جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 10 ارديبهشت 1398     
لزوم اجرای عملی نقشه راه معدن و صنایع معدنی

به گزارش صنعت­ نیوز، رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بر اجرای عملی نقشه راه معدن و صنایع معدنی تاکید کرد.

از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ خداداد غریب پور در جلسه‌ای که به منظور ارائه گزارش مقدماتی بررسی نقشه راه معدن و صنایع معدنی برگزار شد، تاکید کرد: اجرای نقشه راه معدن و صنایع معدنی باید عملی باشد تا بتوان هدف‌های پیش رو را محقق کرد.

وی افزود: نقشه راه معدن و صنایع معدنی ۶ راهبرد و ۷۲ سیاست دارد و در این میان ۳۳ سیاست مربوط به ایمیدرو است که اثربخشی و انجام صحیح کار از اهداف ایمیدرو در نقشه راه معدن و صنایع معدنی است.

وی با بیان اینکه هر ۱۵ روز نقشه راه معدن و صنایع معدنی توسط کارگروه تخصصی در وزارت صنعت معدن و تجارت بررسی می‌شود، گفت: پایش این نقشه نیز به صورت ماهانه انجام می‌شود و اهمیت آن به گونه‌ای است که دریافت گزارش‌های به روز شده، مورد تاکید وزیر صنعت معدن و تجارت قرار دارد.

غریب پور با اشاره به تجربه پیاده سازی طرح جامع فولاد، خواستار تدوین طرح‌هایی مشابه در حوزه‌های طلا، سرب، مس و سایر عناصر ارزشمند شد به طوری که تغییر و تحولات روز در داخل و خارج کشور را نیز در برگیرد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: