جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 23 بهمن 1398     
پارس ایران خودرو سه ستاره كیفی گرفت

 به گزارش صنعت نیوز، برمبنای گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل منتشر شده توسط شركت بازرسی مهندسی ایران و شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران در دی ماه، محصول پارس ایران خودرو موفق به كسب سه ستاره كیفیت شد.

با تلاش بی وقفه در زنجیره تامین و ایجاد تمركز و تعریف برنامه بهبود جهشی، محصول پارس ایران خودرو موفق به ارتقای كیفیت از دو به سه ستاره شد. این خودرو در پنج سایت تولیدی مورد ارزشیابی قرار گرفته و دو شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران و بازرسی مهندسی ایران به صورت هم زمان این خودرو را مورد سنجش و ارزیابی قرار داده اند. محصولات سایت كرمانشاه و تهران توسط شركت بازرسی و تولیدات سایت‌های سمنان، فارس و خزر نیز توسط شركت بازرسی مهندسی ایران مورد ارزشیابی قرار گرفته‌اند. نتایج تمامی ارزیابی‌ها حكایت از قرار گرفتن این خودرو در سطح كیفی سه ستاره دارد.
 
تلاش‌ها و نظارت‌های مستمر و بی وقفه‌ای در زنجیره ارزش خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو صورت می‌گیرد تا در شرایط تحریم های بین المللی كم‌ترین خللی به روند كیفی محصولات وارد نشده و برنامه های بهبود كیفیت نیز به صورت كامل اجرا شود. دست یابی به سه ستاره در محصول پارس، بیانگر جدیت مجموعه ایران خودرو در اجرای برنامه های بهبود و ارتقای كیفیت محصولات دارد.
 
ستاره سوم پارس،‌ پنجمین ستاره ارتقای كیفیت محصولات ایران خودرو در سال جاری بوده است. پیش از این محصولات دناپلاس و سورن به ترتیب به 4 و 3 ستاره كیفی ارتقا یافته اند. محصولات پژو 207 صندوقدار و پارس اتوماتیك نیز به ترتیب 4 و 3 ستاره كیفیت را از آن خود كرده اند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: