جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 3 بهمن 1394     
صدور اجازه حرکت کشتی ها الکترونیکی می شود

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور دریایی اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان گفت: به زودی اجازه حرکت کشتی ها به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد.

مهدی نوفرستی ضمن اعلام اینکه توسعه حوزه دریایی در کنار توسعه بندری باید به شکل متوازن صورد پذیرد، اظهار داشت: با افزایش عملیات ورود و خروج شناور از سه به پنج عملیات همزمان، افزایش ظرفیت بندر، تعداد راهنمایان، یدک کش ها و ملوانان دریایی در بنادر رجایی، لنگه و کیش نیز در این واحد پیگیری می شود.

وی افزود: هم اکنون کارهای اسنادی برای ارائه خدمات ورود و خروج دریایی به صورت 24 ساعته انجام می پذیرد و به زودی صدور PC(اجازه حرکت) کشتی ها به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان افزایش کنترل و بازرسی بنادر و شناورهای صیادی و تمرکز بر کنترل شناورهای غیر کنوانسیونی را از رئوس اصلی ترین برنامه هایی دانست که تا پایان سال در دستورکار قرار دارد.

این مقام مسئول بر لزوم برنامه ریزی به منظور توسعه برگزاری دورهای آموزشی جهت سرمایه گذاران بخش خصوصی با توجه به فعالیت 11 هزار و 500 نفر نیروی در بندر شهید رجایی را خواستار شد.

وی همچنین در بحث آب توازن کشتی های متردد به خلیج فارس، گفت: کشتی ها باید در خصوص آب توازن خود مقررات منطقه ای ابلاغی را اجرایی کنند.

نوفرستی در پایان گفت: طی 9 ماهه سال جاری، پنج هزار و 380 مورد عملیات ورود و خروج کشتی در بندر شهید رجایی ثبت شده است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: