جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 11 مرداد 1399     
علی نژاد در مجمع عمومی فدراسیون والیبال
بودجه هر فدراسیون را عملکرد آن تعیین می‌کند

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر ورزش: امسال نحوه پرداختی‌های بودجه فدراسیون‌ها با سنوات گذشته فرق کرده است و عملکرد‌ها؛ میزان آن را مشخص می‌کند.

علی نژاد در مجمع عمومی فدراسیون والیبال که بصورت برخط در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است، گفت: والیبال ایران خوشبختانه در تمام رده‌های سنی همانطور که در گزارش عملکرد هم گفته شد؛ موفق بوده است، ما در جوانان دوشادوش بهترین‌های جهان قرار گرفتیم و با کادری ایرانی عنوان قهرمانی را به دست آوردیم همچنین بلندقامتان ایران در سال گذشته برای دومین بار سهمیه المپیک را به دست آوردند.

باید از والیبال الگوبرداری کرد

وی والیبال را عاملی برای لذت بردن جوانان در اوقات فراغت خود عنوان کرد و افزود: پشت هر موفقیتی در یک رشته ورزشی کار گروهی است که والیبال آن را به خوبی اجرا کرده است و دیگر فدراسیون‌ها باید از والیبال الگو بگیرند و بهره برداری کنند.

معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: داورزنی جزو معدود اعضای هیئت رئیسه ایرانی در فدراسیون جهانی والیبال است و همین امر سبب شده که جایگاه خاصی در حوزه بین المللی این رشته داشته باشیم. بطور کلی از هر جهت که نگاه کنیم والیبال مجموعه موفق و خوبی است آن‌ها حتی در مارکتینگ و بازاریابی هم با برنامه عمل کرده اند.

ثمره کاری با برنامه و با فکر در والیبال دیده می‌شود

علی نژاد افزود: بطور حتم وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از والیبال برای اجرای برنامه‌های راهبردی حمایت خواهد کرد، همانطور که می‌دانید در سال ۹۹ مبنای بودجه بندی مان براساس عملکرد است. هر فدراسیونی که موفق‌تر باشد پول بیشتری می‌گیرد و مبنای پرداخت مثل قبل نیست به همین دلیل این هفته یا هفته آینده برای رسیدگی به این موضوع جلسه داریم.

وی گفت: ویروس کرونا باعث متفاوت شدن وضعیت دنیا شد شرایطی که تا به حال تجربه کرده ایم و در بحران هستیم، تا به حال تعویق المپیک فقط در جنگ‌های جهانی اتفاق افتاده، ولی حالا دیدیم که کرونا فعالیت‌های ورزشی را لغو کرد باید خود را با این شرایط تطبیق دهیم و بدانیم ویروس هست و باید در کنار آن فعالیت‌هایمان را انجام دهیم.

علی نژاد افزود: در حوزه ورزش هم برنامه‌های خوبی آماده کردیم، در رشته‌هایی مثل والیبال با رعایت دستورالعمل‌ها می‌توان مسابقات را برگزار کرد شرایط را برای اجرای رقابت‌های باشگاهی فراهم می‌کنیم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: