جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،کارشناس بازار سرمایه گفت: ممنوعیت نوسان گیری روزانه، باعث می‌شود تا افرادی که دیدکوتاه مدت دربازار دارند از بازار خارج شوند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون بازار شرکت بورس، درباره پیام بازگشایی امروز نماد شستا و شرط بازگشت این هلدینگ به تابلو معاملات از ارایه نشدن، عرضه اولیه سهام در این هفته خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس با افت ۳۵ هزار واحدی، امروز یکشنبه ۶ مهر ۹۹ به عدد یک میلیون و ۵۷۹ هزار واحدی بازگشت.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل بورس تهران از لغو ممنوعیت سرمایه گذاری بانک‌ها در بورس خبر داد و گفت: این مصوبه از امروز قابلیت اجرایی دارد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها نسبت به روز گدشته ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل بورس تهران، در مورد تصمیم جدید مبنی بر عدم امکان فروش سهام خریداری شده در یک روز و همچنین ممنوعیت معاملات الگوریتمی، توضیح داد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز شنبه ۵ مهر ۹۹با رشد ۲۱ هزار واحدی سبز پوش آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز، آخرین فهرست منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که از بین ۳۹ نماد متوقف شده در تالار شیشه‌ای، نماد ۳ بانک نیز حضور دارد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۳ ارز افزایش و قیمت ۲۴ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت بود.

به گزارش صنعت نیوز،عضو کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران، گفت: افرادی که سرمایه‌های مازاد خود را به بازار سرمایه وارد می‌کنند باید دید سرمایه گذاری میان مدت و دراز مدت داشته باشند.

به گزارش صنعت نیوز،کارشناس بازار سرمایه گفت: بسیاری از شرکت‌های بورسی برای حمایت از بازار، درخواست مجوز خرید سهام خزانه را به سازمان بورس ارسال کردند، اما همچنان در انتظار مجوز هستند.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار تهران استفاده از معاملات الگوریتمی را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص بورس با رشد ۳۰ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳ ارز افزایش و ۳۲ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت بود.

به گزارش صنعت نیوز،سود واریزی به حساب مشمولان سهام عدالت در مرداد ۹۹ نسبت به پارسال ۱۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل با کاهش ۱۳ هزار واحدی بر قله یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد ایستاد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۶ ارز افزایش و ۳۰ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت بود.

به گزارش صنعت نیوز،کارشناس بازار سرمایه گفت: سرمایه گذاران باید نگاه بلند مدتی به بازار سرمایه داشته باشند، زیرا این بازار در بلند مدت سود زیادی را نصیب سهامداران می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس با افت ۵۱ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۹ ارز افزایش و ۷ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت بود.