جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،انسان نیازهای متعددی دارد که یکی از آنها مسافرت و جهان‌گردی است. سیر و سفر از زمینه‌های اصلی ظهور تمدن و مهم‌ترین عامل در ارتباط فرهنگ ملت‌ها و کشف سرزمین‌های جدید است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل استان تهران گفت: «در کمیته فنی صدور موافقت اصولی تاسیسات گردشگری موافقت اصولی برای ساخت دو هتل در شهرستان‌های ری و قرچک صادر شد.»

به گزارش صنعت نیوز،با حضور حمید اسکندری معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان، بهزاد غفوری مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دهگلان و نصرالله منصوری کارشناس گردشگری استان، پروژه‌های گردشگری شهرستان دهگلان بررسی شد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت مادر‌تخصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی با اشاره به خبر منتشر شده در خبرگزاری مهر با تیتر «ورود وزارت میراث‌فرهنگی به خانه‌مسافرها فسادزاست»، گفت: «فعالیت این شرکت کاملا قانونی است و بر مدار قانون حرکت می‌کند، سامان‌دهی خانه‌مسافرها با نظارت اماکن ناجاست؛ بنابر این باید سوال کرد کجای این فعالیت فسادزا است؟.»

به گزارش صنعت نیوز،رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بستک از احداث مجموعه تفریحی اقامتی با رویکرد معماری بومی در کوهیج بستک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از ابلاغ شیوه‌نامه ساماندهی کسب و کارهای گردشگری در فضای مجازی به واحدهای زیرمجموعه این اداره‌کل با هدف ساماندهی و نظارت فعالیت‌های گردشگری در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، فرآیند تعریف پروتکل ورود گردشگران بین‌المللی به ایران را با همکاری و تعامل ارگان‌های فرابخشی متولی امر سفر بررسی کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان خواستار سرعت بخشیدن به ایجاد مجموعه گردشگری منطقه نمونه گردشگری ابر شاهرود شد.

به گزارش صنعت نیوز، در نشست مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان با فرماندار میناب پروژه‌های اداره‌کل در این شهرستان مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از افتتاح نخستین «هتل اِسکول» تبریز در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،برای اولین بار در کشور خانه تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری اردبیل با حضور رئیس و اعضای جامعه هتلداران کشور در خانه ارشادی استان راه‌اندازی شد

به گزارش صنعت نیوز،معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع همدان از تأیید کلیات طرح گردشگری تالاب شیرین‌سو کبودرآهنگ در کمیته کارشناسی گروه کاری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: «با حمایت دولت تدبیر و امید از سرمایه‌گذران بخش خصوصی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی استان از سال 93 تا کنون برای دو هزار نفر، شغل ایجاد شده است.»

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان از برگزاری اولین نشست فصلی بررسی وضعیت گردشگری استان در افق سال 1400 خورشیدی با عنوان «شناخت مسیر» به‌منظور ایجاد تفکر آینده‌نگری و لزوم هم‌اندیشی نخبگان در آینده شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،نایب رئیس مجمع نمایندگان کرمان ارائه طرح توسعه صنعت گردشگری استان به مجلس شورای اسلامی را ضروری دانست.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری مازندران از بررسی مشکلات شش طرح گردشگری استان با شعب بانک ملی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری قزوین از برگزاری تور دو روزه آشناسازی جاذبه‌های گردشگری قزوین، ویژه فعالان گردشگری کشور در تاریخ هشتم و نهم تیر ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از صدور مجوز چهار مجتمع گردشگری در سه‌ماه نخست سال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،خوانسار را بهشتی محصور میان کوه‌های برف‌گیر و مرتفع سلسله جبال زاگرس که سه ماه از سال را برفی و یخبندان است اما دارای مناظری دیدنی و چشم‌نواز است می‌خوانند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری کشور گفت: «در تیر سال جاری سه رویداد گردشگری و منتخب ملی در استان‌های خراسان رضوی، یزد و آذربایجان شرقی برای ایجاد نشاط در سطح جامعه با تأکید دکتر مونسان برگزار می‌شود و مجوز برگزاری این رویدادها از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا گرفته شده است.»