جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: اجرای قانون پیش فروش ساختمان به صورت اصلاح شده، می تواند گامی موثر برای تنوع بخشیدن به بازار مالی مسکن باشد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی: در صورتی که خیرین وارد ساخت خانه‌های اجاره‌ای شوند، شهرداری‌ها و وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارند زمین رایگان برای ساخت این واحد‌ها را تامین کنند

به گزارش صنعت نیوز، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و و‌زیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، از رونمایی سامانه صدور الکترونیکی شناسنامه فنی ساختمان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا به نهضت خانه‌سازی که در وزارت راه آغاز شده است، سرعت بخشیم.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر شورای عالی شهرسازی ضمن اعلام پیگیری راهکار‌های رونق دادن به تولید مسکن از ارایه نتایج به شورای عالی به منظور اخذ تصمیم، خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در اراضی نیرو‌های مسلح ساخته می‌شود و درصورت نیاز وزارت راه از اراضی خود برای ساخت مسکن استفاده می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: تعیین عوارض سنگین در آزادراه تهران-شمال موجب می شود که مردم و مسافران عملا از این آزادراه برای تردد به سمت شمال کشور استفاده نکنند.

به گزارش صنعت نیوز، طرح آمارگیری از قیمت مصالح ساختمانی از سال ۱۳۶۵ به‌صورت شش‌ماهه در سطح استان تهران توسط مرکز آمار ایران اجرا می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی: برای افزایش قدرت خرید مردم، سازو کار صندوق پس انداز یکم بازنگری می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، مدیر اعتبارات بانک مسکن از افزایش تسهیلات ساخت به انبوه سازان دارای صلاحیت خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بنیاد مسکن : 20 هزار واحدی که ساخته می شود، علاوه بر خانواده های دارای بیش از دو معلول به تمامی افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی داده می شود .

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور : بخش مسکن در سال آینده مطلقا جهش قیمت ندارد و رشد آن کمتر از شاخص نرخ تورم خواهد بود

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی: آیین نامه مالیات بر عایدی و قرارداد اجاره واحد مسکونی در مسیر تصویب دولت است

به گزارش صنعت نیوز، صف ارائه خدمات رهن و اجاره، تعمیرات، به‌سازی و خرید مسکن برای مددجویان، سال آینده شکسته می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون از تعامل با بانک مسکن برای اجرایی شدن مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، آمار‌های پولی و بانکی نشان می‌دهد که در آبان سال جاری در مقایسه با­ مدت مشابه سال قبل، منابع صندوق پس انداز مسکن رشد ۱۷ درصدی داشته است

به گزارش صنعت نیوز، تفاهمنامه ساخت هزار واحد مسکونی برای ایتام امروز بین رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیته امداد امام خمینی امضا شد

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته شهرسازی شورا: نوسازی بافت فرسوده تنها نو شدن مسکن نیست بلکه باز آفرینی مجدد محله ای و احیای روابط انسانی در درون این بافت ها است بنابراین باید همه روابط ارتقا پیدا کند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی گزارش وضعیت بازار مسکن تهران در دی ماه امسال نسبت به سال گذشته را منتشر کرد