جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 3 بهمن 1394     
حضور هدفمند و فعال ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور 2016

به گزارش صنعت نیوز، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان نماینده کشورمان در سی و ششمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور که از 30 دی ماه 1394 به مدت 5 روز در پایتخت اسپانیا برگزار می‌شود، شرکت کرد.

در این دوره از نمایشگاه فیتور که غرفه ایران در فضایی بیش از 300 متر مربع بر پا می‌شود، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برای دوازدهمین دوره، به عنوان مجری و نماینده کشورمان حضور دارد.

برگزاری آیین شب ایرانی با حضور تورگردانان اسپانیایی، خطوط هواپیمایی و هتل‌ها، نمایندگان و مدعوین وزارت گردشگری این کشور و همچنین اجرای موسیقی سنتی، برپایی کارگاه تولید صنایع دستی ایرانی و معرفی و ارائه بسته‌های سرمایه‌گذاری از جمله برنامه‌هایی است که با هدف شناساندن فرهنگ، هنر و جلوه‌های بی‌بدیل گردشگری کشورمان به بازدید کنندگان بین‌المللی در این نمایشگاه اجرا می‌شود.

ملاقات نزدیک با بازدید کنندگان و رسانه‌های اسپانیایی، آشنایی با تور اپراتورها و فعالان گردشگری دیگر کشورهای شرکت کننده در این دوره از نمایشگاه و برند سازی از دیگر برنامه‌های ایران است که در نمایشگاه فیتور 2016 اجرا می‌شود.

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا به مدت 5 روز و از 20 تا 24 ژانویه 2016 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مادرید دایر می باشد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: