جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی طی نامه‌ای به معاون میراث‌فرهنگی و معاون گردشگری کشور، دستور داد از پذیرش بازدیدهای گروهی در موزه‌ها و مراکز گردشگری دولتی و خصوصی خودداری شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بوشهر گفت: «نوروزگاه سال آینده با رویکردی جدید و با حضور پررنگ‌تر فعالان گردشگری و سمن‌ها برگزار خواهد شد.»

به گزارش صنعت نیوز،نشست هم‌اندیشی فعالان بخش خصوصی گردشگری با حضور وزرای میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، و اقتصاد و امور دارایی، عصر روز شنبه 3 اسفند 98 در محل دفتر وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سقز از آمادگی کامل این شهرستان برای استقبال و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی سال 99 خبر داد

به گزارش صنعت نیوز،وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقش مجلس شورای اسلامی را در رونق بخش گردشگری مهم و قابل اهمیت بر شمرد.

به گزارش صنعت نیوز، گل نرگس از جمله ظرفیت‌های موجود در کشور است که علاوه بر فروش گل، در صنایع بهداشتی، آرایشی و دارویی کاربرد‌های زیادی را داراست و از طرفی موجب جذب گردشگر می‌شود و رونق اقتصادی و اشتغال را فراهم می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از برگزاری آزمون جامع هماهنگ مدیریت فنی و راهنمایان تورهای گردشگری در این استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از آغاز عملیات برق‌رسانی به منطقه گردشگری ساحلی رماوند در حاشیه سد سیمره شهرستان بدره خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، اولین جلسه ستاد هماهنگی خدمات‌سفر شهرستان فردوس به ریاست میرزایی فرماندار این شهرستان و با حضور معاون گردشگری استان و رؤسای کمیته های ده‌گانه ستاد خدمات سفر شهرستان فردوس به‌منظور استفاده از تمام توان دستگاه‌های مستقر در شهرستان برای ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان و مسافرین در ایام نوروز ۹۹ برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: «در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری راهنمایان گردشگری عضو انجمن صنفی از ۱۴ استان کشور از عرفه زنجان بازدید کردند.»

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران نسبت به سال‌های گذشته بهتر برگزار شده است، گفت: «این نمایشگاه نشان می‌دهد که گردشگری کشور ایران همچنان زنده است و نفس می کشد.»

به گزارش صنعت نیوز،دکتر علی‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌دستی تهران بیش از چهار ساعت را به بازدید از غرفه‌های داخلی و خارجی نمایشگاه اختصاص داد.

به گزارش صنعت نیوز، تیزر سریال «نون.خ» که با رویکرد معرفی جاذبه‌‌های گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه ساخته شده، در غرفه این استان در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران گفت: «هم‌زمان با سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از نقشه جدید گردشگری شهر تهران رونمایی می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سمنان گفت: «موزه بزرگ سمنان بعد از 16 سال با تأکید وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی راه اندازی می‌شود، تاکنون سمنان موزه‌ای نداشته و این بزرگترین موزه مردم شناسی استان بوده و قرار است اشیایی که اکتشاف می شود در آن به نمایش گذاشته شود.»

به گزارش صنعت نیوز،مشکل یا ناکار آمدی اصلی بیشتر از آنکه ریشه در موقعیت ایران در نظام بین الملل باشد، ناشی از عدم استفاده مطلوب و کارآمد از امکانات و زیر ساخت‌های موجود در حوزه اقتصاد گردشگری است که تا حدود زیادی می‌تواند دغدغه‌های رهبری را با درنظر گرفتن ملاحظات و چارچوب‌های مشخص برطرف و گام های اساسی به سمت اقتصاد بدون نفت را با اقتصاد گردشگری جایگزین کرد.

به گزارش گروه صنعت نیوز،هم‌زمان با ایام مبارک دهه فجر مجتمع خدماتی‌رفاهی و متل آوای آوج با حضور هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین، نصرت‌الله علیرضایی فرماندار آوج، خزائلی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این استان وجمعی از مسئولان شهرستان آوج به‌بهره‌برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بندرگز گفت: «اقامتگاه سنتی شهرستان بندر‌گز هم‌زمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار شهرستان و سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افتتاح شد.»

به گزارش صنعت نیوز، هفدهمین گردهمایی سالانه باستان‌شناسی ایران با حضور باستان‌شناسان ایرانی و خارجی از کشور‌های ایتالیا، آلمان، چین، اتریش، دانمارک، ۲۹ و ۳۰ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: «سیزدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران از تاریخ 23 تا 26 بهمن‌ماه 98 با‌شکوه‌تر از سال‌های گذشته و با حضور حداکثری فعالان و ذی‌نفعان بخش خصوصی و دولتی برگزار خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود با استقبال قابل‌توجه عموم هموطنان مواجه شود.»