جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 24 مهر 1399     
استقلال رکورددار تغییر مدیریت است

 به گزارش صنعت نیوز،کاپیتان سابق استقلال : باشگاه عملکرد بسیار خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته و رکورددار تغییر مدیریت است.

خسرو حیدری درباره حضور برخی از پیشکسوتان استقلال در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و ممنون هستیم از اینکه مجلس صدا و درد و دل با پیشکسوتان باشگاه را شنید، زیرا در حالی که باید متولی اصلی استقلال که وزارت ورزش است گلایه‌های ما را می‌شنیدو به آن عمل می‌کرد، اما متاسفانه در این سال‌ها چنین اتفاقی رخ نداد.
 
وی افزود: استقلال در نقل و انتقالات عملکرد بسیار خوبی داشته است، البته در نقل و انتقالات مدیریت، زیرا این باشگاه در طول یک سال و نیم حدود ۵ مدیر عوض کرده که از این حیث رکورددار است و این موضوع نشان دهنده ضعف مدیریت در این باشگاه است.
 
حیدری ادامه داد: به هر حال هواداران و و پیشکسوتان امیدوارند تا یک روزی باشگاه استقلال از لحاظ مدیریت به سر و سامان برسد و شما دیدید که مدیریت غلط باعث شد استقلال در لیگ برتر و به ویژه در جام حذفی نتواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد که همه این‌ها بر می‌گردد به شناخت نداشتن مدیرانی که در این باشگاه بزرگ سمت می‌گیرند و مشخص نیست چه برنامه‌ای برای این تیم دارند.
 
کاپیتان سابق استقلال گفت: بدهی‌های زیادی که در این سال‌ها در باشگاه استقلال انباشته شده، نتیجه استفاده نادرست از افرادی است که به هیچ عنوان شناختی از فوتبال ندارند و نمی‌توانند راهکار‌های مناسبی برای برون‌رفت از مشکلات مالی ارائه دهند.
 
وی در پایان گفت امیدوارم با ورود مجلس شورای اسلامی به مشکلات باشگاه استقلال وزارت ورزش بتواند مدیری را برای این تیم انتخاب کند تا دیگر شاهد نباشیم که مشکلات جدیدی بر مشکلات قبلی افزوده شود، زیرا مدیریت در فوتبال نیازمند بهره گیری از تجارب افرادی است که سال‌ها برای آن باشگاه زحمت کشیده اند، نه افرادی که هیچ شناختی از فوتبال ندارند و فقط برای خوش خدمتی مدیران بالادستی شان به روی کار می‌آیند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: