جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،عملیات اجرایی بیابان‌زدایی و نهال‌کاری ۲ هزار هکتار از اراضی استان خوزستان با تأمین مالی شرکت ملی نفت ایران و مدیریت اداره کل منابع طبیعی خوزستان، هم‌زمان با ۲۹ دی‌ماه روز هوای پاک آغاز ‌شد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با انعقاد چند قرارداد در آینده نزدیک طرح‌های جمع‌آوری گازهای همراه شتاب می‌گیرند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی معصومه زمانی را به‌عنوان مشاور خود در امور زنان و خانواده منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با صدور حکمی ، حجت‌اله طالبی را به سمت مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی اسمعیل قنبری را به‌عنوان مشاور امور پژوهش و فناوری خود منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و روسیه راه‌های ارتقای سطح همکاری‌های دو کشور را در زمینه اقتصادی و نفتی بررسی کردند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و تمشیت امور پژوهشگاه صنعت نفت گفت: پژوهشگاه صنعت نفت ظرفیت و سرمایه‌ای معتبر برای وزارت نفت به‌شمار می‌آید و مشابه آن در تهران وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز،انجمن خوردگی ایران پس از برگزاری نوزدهمین کنگره ملی خوردگی ایران و نخستین هفته تخصصی خوردگی، در نظر دارد با همکاری دانشگاه صنعت نفت، بیستمین کنگره ملی خوردگی را در روزهای سوم تا پنجم اسفندماه با محور خوردگی، بازرسی فنی، ایمنی و مدیریت یکپارچه و با هدف کاهش هزینه‌ها و افزایش ایمنی برگزار کند.

به گزارش صنعت نیوز،همایش اکتشاف، ارزیابی، توسعه و بهره‌برداری از منابع هیدروکربوری و مخازن شیل از سوی شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز،قیمت شاخص نفت خام برنت امروز سه‌شنبه ۲۸ دی‌ ماه با یک دلار و یک سنت افزایش به ۸۷ دلار و ۴۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با یک دلار و ۳۲ سنت افزایش به ۸۵ دلار و ۱۴ سنت برای هر بشکه رسید.

به گزارش صنعت نیوز،بورس انرژی ایران امروز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۰ میزبان عرضه بیش از ۴۶ هزار و ۱۵۲ تن فرآورده هیدروکربوری است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری، در احکامی جداگانه، رضا فلاح‌فر، محمدرضا نقیبی، نصرالله ابراهیمی، شهرام حلاج، امیر وکیل‌زاده، علی سرپاک و محمد فرخی‌هودر را به‌عنوان اعضای مرجع عالی مشورتی حقوقی و قراردادی صنعت نفت منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوزمدیرعامل پتروشیمی غدیر از همکاری و اقدام مشترک با شرکت فناوران خبر داد و گفت: طرح توسعه پتروشیمی غدیر وارد مرحله اجرایی شده است و واحد کلرآلکالی با هدف خودکفایی و تولید محصول مورد نیاز صنعت پتروشیمی احداث می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خط‌مشی حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی نفت ایران را به مدیران عامل شرکت‌های تابع، مدیریت‌ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر الزام پایبندی شرکت‌های پتروشیمی بر قرارداد خوراک بین مجتمعی تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بورس انرژی ایران امروز ۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ انواع محصولات پالایشی و پتروشیمی را عرضه می کند.

به گزارش صنعت نیوزفمعاون وزیر در امور مهندسی، پژوهش و فناوری طی حکمی مدیر کل نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت را منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،با هدف تنوع‌بخشی به سبد صادراتی کشور و تهیه نفت خام مطلوب بازار جهانی، طراحی و توسعه سیستم اختلاط پیوسته نفت خام پایانه بین‌المللی خارک که از سوی شرکت پایانه‌های نفتی به پژوهشگاه صنعت نفت واگذار شد با موفقیت انجام شد.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس پیرو انتقادها و ابهام‌ها پیرامون انتصاب عبدالعلی علی‌عسگری به سمت مدیرعاملی هلدینگ خلیج فارس با هدف پاسخگویی و تنویر افکارعمومی درباره چرایی این انتصاب توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش صنعت نیوز،نخستین نشست تشریح سند راهبردی مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی به میزبانی شورای راهبردی شرکت‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی برگزار شد.