جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، به سازندگانی که در بافت‌های ناکارآمد شهری اقدام به ساخت و ساز کنند، تسهیلات پرداخت می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ۱۰ صبح امروز آغاز شد و تا ساعت ۲۴ فردا ادامه دارد و ثبت نام بدون ظرفیت خواهد بود.آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت عمران پردیس: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متقاضیان می‌توانند «عرصه» واحد خود را اینترنتی خرید کنند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از تکمیل و واگذاری ۱۴ بیمارستان به وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه در اطلاعیه‌ای تاریخ انصراف متقاضیان طرح ملی مسکن و معترضان به نتیجه استعلام این طرح را اعلام کرد.

به گزارش گروه صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن تازه‌ترین جزئیات از عملکرد حساب پس انداز صندوق یکم را رسانه‌ای کرد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه: در طرح اقدام ملی مسکن به علت اینکه براساس ظرفیت‌ها، نام نویسی صورت می‌گیرد، امکان انتقال متقاضیان به سایر طرح‌ها وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز،عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: توقف تولید و ساخت و ساز مسکن در ۶ سال اخیر موجب کاهش آمار اشتغال زایی در کشور شد، بر اساس آمارها برای ساخت هر آپارتمان حدود ۲۲۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می شوند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه از اول تا ۱۰ اسفند اعتراض متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بررسی می شود، از فرآیند بررسی، تطبیق مدارک و اخراز هویت متقاضیانی که پیامک دریافت کردند، خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه شهرسازی با حضور در برنامه تهران ۲۰ توضیحاتی در زمینه های مختلف حمل و نقلی و مسکن ارایه کرد. او در بخش اول صحبت های خود درباره طرح اقدام ملی مسکن توضیح داد و گفت: هیچ طرحی برای ساخت خانه های کوچک مقیاس نداریم .

به گزارش صنعت نیوز، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، واگن‌های بازسازی و بهسازی شده شرکت حمل و نقل ریلی رجا از دیروز آماده سیر شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: ۲۳۶ هزار نفر برای دریافت مسکن طرح اقدام ملی ثبت نام کردند که استان به استان در حال پالایش است.

به گزارش صنعت نیوز، معاونت مسکن روستایی از مقاوم بودن ۴۳ درصد واحد‌های مسکونی روستایی در کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۱۰۹ شهر در مرحله پنجم خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ثبت‌نام مسکن در «طرح اقدام ملی» رأس ساعت مشخص آغاز می‌شود و با تکمیل ظرفیت پایان می‌یابد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: اکنون در تهران ۱۷۰ میلیون تومان به انبوه سازان حرفه‌ای برای ساخت هر واحد تعلق می‌گیرد که این رقم پارسال، ۱۱۰ میلیون تومان بود.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش برای ساخت ۱۷۰ هزار واحد مسکونی امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت‌های ریلی و جاده‌ای منتهی به معادن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مرحله دوم اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در سه استان کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از نحوه تخصیص زمین برای ساخت واحد‌های مسکونی اقشار کم درآمد خبر داد.