جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، پلیس راهور ناجا از مسدود شدن چهار محور شمشک - دیزین در تهران و البرز، اولنگ - شاهرود در گلستان و سمنان، استهبان - نی ریز در فارس و رودبار - کهنوج و قلعه گنج در کرمان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون بنیاد مسکن :مسکن اجتماعی با اختصاص ۴۲۷ میلیارد تومان اعتبار سال 96 اجرایی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رکود حاکم بر بازار خرید و فروش مسکن و فقر نظارت بر آن باعث شده است هر سال موجران قیمت اجاره بها را بر اساس نرخ تورم و نیاز خود بالا ببرند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه12 تهران گفت: ما جزو محدود مناطقی هستیم که بیش از 70 درصد نوسازی و بهسازی بافت فرسوده را داشته‌ایم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس انبوه سازان استان تهران گفت: دریافت مالیات از ساخت و ساز باعث افزایش قیمت مسکن و کاهش ساخت و ساز می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، کتاب «راه ابریشم جدید؛ یک کمربند، یک جاده: نظریه چینی برای رهایی از محدودیت‌های استراتژیکی» نوشته دکتر عباس ملکی و مجید رئوفی منتشر شد.

به گزارش صنعت نیوز، براساس گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در اردیبهشت ۹۶، معاملات آپارتمان‌های مسکونی ۴. ۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان: بین 35 تا 40 درصد اقتصاد کشور در بخش مسکن است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید براینکه مسکن، یکی از ارکان اصلی سیاست بازآفرینی مناطق ناکارآمد شهری به شمار می‌رود ، گفت: به هیچ عنوان نباید دولت را به سمت مداخله مستقیم در اجرای طرح‌های مسکنی برده و این بخش را درگیر پروژه‌های مستقیم در این حوزه کنیم.

به گزارش صنعت نیوز، در 90 سالگی شرکت راه آهن امروز پنجمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی با حضور 300شرکت‌ داخلی و خارجی در تهران اغاز بکارکرد.

به گزارش صنعت نیوز، ساخت و سازها در منطقه 22 بر اساس طرح تفصیلی و این طرح توسط شورای عالی شهرسازی نیز به تصویب رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: شکوفایی صنعت ساختمان و بازار مسکن برنامه ریزی کاربردی و تلاش همه جانبه بخش دولتی و خصوصی را می‌طلبد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: فردا اولین واگذاری مسکن مهر شهر جدید پرند در سال جدید به متقاضیان انجام می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس بازار مسکن با اشاره به مصوبه شورای پول و اعتبار درباره تسهیلات جدید برای متقاضیان خرید مسکن، گفت: این

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کانون انبوه سازان کشور توقف طرح مسکن مهر در دولت یازدهم را لطمه‌ای بر بدنه سرمایه گذاری در حوزه مسکن دانست.

به گزراش صنعت نیوز، مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: حدود ۱۲ درصد از تسهیلات ۵۴۰ هزار میلیارد تومانی در سال ۹۵ به بخش مسکن پرداخت شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل راه‌آهن در اجلاس منطقه‌ای UIC خاورمیانه بر همکاری‌های ریلی و فنی برای یکپارچه سازی حمل و نقل ریلی منطقه‌ای تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: بیش از ۸۵۰ هزار واحد مسکن مهر در ۴ سال اخیرتحویل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس: از 530 هزار کلاس درس حدود 30 درصد نیاز به تخریب، نوسازی و مقاوم سازی دارند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه 10 تهران گفت: 25 درصد پروانه های صادر شده در این منطقه در بافت فرسوده بوده است.