش كاركنان بهداشت و درمان تجليل كرد و افزود: نقش بسيار مهم تلاشگران عرصه سلامت در حمايت و پشتيباني از نيروهاي انساني در فرايند توليد گاز بسيار پررنگ است و اين براي ما بسيار مهم است كه همكاران ما در واحد سلامت پا به پاي ما كار مي‌كنند.
در ادامه اين مراسم از جمعي از زحمتكشان و فعالان عرصه بهداشت و سلامت با اهداي لوح يادبود و جوايز تقدير شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: