جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 1 خرداد 1399     
از ۱۳ تیر
ادامه لیگ برتر فوتسال بانوان

 به گزارش صنعت نیوز،ادامه لیگ برتر فوتسال بانوان با تصمیم کمیته فوتسال از ۱۳ تیر برگزار می‌شود.

شیرین نصیری درباره جلسه کمیته فوتسال و برنامه ادامه لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: بعد از صدور مجوز ستاد مبارزه با کرونا در وزش، به تیم‌های حاضر در مرحله حذفی لیگ برتر فوتسال بانوان اجازه داده شد تا با رعایت موارد بهداشتی تمرین خود را از ۱۷ خرداد آغاز کنند.
 
وی افزود: ۲ بازی برگشت مرحله حذفی ۱۳ تیر برگزار می‌شود و با فاصله یک هفته‌ای دور رفت بازی فینال در ۲۰ تیر، مسابقه برگشت فینال و تک دیدار رده بندی ۲۷ تیر برگزار می‌شود، تا تیم‌های اول تا سوم پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال بانوان مشخص شوند.
 
مسئول برگزاری لیگ فوتسال بانوان گفت: رییس سازمان لیگ و هیئت رئیسه کمیته فوتسال مصوبات سختی را برای برگزاری مسابقات در نظر گرفته اند، ضمن آنکه با برنامه ریزی انجام شده، تمرینات و مسابقات با رعایت دستور‌های بهداشتی برگزار خواهد شد و بازیکنان قبل از آغاز فعالیت، تست کرونا می‌دهند.
 
وی با بیان اینکه ادامه لیگ به صورت متمرکز در یک شهر برگزار نخواهد شد، افزود: مسابقات طبق برنامه در شهر تیم‌های میزبان پیگیری می‌شود و با مشخص شدن فینالیست ها، میزبانان بازی‌های فینال هم مشخص خواهد شد.
تیم‌های سایپا تهران، ملی حفاری اهواز، مس رفسنجان و هیئت فوتبال خراسان رضوی به مرحله پلی آف لیگ برتر راه یافته اند.
 
در دور رفت مرحله حذفی تیم‌های هیئت فوتبال خراسان رضوی و مس رفسنجان در مشهد به تساوی ۲ به ۲ رسیدند و در تهران سایپا چهار بر سه مغلوب حفاری اهواز شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: