جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 11 فروردين 1390     
حاشیه های دیدار استقلال و پرسپولیس

مهر- در آغاز نیمه دوم بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی زودتر از بازیکنان استقلال وارد زمین شدند.

* وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال پیراهن یکی از هواداران این تیم را در بین دو نیمه به سوی هواداران گرفتن و به ابراز احساسات آنها پاسخ گفت.

* پیش از آغاز نیمه دوم بازیکنان استقلال در نیمه زمین خود حلقه اتحاد تشکیل دادند.

* محمد محمدی دروازه بان تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز نیمه دوم به شدت از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

* در دقایقی میانی نیمه دوم در یک صحنه یکی از بازیکنان استقلال به زمین افتاد که بازیکنان پرسپولیس بدون توجه به بازی ادامه دادند که این مسئله باعث اعتراض شدید نیمکت نشینان استقلال، پرویز مظلومی و هوداران استقلال شد.

* هواداران تیم فوتبال استقلال با سر دادن شعارهایی خواهان وداع علی دایی با پرسپولیس شدند. این در حالی است که هواداران پرسپولیس سکوت اختیار کرده بودند.

* در دقایقی میانی نیمه دوم برخوردی میان غلامرضا رضایی و محمد محمدی بوجود آمد که هواداران پرسپولیس معتقد بودند این صحنه خطای پنالتی بوده است و برای نشان دادن اعتراض خود نارنجکی دست ساز به زمین پرتاب کردند.

* در دقیقه 76 در یک صحنه فرهاد مجیدی برخوردی با یکی از بازیکنان پرسپولیس پیدا کرد و نقش بر زمین شد در این صحنه حسین بادامکی توپ را به زمین زد که این مسئله با اعتراض شدید علی دایی روبرو شد.

* در شرایطی که هواداران استقلال به جشن و شادی می پردازند پرسپولیس ها سکوت اختیار کرده اند و بیشتر نظاره گر بازی هستند تا مشوق تیم خود.

* علی دایی و پرویز مظلومی در نیمه دوم بیشتر کنار زمین ایستاده بودند و از کنار خط تیم خود را هدایت می کردند.

* در شرایطی که هواداران تیم استقلال شعارهایی علیه بازیکنان تیم پرسپولیس سر می دادند، لیدرهای این تیم تلاش می کردند تا آنها را به آرامش دعوت کنند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: