جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از صدور مجوز برای ایجاد چهار اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های ایلام، مهران و چرداول خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی ایلام از صدور مجوز پروانه بهره‌برداری دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان گفت: «با توجه به اینکه ساختمان گمرک قدیم به‌طور کامل مرمت نشده است، این بنای تاریخی با مشارکت اداره گمرک این شهرستان و با نظارت اداره‌کل استان مرمت و بازسازی می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز، مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان قوچان گفت: «دوازدهمین مجموعه اقامتی، گردشگری، سفره‌خانه سنتی و اقامتگاه بوم گردی این شهرستان در شهر باجگیران و در مرز کشور ترکمنستان احداث می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: «در راستای جبران بخشی از خسارات واردشده بر اثر شیوع ویروس کرونا به فعالان حوزه گردشگری استان، تسهیلات ویژه به آسیب‌دیدگان این بخش در اردبیل اعطا می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی از صدور موافقت اصولی برای ساخت یک واحد مجتمع گردشگری در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ،مدیرکل میراث‌‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به هدف‌گذاری برای توسعه گردشگری استان گفت: «در سال‌جاری که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام "جهش تولید" نام‌گذاری شده اجرای ۱۳ طرح عمرانی و زیرساختی در دستور کار قرار گرفته است.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری خراسان رضوی گفت: «حدود ۴۶۷۳ تخت در واحد‌های اقامتی مشهد برای میزبانی از بهبودیافتگان کرونا آماده شده است.»

به گزارش صنعت نیوز،استاندار هرمزگان از تصویب طرح جامع یک شهرک مسکونی‌گردشگری در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سمنان گفت: «برند "سمنان پایتخت کتاب" می‌تواند زمینه‌ساز توسعه گردشگری استان باشد.»

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس از افزایش سقف تسهیلات پرداختی به فعالان گردشگری استان، از محل اعتبارات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سمیرم از پاک‌سازی مناطق نمونه گردشگری طبیعی سمیرم همزمان با فرصت اجرای طرح محدودیت‌های اجتماعی کرونا در سطح استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: «گواهینامه استاندارد خدمات گردشگری توسط مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان به هتل بزرگ استقلال زاهدان اعطا شد.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان بوشهر از برگزاری دوره آموزش گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری استان فارس از صدور دومین پروانه طرح گردشگری کشاورزی در شهرستان مُهر خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن و ساختمان بر تعیین وضعیت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن توسط استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن تاکید کرد و گفت: پایان آذرماه ظرفیت های خالی طرح اقدام ملی مسکن شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب می شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان از تعطیلی بناهای تاریخی استان از روز اول آذرماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد گردشگری در شهرداری رشت با هدف توسعه گردشگری و ایجاد تعامل با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افتتاح می‌شودو.مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان با شهردار و نماینده شورای شهر رشت در روز یکم آذر ماه دیدار کرد.

به گزارش صنعت نیوزمدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از افزایش ارتباط‌ میان محورهای گردشگری استان با افتتاح آزادراه بزرگ شرق اصفهان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اردبیل گفت: «لاهرود با داشتن قابلیت‌ها و جاذبه‌های منحصر به‌فرد، بهشت پنهان گردشگری کشور است.»