جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 28 آبان 1399     
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان خبر داد:
17 روستای شهرستان دامغان به پهن باند سیار مجهز می شوند

 به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان سمنان در نشست دو جانبه با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: 17 روستای شهرستان دامغان با ابلاغیه جدید در آینده نزدیک دارای دسترسی اینترنت پهن باند سیار می شوند.

سید یاسر حسن پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار  با علی اکبر علیزاده نماینده شهرستان‌ دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پوشش 99 درصدی تلفن همراه در روستاهای شهرستان دامغان افزود: در صورت تامین برق در انتهای مسیر این گپ ارتباطی آن محور نیز برطرف می شود.
 
حسن پور گفت: شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) آمادگی خود را جهت احداث سایت در انتهای حوزه استحفاظی استان سمنان به سمت اصفهان را اعلام کرده است.
 
وی ضمن اشاره به برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده برای توسعه ارتباطات در شهرستان دامغان افزود: با توجه به ابلاغیه های جدید در روستاهای شهرستان‌ دامغان تمرکز بر برقراری پوشش تلفن همراه در تمام روستاهای شهرستان دامغان بوده و تلاش برای برقراری اینترنت پهن باند سیار (LTE) در روستاهای بالای 20 خانوار در سطح این شهرستان انجام شده است.
 
حسن پور در بخش فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت فعالیت کسب و کارهای نوپا حوزه ارتباطات در شهرستان دامغان اظهار کرد: برای بهبود فضای کسب و کار حوزه فناوری اطلاعات، دو بستر استفاده از منابع پارک اقتصاد دیجیتال و طرح نوآفرین به جهت حمایت از شرکت های نوپا به منظور ایجاد اشتغال پایدار تبیین شده که باید به نحو مطلوب از آن استفاده شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: