جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن تازه‌ترین جزئیات از عملکرد حساب پس انداز صندوق یکم را رسانه‌ای کرد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه: در طرح اقدام ملی مسکن به علت اینکه براساس ظرفیت‌ها، نام نویسی صورت می‌گیرد، امکان انتقال متقاضیان به سایر طرح‌ها وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز،عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: توقف تولید و ساخت و ساز مسکن در ۶ سال اخیر موجب کاهش آمار اشتغال زایی در کشور شد، بر اساس آمارها برای ساخت هر آپارتمان حدود ۲۲۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار می شوند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه از اول تا ۱۰ اسفند اعتراض متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن بررسی می شود، از فرآیند بررسی، تطبیق مدارک و اخراز هویت متقاضیانی که پیامک دریافت کردند، خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه شهرسازی با حضور در برنامه تهران ۲۰ توضیحاتی در زمینه های مختلف حمل و نقلی و مسکن ارایه کرد. او در بخش اول صحبت های خود درباره طرح اقدام ملی مسکن توضیح داد و گفت: هیچ طرحی برای ساخت خانه های کوچک مقیاس نداریم .

به گزارش صنعت نیوز، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، واگن‌های بازسازی و بهسازی شده شرکت حمل و نقل ریلی رجا از دیروز آماده سیر شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: ۲۳۶ هزار نفر برای دریافت مسکن طرح اقدام ملی ثبت نام کردند که استان به استان در حال پالایش است.

به گزارش صنعت نیوز، معاونت مسکن روستایی از مقاوم بودن ۴۳ درصد واحد‌های مسکونی روستایی در کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۱۰۹ شهر در مرحله پنجم خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ثبت‌نام مسکن در «طرح اقدام ملی» رأس ساعت مشخص آغاز می‌شود و با تکمیل ظرفیت پایان می‌یابد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: اکنون در تهران ۱۷۰ میلیون تومان به انبوه سازان حرفه‌ای برای ساخت هر واحد تعلق می‌گیرد که این رقم پارسال، ۱۱۰ میلیون تومان بود.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم‌نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و وزارت آموزش و پرورش برای ساخت ۱۷۰ هزار واحد مسکونی امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از آمادگی این وزارتخانه برای تامین زیرساخت‌های ریلی و جاده‌ای منتهی به معادن خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مرحله دوم اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در سه استان کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از نحوه تخصیص زمین برای ساخت واحد‌های مسکونی اقشار کم درآمد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن: ۳۵۰ هزار سپرده‌گذار صندوق مسکن یکم، واجد شرایط طرح ملی مسکن هستند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی: منابع تسهیلاتی بانک‌ها برای تولید مسکن در اختیار سازندگان قرار خواهد گرفت و پس از آن، سازنده می‌تواند وام را به خریداران واگذار کند که این مسئله آثار تورمی ندارد

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل سازمان استاندارد استان تهران گفت:گشت‌های مشترک با سازمان نظام مهندسی، ​نظارت بر تولید ومصرف مصالح ساختمانی تشدید می شود.

به گزارش صنعت نیوز، شهرداری‌ها موظف اند به اخطار‌های مهندسان ناظر در اجرای شناسنامه فنی و مهندسی ساختمان توجه کنند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر بخش مرکز زلزله شناسی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: حریم گسل‌ها در کشور مشخص شده است و به زودی ممنوعیت ساخت وساز ساختمان‌های مهم در حریم گسل‌ها ابلاغ می‌شود.