جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 7 شهريور 1398     
پروژکتورهای ایرانی صادراتی شدند

 به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بیانی نور صنعت گفت: پروژکتورهای LED استودیویی که توسط متخصصان ایرانی به صورت کاملا دانش بنیان طراحی و تولید شده اند به کشورهای همسایه صادر شدند که باعث افتخار بخش مهندسی به ویژه مهندسی الکترونیک ایران است.

 محمدرضا همتی مدیرعامل شرکت بیانی نور صنعت با اشاره به تولید محصولات با کیفیت نورپردازی گفت:پروژکتورهای ایرانی که هم به صورت SPOT و هم Soft light با CRI 98 که نزدیک به نور خورشید است، طراحی و تولید می شود و به لحاظ کیفیت مورد تایید معاونت فنی سازمان صداوسیما است.

همتی تاکید کرد: نکته قابل توجه این است که قمیت تمام شده پروژکتورهای LED ایرانی یک پنجم قیمت خارجی است و هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت نسبت به محصولات خارجی برتری دارد به همین دلیل یکی از برترین شرکت های تولید کننده واحدهای سیار و استودیوهای HD که اروپایی است در سفارش های جدیدشان  از محصولات «بیانی نور صنعت» استفاده کرده اند.

وی با اشاره به تولید 15 مدل پروژکتور Spot، Soft Light و پرتابل در این شرکت گفت: یکی از ویژگی های خوب محصولات ایرانی، امکان مدیریت نورها توسط نرم افزار اختصاصی تولید شده است که می توان همه ی پروژکتورها را با یک تبلت مدیریت کرد. همچنین قابلیت جدیدی هم در مدیریت نورها ایجاد شده است که بر اساس آن می توان با یک ریموت کنترل 99 دستگاه را مدیریت کرد.

 مدیرعامل شرکت بیانی نور صنعت با تاکید بر این که علاوه بر صداوسیما و بسیاری از استودیوهای خصوصی و دولتی نیز از محصولات شان استفاده می کنند در پایان افزود: قطر، عراق، افغانستان و پاکستان از جمله خریداران محصولات نور استودیویی ایرانی هستند و ما برنامه توسعه صادرات را بر پایه محصولات دانش بنیان ایرانی دنبال می کنیم.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: