جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه با اشاره به اینکه افزایش قدرت خرید خانوار جزء مهم ترین اهداف دولت است،گفت : موجودی مسکن بیش از تعداد خانوار است و طبق آمار سال95 برابر 24 میلیون خانوار،27 میلیون مسکن داریم که عدم تعادل دیده می شود.

به گزارش صنعت نیوز، همبستگی شهری شدن با توسعه و شکوفایی مهم است که کمک می‌کند سیاست‌های مسکن به سوی ساخت خانه‌های متناسب با درآمد حرکت کند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزئیات سیاست‌های جدید وام مسکن در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: قبل از تدوین مقررات ملی و کنترل ساختمان‌های مسکونی و عمومی متعددی در سطح کشور احداث شدند که در برابر زلزله و حوادث طبیعی و غیرطبیعی مشکلات عدیده‌ای دارند.

به گزارش صنعت نیوز، رشد ۵ / ۵۵ درصدی تعداد خانه‌های خالی درطی ۵ سال اخیربیانگر نگاه سفته بازانه به بازار مسکن در زمان رکود این بازار است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن استان تهران گفت: ورود افراد فاقد صلاحیت در بخش مسکن باعث شده است افراد متخصص از چرخه ساخت و ساز خارج شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور از رشد ۱۷ درصدی معاملات مسکن در تابستان امسال در مقایسه با تابستان پارسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، در هفته های اخیر ، افزایش شدید قیمت برخی مصالح ساختمانی در بازار، موجب تحولاتی در بازار ساخت و ساز شده است که در نهایت می تواند به ضرر مصرف کننده نهایی یعنی خریدار مسکن منجر شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: در هفته دولت ۷ هزار واحد مسکن مهر پرند افتتاح می‌شود و ۱۲ هزار واحدی که متقاضی موثر دارند باقی می‌ماند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه 8 ، از 20 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه عمرانی پیاده روسازی در خیابان دماوند خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از اتمام عملیات تقویت فونداسیون و کوله های بتنی طرفین پل کریمخان تا پایان مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در سال پایانی مسکن مهر هستیم، گفت: واحد‌های فاقد متقاضی با شرایط ویژه در قالب مسکن اجتماعی واگذار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت : باید به نیاز مسکن خانه اولی ها پاسخ داده شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصدی برای مالکان و ساکنان بافت‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، دانستن قوانین مربوط به ساخت و سازها در ارتباط با افرادی که قصد تغییر در بنای مسکونی یا تجاری خود دارند، یکی از ضرورت هایی است که از طرح پرونده های وقت گیر و پرهزینه دادگستری می کاهد.

به گزارش صنعت نیوز، بزرگراه سردار شهید همدانی (ادامه بزرگراه حکیم غرب) و تونل شهدای غزه با حضور شهردار تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز، معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از فعالیت بیش از ۳ هزار دفتر فنی مهندسی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی در روستا‌ها خبر داد.

به گزارش خبرخودرو، عضو کانون انبوه سازان استان تهران گفت : بازار مسکن همچنان در رکود بسر می برد و روند ساخت و ساز را هم با چالش مواجه کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت عمران شهر جدید پردیس برنامه زمانبندی تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: قیمت مسکن مهر پردیس نهایی شده است و پیمانکاران جوسازی نکنند.