جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، آمار‌های رشد نقدینگی باید با توجه به روند‌های بلند مدت متغیر‌های پولی تحلیل شود بطوری که رشد نقدینگی امسال اندکی از میانگین رشد نقدینگی۵۰ ساله کشور که ۲۵ درصد بود بیشتر است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، پیرو اطلاعیه ۲۰ بهمن ۹۸ در خصوص موضع بانک مرکزی در عملیات بازار باز، یک بانک سفارش‌های فروش قطعی اوراق بهادار دولتی خود را ۲۱ بهمن و در حجم محدود از طریق سامانه بازار بین‌بانکی به بانک مرکزی ارسال کرد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس اوراق بهادار (تا لحظه تنظیم خبر) ۶ هزار واحد رشد کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: ریزش شاخص کل بورس طبیعی است، این ذات بازار سرمایه است.

به گزارش گروه صنعت نیوز، مدیرکل سرمایه گذاری و تامین مالی گفت: کارگروه تأمین مالی واحدهای تولید لوازم خانگی در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور تشکل های صنعتی مرتبط تشکیل شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در ۱۰ ماه امسال میزان جلب سرمایه گذاری خارجی، ۵۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئيس کل بانک مرکزی گفت: با تفویض بخشی از اختیارات رئیس کل بانک مرکزی به هیئت خبرگان استان‌ها، مشکلات تولیدکنندگان حل خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بورس انرژی، از آغاز عرضه اولیه ۲۵۰۰ میلیارد ریال اوراق سلف نفت خام صادراتی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیران شرکت‌های بورسی از ظرفیت به وجود آمده برای طرح‌های توسعه و اصلاح ساختار مالی شرکت با افزایش سرمایه بهره ببرند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌ها و موسسات اعتباری شرایط صدور بن کارت برای وزارتخانه‌ها و شرکت‌ها و موسسات دولتی را اصلاح کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: بودجه شرکت‌های دولتی در سال ۹۹، هزار و چهارصد و هشتاد و چهار هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده که بیش از ۶۳۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، آمارها حاکی از سهم 98 درصدی بخش صنعت از حجم سرمایه گذاری های مصوب شده در هیات سرمایه گذاری خارجی در هفت ماهه امسال است.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی گمرک گفت: ارزش تجارت خارجی کشور در ۹ ماهه امسال به ۶۳ میلیارد و ۷۳۶ میلیون دلار رسید.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی گفت: ما دخالتی در تعیین نرخ نداریم و تعیین کننده اصلی نرخ ارز، بازار است.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم‌نامه همکاری برای توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر بین بسیج سازندگی و بانک قرض‌الحسنه مهر امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران گفت: انتظار می‌رود رئیس جمهور شجاعت حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی را در بودجه ۹۹ به خرج دهد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی اعلام کرد: از بیستم آذر، تراکنش‌های سامانه‌های بین بانکی به ازای هر شخص در ۲۴ ساعت از درگاه‌های غیر حضوری به ۱ میلیارد ریال محدود می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی گفت: نوسانات قیمت ارز در چند روز اخیر ناشی از جو روانی موجود در بازار است و نرخ ارز تا چند روز آتی به ثبات می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر اقتصاد گفت: ۱۷ هزار میلیارد تومان اموال مازاد بانک‌ها در این سامانه آماده فروش و واگذاری است.