جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 14 بهمن 1394     
سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی

به گزارش صنعت نیوز، سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، 22 تا 27 بهمن در بوستان گفتگو برگزار می شود.

سخنگوی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در نشست خبری به مناسبت برگزاری این نمایشگاه گفت: برای نخستین بار زیارت مجازی در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خواهیم داشت و به ارتقای سواد فضای مجازی که دغدغه مردم در این نمایشگاه است توجه جدی شده است .

محمد خراسانی زاده با بیان اینکه نمایشگاه امسال با همکاری سازمان سراج برگزار می‌شود افزود: یکی از نقاط قوت این نمایشگاه در مردمی برگزار کردن آن است.

وی به چهار بخش اصلی این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: نخستین بخش، رسانه های برخط است که به سایت‌های خبری، شبکه های اجتماعی، وب تی وی ها و سایت‌های فرهنگی را تشکیل می دهد.

خراسانی زاده گفت: دومین بخش نمایشگاه نشر دیجیتال تلفن همراه، بخش سوم این نمایشگاه مربوط به حوزه بازی و پویا نمایی است و بخش چهارم هم حوزه فناوری اطلاعات را تشکیل می دهد .

وی با اشاره به بخش کودک و نوجوان این نمایشگاه افزود: در نمایشگاه امسال رونمایی‌هایی زیادی در بخش فرهنگ و جبهه انقلاب فرهنگی خواهیم داشت.

خراسانی زاده با تاکید بر اینکه برای نخستین بار کلینیک مجازی ترک اعتیاد در سومین نمایشگاه دیجیتال ارائه خدمت می کند گفت: این کلینیک به طور رسمی در کشور برای  پس از برگزاری نمایشگاه به کار خود ادامه می‌دهد.

سخنگوی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اشاره به اینکه امسال 30 درصد غرفه‌ها را شهرستانی ها به خود اختصاص داده اند افزود: یکی از نقاط پررنگ سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور رسانه های پرتعداد خبری و افزایش 100 غرفه و در مجموع حضور 500 غرفه در نمایشگاه امسال است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: