جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با حمایت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌‌مناسبت فرارسیدن روز جهانی گردشگری، رالی‌تور خانوادگی برگزار می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با حمایت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در آستانه فرارسیدن روز جهانی گردشگری، رالی‌تور گردشگری ویژه موتورسیکلت‌های شهری، برگزار می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری مازندران گفت: «با ابلاغ دستورالعمل، گردشگری کشاورزی در استان رونق خواهد گرفت.»

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به این‌که گردشگری روستایی یکی از بخش‌های تأثیرگذار برای دست‌یابی به اشتغال خرد و اقتصاد پایدار است، گفت: «این امر با ایجاد زیرساخت‌های گردشگری و راه‌اندازی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در روستاها دنبال می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خمین خبر داد: «شهر زیرزمینی تهیق خمین در قالب تفاهم‌نامه برای مرمت، بهسازی و بهره‌برداری به شورای بخش کمره واگذار شد»

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام از تکمیل پروژه سامان‌دهی مجتمع بین‌راهی بیشه‌دراز شهرستان دهلران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مسئول میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر گفت: «مجوز اولین اقامتگاه بوم‌گردی احداثی استان در شهرستان کوثر صادر شده و عملیات اجرایی این اقامتگاه به زودی آغاز می‌شود.»

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری استان تهران گفت: «پروانه فعالیت برای پنج درخواست جدید مجوز "بند ب" در تهران صادر شد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر میراث‌فرهنگی: موزه‌ها، کاخ‌موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی در تهران و استان‌ها برای معرفی آثار مجموعه‌داران می‌تواند در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سپیدان از افتتاح یک اقامتگاه بوم‌گردی در روستای سربست خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نائین از انجام عملیات مرمت ساباط محله تاریخی نوآباد در شهرستان نائین خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک ‌مابین این اداره‌کل و جهاد دانشگاهی استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از انتخاب اعضای هیئت‌مدیره جامعه حرفه‌ای هتل‌داران استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون میراث فرهنگی کشور گفت: «با توجه به وظایف متعدد، متنوع و گستردگی حوزه میراث‌فرهنگی و نبود هم‌خوانی امکانات موجود برای ثبت یک عملکرد موفق نیازمند ثبات بودیم، تغییر سازمان وقت به وزارتخانه فرصتی مناسب برای تخصیص اعتبارات و تأمین امکانات بیشتر با همراهی مجلس شورای اسلامی بود.»

به گزارش صنعت نیوز، مونسان گفت: «آمار نشانگر این موضوع است که شیوع بیماری کرونا در کشور تاکنون خسارت‌های زیادی را به کسب وکارهای حوزه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی وارد کرده است. جمع کل خسارت ناشی از کرونا در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی ۱۱۸ هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال برآورد شده است.»

به گزارش صنعت نیوز، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: نشان ملی گردشگری ایران در ماه مهر هم زمان با فرا رسیدن هفته گردشگری رونمایی خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل حمایت از تولید معاونت صنایع‌دستی از پرداخت ۴۵ میلیارد تومان تسهیلات به هنرمندان صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سرایان از تکمیل و افتتاح عملیات برق رسانی مجتمع گردشگری کاه کوه سرایان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان یزد از مرمت و بازسازی آب انبار نجم‌آباد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون گردشگری کشور گفت: «اعتبار کارت راهنمایان گردشگری به دلیل کاهش مراجعات حضوری و تسهیل فرآیند بهره‌برداری تا پایان سال تمدید شد.»