جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، در مراسم تقدیر از برترین های گردشگری استان تهران که به مناسبت گرامیداشت روز و هفته جهانی گردشگری و به همت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، عصر دیروز در محل موزه "رضا عباسی" برگزار شد، هتل هویزه تهران به عنوان برترین هتل استان تهران انتخاب شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران در میان ۱۳۶ کشور طی ۴ سال اخیر از جایگاه ۹۷ در حوزه گردشگری به رتبه ۹۳ رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری با همکاری وزارت نیرو به توسعه گردشگری آبی کشور با رعایت قوانین زیست محیطی می پردازد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات راه آهن از دوبرابر شدن ظرفیت مسافری قطار گردشگری مسیر تهران -سواد کوه از ۲۴ شهریور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، طی حکمی از سوی نماینده محترم ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ دکتر سید مهدی حسینی، مدیرکل هتل هویزه تهران به عنوان عضو هیات‌مدیره سازمان سیاحتی کوثر ( گروه هتل‌های کوثر ) منصوب شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: کشور ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد و این حوزه برای اوج گیری به فکر و ایده‌های خلاقانه نیاز دارد.

به گزارش صنعت نیوز، مراسم معارفه معاون جدید گردشگری با حضور معاون رئیس جمهور در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی گفت: ما هیچ چاره‌ای جز مردمی کردن فرآیند حفاظت و حراست از میراث فرهنگی کشورمان نداریم.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست معاونت گردشگری گفت: تمرکز بر توسعه گردشگری شهرستان بم و شکوفا کردن ظرفیت‌های موجود در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی از اولویت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست معاونت گردشگری کشور تأکید کرد: با تدبیر برای پیوند دادن تورهای گردشگری داخلی و خارجی به مسیر‌ها و یادمان‌های راهیان نور می‌توان زمینه بهره‌مندی از ظرفیت‌های متعدد این حوزه را فراهم کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از تبدیل شدن سواحل این استان به مقصد اصلی گردشگری کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی گفت: زیرساخت‌های گردشگری و سرمایه گذاری در گیلان فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، با پیگیری های فرمانداری ماهشهر و همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان ، موافقت اولیه برای تبدیل اسکله موجود تفریحی به اسکله تجاری در ماهشهر صادر شده است.

به گزارش صنعت نیوز، چهارمین استارتاپ دموی گردشگری با حمایت فن بازار ملی ایران در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، امکانات رفاهی و تفریحی جزیره قشم از ظرفیت لازم برای افزایش 25 درصدی گردشگران به این جزیره در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته برخوردار است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن از ورود بیست و یکمین قطار گردشگری خارجی تا پایان شهریور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، امکانات رفاهی و تفریحی جزیره قشم از ظرفیت لازم برای افزایش 25 درصدی گردشگران به این جزیره در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته برخوردار است.

به‌گزارش صنعت نیوز، عبدالحمید حمیدی رئیس جامعه هتلداران کردستان در این نشست ضمن تبریک ثبت یزد در فهرست میراث‌ جهانی یونسکو گفت: «امیدوارم این اتفاق برای اورامان نیز رخ دهد تا بتوانیم شاهد توسعه گردشگری در این استان باشیم.»

به‌گزارش صنعت نیوز، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری امروز دوشنبه 2 مرداد 96 در نشستی که با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، سیدمحسن علوی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کردستان و فعالان اقتصادی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان برگزار شد، گفت: «تصدی‌گری امور بر عهده بخش خصوصی است و دستگاه‌های دولتی فقط باید تسهیلگر باشند و بر اجرای فعالیت‌ها نظارت داشته باشند.»

به‌گزارش صنعت نیوز، میرهادی قره‌سید رومیانی سرپرست معاونت گردشگری، روز گذشته 2 مرداد 96، با اشاره به ضرورت جلب مشارکت حداکثری بخش‌خصوصی گردشگری، افزود: «سازمان میراث‌فرهنگی سازمانی پیشران است و قوانین و مقررات موضوعه در حوزه گردشگری، باید در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های دولت در صنعت گردشگری باشد.»