جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،یک کارشناس بازار مسکن گفت: فضای نامطمئن سرمایه گذاری در بازار مسکن، باعث شده سرمایه گذاران تمایلی برای ورود به این بازار نداشته باشند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، پیگیری و برخورد با عاملان پرداخت ۲ و نیم میلیارد تومانی به برخی اعضای نظام مهندسی را خواستار شد.

به گزارش صنعت نیوز،طی تفاهم با سازمان‌های مختلف، تاکنون ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های روستایی ساخته شده است و تا پایان سال نیز ۱۵۰ هزار واحد تکمیل می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: درحالیکه دنیا در نسل ششم ساخت و ساز قرار دارد ما در صنعتی سازی، هوشمند سازی و بهره برداری از ساختمان سبز، سه نسل عقب هستیم.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از تدوین پیش‌نویس برنامه پنج‌ساله این دفتر تا افق ۱۴۰۳ خبر داد و راهبردها، اهداف و چشم‌انداز فعالیت‌های آن دفتر را برشمرد.

به گزارش صنعت نیوز،آئین آغاز پویش اجتماعی بانوبان کشور برگزار شد و طی آن وزیر راه و شهرسازی بر اتحاد و استمرار همه مسئولان جهت تداوم این پویش در سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، یک کارشناس اقتصادی گفت: برای رفع مشکل مسکن، باید ساخت و ساز‌ها را افزایش دهیم.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن شهری بنیاد مسکن از احداث۱۷۰۰۰ مسکن شهری توسط بنیاد مسکن طی امسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس بنیاد مستضعفان از تامین رایگان «سیمان، کاشی و سرامیک» برای طرح‌های مسکن محرومان از سوی این بنیاد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام تعیین ‌تکلیف حدود ۳۰ هزار متقاضی مسکن ملی و واریز وجه اولیه توسط آنها، گفت: متقاضیانی که کمتر از ۴۰ میلیون تومان واریز کرده باشند از طرح خارج می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،خریداران در ماه مهر بابت خرید و فروش هر متر مربع واحد مسکونی، متوسط ۲۶ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان هزینه کرده‌اند که نسبت به ماه قبل ۱۰ درصد و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۱۰.۱ درصد بیشتر بوده است.

به گزارش صنعت نیوز،رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ضمن اعلام این مطلب که آن مرکز در خصوص حوزه حمل و نقل و ساختمان، راهکارهای کاهش مخاطرات و افزایش ایمنی را در دستور کار دارد از تهیه و تدوین نقشه مخاطرت راه‌ها خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید میدانی از پروژه ها و صدور دستور ویژه وارد استان سیستان و بلوچستان شد و در فرودگاه کنارک مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی در پیامی روز جهانی شهرها را که مصادف با ۱۰ آبان است، تبریک گفت.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، زلزله را خطر عمده پایتخت از منظر حوادث برشمرد و مدیریت بحران و تسهیل در تردد را از اهداف احداث آزادراه کنارگذر جنوبی تهران، عنوان کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بزرگ ترین طرح عمرانی کشور برای خانه دار کردن قشرهای کم درآمد جامعه؛ مسکن مهر، مسکنی که مورد بی مهری‌های فراوانی قرار گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از احداث حدود ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مرحله دوم ثبت نام مسکن ملی قطعا انجام می‌شود که امکان دارد تا چند ماه آینده این اتفاق بیفتد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در مهرماه ۹۹ را منتشر کرد.

به گزارش صنعت نیوز،نشست مشترک کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور با حضور وزیر کشور برگزار و از وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان دستگاه برتر در عرصه پدافند غیرعامل قدردانی شد.