جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش محصولات خود كه از روز چهارشنبه 30 خرداد آغاز مي‌شود، 100 هزار خودرو به بازار عرضه مي‌كند.

به گزارش صنعت نیوز، ارگيري اولین خودروهای مشتریان مطابق نوبت فاکتور و بر اساس هماهنگی، انجام شده و به شهرهای مختلف کشور ارسال شده تا شاهد تغییر جدیدی در حوزه ناوگان حمل و تقل عمومی کشور باشيم.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در حالیکه گروه سایپا در سال گذشته توانست برنامه خود را بطور کامل محقق کند، موفق به ساخت 666 هزار و 666 دستگاه خودرو (۱۷ درصد بیشتر از سال ۹۵ و ۷۹ درصد افزایش به نسبت سال ۹۴) شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل تاکسی های شهری کشور از وجود ۱۲۰ هزار تاکسی فرسوده خبر داد و گفت : یک سوم کل تاکسی های شهری کشور فرسوده هستند.

به گزارش صنعت نیوز، براساس گزارش ارزشيابي كيفي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در ارديبهشت ماه 97، سايپا 131 و 132 از محصولات گروه خودروسازي سايپا موفق به افزايش كيفيت و دريافت دو ستاره كيفي شدند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به احتکار تولیدکنندگان داخلی خودرو و عرضه نکردن محصولاتشان به منظور افزایش قیمت ها گفت:‌ هم سازمان های بازرسی هم تعزیرات حکومتی باید ورود و با احتکار خودروسازان برخورد کنند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرتهران از راه اندازی اپلیکیشن خرید و فروش خودرو دست دوم در پایتخت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت سایپا سیتروئن، فاز تولید آزمایشی محصول سیتروئنC3 را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده اجرای مراحل بعدی رسیدن به تولید انبوه است.

به گزارش صنعت نیوز، مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: نخستين خودروي مبتني بر پلت‌فرم SP100 توسط گروه خودروسازي سايپا به‌زودي رونمايي خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت امداد خودرو سایپا به مناسبت تقارن شب های قدر و بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خدمات ویژه ای را از ۱3 لغایت 18 خرداد ماه به زائران و مسافران ارائه می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، در ­دو ماه نخست امسال، ­ ­۳ هزار و ۱۱ دستگاه انواع خودرو سواری به ارزش ۷۸ میلیون و ۹۹۵ هزار دلار وارد کشور شد.

به گزارش صنعت نیوز، عرضه محصولات توليدي گروه خودروسازي سايپا در دو ماه نخست سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل، 54 درصد افزايش يافت.

به گزارش صنعت نیوز، دبیرکل انجمن پالایشگاه های روغن سازی ایران:افزایش ­نرخ خوراک روغن موتور برای سومین ماه پیاپی شرکت های تولیدکننده را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی در نشست هم‌اندیشی با نمایندگان رانندگان بخش حمل‌ونقل بار و مسافر جاده‌ای (کامیون و اتوبوس) درباره­ مسائل و مشکلات آن‌ها به بحث و گفتگو پرداخت و پس از شنیدن ­نقطه نظرات آن‌ها، راهکارها و دستورات لازم را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون توليد، پشتيباني و خدمات فني سايپا از تكميل فاز سوم پروژه استفاده از پساب صنعتي تصفيه‌خانه مركزي سايپا خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان: عرضه کننده قبل از پیش فروش خودرو، موظف به اخذ مجوز مربوط شامل تعداد خودروی قابل عرضه از معاونت امور صنایع وزارت صنعت است، لذا شرکت‌های دارای نمایندگی رسمی پس از اخذ مجوز مذکور مجاز به پیش فروش خودرو هستند.

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: شعار "اول مشتري"، به عنوان راه دستيابي به برتري رقابتي مدنظر سازمان خدمات پس از فروش سايپا قرار گرفته است؛ چراكه در هر كسب و كاري بايد مشتريان انتخاب نخست باشند.

به گزارش صنعت نیوز، گردهمایی نمایندگان فروش وخدمات پس از فروش و عاملیت های فروش قطعات محصولات سایپادیزل برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت زامیاد در بازدید از شرکت فرمان خودرو سپاهان از گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت گفت: واردکنندگان انواع تایر ملزم به اجرای دقیق ضوابط عمومی قیمتگذاری مطابق مفاد مندرج در درگاه اینترنتی این سازمان هستند و هرگونه افزایش خودسرانه قیمتها به بهانه افزایش نرخ ارز ممنوع است.