جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز ، مديرعامل بانک ملي ايران با اعلام طرح ويژه مسکن اين بانک که به منظور کمک به خانه دار شدن مردم عملياتي مي شود، گفت: اين طرح از فردا 14 دي در همه شعب بانک ملي ايران در سراسر کشور اجرا مي شود.

به گزارش صنعت نیوز ، مسلم بیات در نشست خبری مشترک با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران افزود : بتن آماده حداکثر 45 دقیقه پس از تولید باید به مصرف برسد ، نگهداشت بیشتر از این زمان یا تزریق آب به بتن برای به تاخیر انداختن استفاده از این کالا (بتن) کاهش استاندارد را به همراه دارد.

به گزارش صنعت نیوز ، نرخ تورم در مهر امسال در بخش‌های مختلف از ۵.۵ تا ۱۱.۴ درصد در نوسان بوده و نرخ تورم کل نیز به ۹.۸ درصد رسید.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بازرسی ها از دفاتر اسناد و املاک در شش ماه گذشته، 9 درصد افزایش داشته است به طوری که در این مدت 15 دفتردار سلب صلاحیت دائم شدند.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون ساخت و توسعه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور: با پایان عملیات باند دوم محور هراز و چهار خطه شدن این محور تا سه سال دیگر، مسافت تهران تا آمل به کمتر از دو ساعت خواهد رسید.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه با اشاره به اینکه افزایش قدرت خرید خانوار جزء مهم ترین اهداف دولت است،گفت : موجودی مسکن بیش از تعداد خانوار است و طبق آمار سال95 برابر 24 میلیون خانوار،27 میلیون مسکن داریم که عدم تعادل دیده می شود.

به گزارش صنعت نیوز، همبستگی شهری شدن با توسعه و شکوفایی مهم است که کمک می‌کند سیاست‌های مسکن به سوی ساخت خانه‌های متناسب با درآمد حرکت کند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزئیات سیاست‌های جدید وام مسکن در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: قبل از تدوین مقررات ملی و کنترل ساختمان‌های مسکونی و عمومی متعددی در سطح کشور احداث شدند که در برابر زلزله و حوادث طبیعی و غیرطبیعی مشکلات عدیده‌ای دارند.

به گزارش صنعت نیوز، رشد ۵ / ۵۵ درصدی تعداد خانه‌های خالی درطی ۵ سال اخیربیانگر نگاه سفته بازانه به بازار مسکن در زمان رکود این بازار است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی سازندگان مسکن استان تهران گفت: ورود افراد فاقد صلاحیت در بخش مسکن باعث شده است افراد متخصص از چرخه ساخت و ساز خارج شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور از رشد ۱۷ درصدی معاملات مسکن در تابستان امسال در مقایسه با تابستان پارسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، در هفته های اخیر ، افزایش شدید قیمت برخی مصالح ساختمانی در بازار، موجب تحولاتی در بازار ساخت و ساز شده است که در نهایت می تواند به ضرر مصرف کننده نهایی یعنی خریدار مسکن منجر شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: در هفته دولت ۷ هزار واحد مسکن مهر پرند افتتاح می‌شود و ۱۲ هزار واحدی که متقاضی موثر دارند باقی می‌ماند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه 8 ، از 20 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه عمرانی پیاده روسازی در خیابان دماوند خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از اتمام عملیات تقویت فونداسیون و کوله های بتنی طرفین پل کریمخان تا پایان مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در سال پایانی مسکن مهر هستیم، گفت: واحد‌های فاقد متقاضی با شرایط ویژه در قالب مسکن اجتماعی واگذار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت : باید به نیاز مسکن خانه اولی ها پاسخ داده شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصدی برای مالکان و ساکنان بافت‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، دانستن قوانین مربوط به ساخت و سازها در ارتباط با افرادی که قصد تغییر در بنای مسکونی یا تجاری خود دارند، یکی از ضرورت هایی است که از طرح پرونده های وقت گیر و پرهزینه دادگستری می کاهد.