جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 1 ارديبهشت 1397     
برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت هتلداری

به گزارش صنعت نیوز، نخستین نمایشگاه بین المللی تخصصی هتل - سرمایه گذاری ، طراحی و مهندسی ساخت ، چهارم تا ششم اردیبهشت در نمایشگاه شهر آفتاب درتهران برگزار می شود.

 مدیراجرایی این نمایشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگارما گفت: این نمایشگاه با هدف ارائه توانمندی های کشور در زمینه طراحی ، ساخت و تجهیزهتل با حضور 50 شرکت برگزار می شود.

علیرضا دژبد بابیان اینکه برای اولین بار یک نمایشگاه کاملا تخصصی در زمینه طراحی و ساخت هتل در کشور برگزار می شود گفت: این نمایشگاه عمومی نیست وبازدیدکنندگان آن ، متخصصان ، سرمایه گذاران وشرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت هتل هستند واز این لحاظ اولین بار است که چنین نمایشگاهی در کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه مذکور فرصت مناسب جهت مذاکره و گفتگو بین سرمایه گذاران و سازندگان هتل را فراهم می آورد افزود: شرکت های ایرانی توانمندی های بسیار بالایی در زمینه طراحی ، ساخت و تجهیز هتل دارند که متاسفانه سرمایه گذاران ، هتل داران و فعالان صنعت گردشگری کمتر با این توانمندی ها آشنایی دارند، بنابراین امیدواریم دراین نمایشگاه توانمندی های شرکت های داخلی فعال در عرصه ساخت هتل به بازدیدکنندگان معرفی کنیم .

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: