جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از برگزاری برنامه‌های متنوع هفته گردشگری در استان با تمرکز بر توسعه گردشگری دیجیتال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوزرئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان گرمی گفت: «با توجه به موقعیت ویژه و مناسب و مطلوب در دریاچه گیلارلو، خواست مردم و اهالی شهرستان احیای منطقه نمونه گردشگری گیلارلو برای بهره‌مندی از ثمرات و مزایای اجرای این طرح است که با جدیت پیگیر این امر هستیم.»

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی علی‌آبادکتول از صدور ۴ موافقت اصولی برای اقامتگاه‌ بوم‌گردی در کمیسیون فنی سرمایه‌گذاری استان گلستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: «مراکز و تاسیسات گردشگری و اماکن متبرکه از جمله حرم مطهر رضوی پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر از دیگر مراکز عمومی رعایت می‌کنند.»

به گزارش صنعت نیوز،باشگاه گردشگری فرهنگی پایدار یونسکو با همکاری کمیسیون ملی یونسکو-ایران و مشارکت گروه پژوهشی گردشگری پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری «دانشگاه آنلاین گردشگری پایدار و میراث‌جهانی» را برگزار می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دماوند گفت: «کارگاه آموزشی بررسی ظرفیت‌های گردشگری نجوم با رویکرد مناطق کوهستانی برگزار می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزادشهر از شش متقاضی راه‌اندازی گردشگری کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان گفت: «شهرستان کردکوی از ظرفیت‌های شاخصی در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برخوردار است و معرفی و تبلیغ این پتانسیل‌ها از نیازهای اصلی گردشگری این شهرستان است.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری خراسان شمالی از اجرای پروژه ایمن‌سازی راه دسترسی به روستای هدف گردشگری روئین اسفراین با اعتبار سه میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری قزوین از تشکیل نخستین انجمن حرفه‌ای راهنمایان گردشگری استان با برگزاری انتخابات هیات مدیره این انجمن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودبار از برگزاری جلسه سامان‌دهی منطقه گردشگری هرزویل و جزیره سد منجیل شهرستان رودبار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،فرماندار بن با اشاره به ادامه روند خشکسالی در چهارمحال و بختیاری گفت: «شایعه پخش شده در فضای مجازی مبنی برای خشک شدن گرداب بن درست نسیت.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری گیلان از صدور موافقت‌نامه اصولی برای ۱۰ طرح متقاضی ایجاد تأسیسات گردشگری در گیلان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگر‌ی البرز از بر‌گزار‌ی برنامه‌های متنوع به مناسبت پنجم مهر ماه روز جهانی گردشگر‌ی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به صورت مجا‌زی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شفت از بهره‌برداری از ۲ واحد اقامتگاهی بوم‌گردی در شهرستان شفت در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،ئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان آستارا از جلوگیری حرکت یک تور غیرمجاز گردشگری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مجموعه بناهای تاریخی شیلات کیاشهر و اسکله صیادی کیاشهر توسط ارسلان زارع استاندار گیلان، ابراهیم نجفی نماینده شهرستان آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان مورد بازدید قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوزمسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رستم از راه‌اندازی یک طرح بوم‌گردی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،راهکارهای تعامل بیشتر گردشگری سلامت با کشور عمان در نشستی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس و شیخ محمد البلوشی نماینده مجلس این کشور بررسی شد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل از اجرای چهار پروژه گردشگری با ۳۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرستان نیر خبر داد.