جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،به دستور مقام قضایی هرمزگان دو فروند کشتی حامل ۱۰۰هزار تُن سنگ آهن قاچاق در استان هرمزگان توقیف شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، طی ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه اراک تأمین شده است.

به گزارش صنعت نیوز،یک شرکت تحقیقاتی کانادایی با استفاده از فنّاوری‌های جدید نسبت به تغییر طراحی کشتی‌ها اقدام کرده که ظرفیت و سرعت کشتی‌ها را افزایش و هزینه ساخت را کاهش می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: کشتی بزرگ کانتینری متعلق به یکی از خطوط داخلی با ظرفیت ۱۴۵۰۰ TEU کانتینر در ترمینال دو کانتینری بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، 13باشگاه و انجمن بیمه متقابل P&I با صدور اطلاعیه‌ای برای تمام جهانیان خواستار آن شدند که وضعیت نامناسب تغییر خدمه کشتی‌ها در دستور کار همه کشور‌ها قرار گیرد.

به گزارش صنعت نیوز ،نیروی دریایی ترکیه اعلام کرد که سه کشتی اکتشافی و تحقیقاتی این کشور در ماه جاری میلادی به شرق مدیترانه اعزام می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،سازمان بین‌المللی دریانوردی IMO از دست‌اندرکاران حمل و نقل دریایی جهان خواست در دوران کرونا از فرصت استفاده کرده و نسبت به دیجیتالی کردن صنعت حمل و نقل دریایی اقدامات لازم را به عمل آورند.

به گزارش صنعت نیوز،سود‌های عملیاتی خطوط کشتیرانی برتر در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ بر روی شیب تند صعودی حرکت کردند.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت سوئدی Stena RoRo با همکاری کارخانه کشتی سازی Tianjin Xingang در شمال چین بزرگترین کشتی بیمارستانی را در دست ساخت دارد.

به گزارش صنعت نیوز،دولت نروژ اعلام کرد به منظور کنترل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کارخانه کشتی‌سازی این کشور به مدت یک هفته تعطیل می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،موتور دیجیتالی کشتی با همکاری شرکت‌های بزرگ تولید کننده در راستای هوشمند‌سازی صنعت حمل ونقل دریایی تولید می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،ترکیه با بهره گیری از فرصت‌های ناشی از بحران کرونا یکی از بنادر خود را در غرب این کشور به محل اوراق کشتی‌های مسافری تبدیل کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: یک فروند کشتی حامل ۲۶هزار تن برنج محصول کشور هندوستان روز شنبه در اسکله اصلی بندر امام خمینی(ره) پهلو گرفت.

به گزارش صنعت نیوز،به مناسبت روز جهانی دریانوردی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی چهارشنبه ۹ مهرماه با حضور در بندر شهید بهشتی چابهار با دریانوردان کشتی "یاران" دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران گفت: شرکت ملی نفتکش ایران علیرغم تحریم‌های ظالمانه کماکان به صادرات نفت برای کمک به اقتصاد کشور ادامه می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز،در پی در‌خواست چند خط کشتیرانی به منظور راه‌اندازی سفر‌های دریایی، بیش از ۵۰ هزار نفر از فعالان جامعه دریایی و زیست محیطی با امضای طوماری خواستار ممنوعیت سفر‌های دریایی توسط کشتی‌های کروز شدند.

به گزارش صنعت نیوز،موسسه DNVGL اعلام کرد بر اساس مطالعات جدید سوخت آمونیاک و متانول بهترین سوخت آینده صنعت کشتیرانی خواهد بود به گونه‌ای که با کاهش ۵۰ درصدی کربن صنعت کشتیرانی را به اهداف IMO نزدیک می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: ناوشکن دنا در سال جاری به نیروی دریایی ملحق می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: ناوشکن دنا در سال جاری به نیروی دریایی ملحق می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مراسم رونمایی از گیربکس بومی شناور‌های کشتی جستجو و نجات برگزار شد.