جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،تفاهم‌نامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی ارزان‌قیمت برای دهک‌های کم درآمد، بین وزارت راه و شهرسازی و بانک قرض‌الحسنه رسالت امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۹۳ درصد مسکن روستایی غیرمقاوم بود که با اجرای طرح‌های بازسازی، نوسازی و بهسازی، این میزان به ۴۳ درصد کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز،تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در بهمن ۹۹ به ۳.۹ هزار واحد مسکونی رسید که در مقایسه با ماه قبل ۱۱.۴ درصد افزایش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۷۰.۵ درصد کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز،افزایش تعداد متقاضیان در بازار خرید از یک سو و کاهش تعداد واحد‌های مسکونی در بازار به ویژه در محلات پر جمعیت از سوی دیگر باعث شده که این بازار به سمت افزایش قیمت حرکت کند.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه غدیر، یکی از مهمترین طرح‌های زیرساختی است که در این دولت تعریف، طراحی و ساخته شده و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،مرکز آمار ایران از افزایش ۱۱۱/۴ درصدی قیمت فروش هر متر مربع زیربنای مسکونی در شهر تهران در پاییز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن در شهر‌های زیر ۱۰۰ هزار نفر استان قزوین کلید خورده است.

به گزارش صنعت نیوز،عضو هیئت ‌مدیره بانک مسکن تسهیلات نوسازی ۱۷ هزار و ۱۰۹ واحد در بافت فرسوده پرداخت شد

به گزارش صنعت نیوز، هزار و ۹۵۷ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک معرفی و وجوه اولیه این طرح توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی به مبلغ ۵۶۰۰ میلیارد تومان واریز شد.

به گزارش صنعت نیوز، هزار و ۹۵۷ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک معرفی و وجوه اولیه این طرح توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی به مبلغ ۵۶۰۰ میلیارد تومان واریز شد.

به گزارش صنعت نیوز ،ئیس بنیاد مستضعفان گفت: به سمتی پیش می‌رویم که بنیاد مستضعفان زمین‌های راکد و بلااستفاده نداشته باشد و همه را برای مسکن محرومان اختصاص دهد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مسکن از تمدید تسهیلات خرید مسکن به صورت توام تا پایان سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران از وجود ظرفیت کاهش قیمت مسکن باوجود همه جوسازی‌ها خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،عضو هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: بدلیل نقش سازندگان فاقد صلاحیت ساختمان در ساخت و ساز‌های شهری، عمر مفید خانه‌ها در ایران کمتر از ۲۵ سال است.

به گزارش صنعت نیوز،چندین طرح در حوزه‌های مسکن، راهسازی و ارتباطات امروز همزمان با دهه فجر به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش گروه صنعت نیوز،چندین طرح در حوزه‌های مسکن، راهسازی و ارتباطات امروز همزمان با دهه فجر به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،بیش از هزار واحد مسکن محرومان در کهگیلویه و بویراحمد تکمییل و آماده بهره برداری است.

به گزارش صنعت نیوز،همزمان با دهه مبارک فجر، ۱۰۵ طرح راه آهن به ارزش هزار و ۴۴۵ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز،ایجاد ۲۲۰ ‌کیلومتر بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد در دست اقدام است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون عمران روستایی بنیاد مسکن از اجرای طرح هادی در ۵۱.۲ درصد روستا‌های کشور خبر داد و گفت:۷۳۰ پروژه بهسازی و ایمن سازی روستایی در دهه فجر افتتاح می‌شود.