جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه گفت: ما پیشنهاد تمدید مهلت ثبت نام را تا آذر ماه داده بودیم، اما ستاد ملی مقابله با کرونا فعلا آن را تصویب نکرده است.

به گزارش صنعت نیوز،سامانه املاک واسکان پس از وقفه دو ماهه بار دیگر در دسترس مالکان و مستاجران قرار گرفته است. وزارت راه و شهرسازی می‌گوید که همه مستاجران و مالکان تا پایان مهر برای خوداظهاری در این سامانه فرصت دارند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه و شهرسازی از فعالیت مجدد سامانه املاک و اسکان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،طی مصوبه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران، الزامات و ضوابط عام شهر دوستدار کودک به استانداران سراسر کشور برای اجرا، ابلاغ شد.

به گزارش صنعت نیوز،وام ودیعه مسکن امسال با افزایش سقف مواجه شد، اما متقاضیان این وام باید ضمن ارائه مدارک خود به بانک عامل به این دو نکته مهم نیز توجه کنند.

به گزارش صنعت نیوز،عضو هیئت مدیره بانک‌مسکن با اعلام اینکه تسهیلات ۲۳ هزار و ۹۷۱ واحد در بافت فرسوده به متقاضیان برای نوسازی واحد‌ها پرداخت شده است، رقم این تسهیلات را یک هزار و ۹۸۳ میلیاردتومان، برشمرد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی از انتخاب روش‌های تامین مالی غیر تورم‌زا برای احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،عضو هیئت‌مدیره بانک‌مسکن گفت: در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن، بانک مسکن از محل تسهیلات ۲۵۵ میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز از امضای تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوار‌های دومعلول و بیشتر برای سال‌جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از معرفی ۲۳۰ هزار متقاضی دریافت وام اجاره به بانک‌ها خبر داد و گفت: تاکنون هفت هزار نفر وام اجاره را دریافت کنند.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی گفت: طی دو هفته آینده، در بخش مسکن خبر خوبی اعلام می‌شود که شروع اقدام عملی ساخت برنامه مسکنی دولت است.

به گزارش صنعت نیوز،بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور ۶۳۰ شرکت داخلی و نمایندگی ۷ شرکت خارجی از امروز تا ۲۵ شهریور در محل بین‌المللی نمایشگاه تهران برپا است.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی به مردم اطمینان داد: مجموعه کارکنان وزارت راه و شهرسازی شبانه روزی به فکر تامین مسکن آن‌ها هستند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه گفت: مشو‌ق‌هایی برای ساخت‌وساز در بافت‌فرسوده تدوین شده که در نخستین نشست شورای‌عالی مسکن طرح می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: ساختار بنیاد مسکن نیاز به اصلاح دارد، آخرین اصلاحات در زمان آقای سعیدی‌کیا انجام شده است.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از یک میلیون واحد مسکونی که قرار است دولت سالانه بسازد، ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال به عهده بنیاد مسکن است.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس بنیاد مسکن گفت: علاوه بر ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال در صورت نیاز در شهر‌های بالای ۱۰۰ هزار نفر هم مسکن خواهیم ساخت.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام مسکن جوانان به یک میلیارد تومان با موافقت شورای پول و اعتبار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،اکبر نیکزاد به عنوان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منصوب شد.

به گزارش صنعت نیوز،بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، زمان ثبت‌نام وام ودیعه مسکن برای متقاضیان این وام تا پایان آذرماه امسال تمدید شد