جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،تفاهم نامه تامین مسکن کارکنان نیرو‌های مسلح از ۱۰۰ هزار به ۱۲۰ هزار واحد مسکونی افزایش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر امور اعتبارات بانک‌مسکن گفت: امسال ۳۰ هزار و ۸۰۷ واحد مسکن مهر تعیین تکلیف می شوند.

به گزارش صنعت نیوز،وزارت راه و شهرسازی با صدور بیانیه‌ای، فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش صنعت نیوز،عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش چشمگیر و بی سابقه قیمت مسکن، در ماه‌های آینده بازار مسکن را به رکودی حداقل ۳ تا ۴ ساله می‌رساند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه گفت: اجرای مالیات بر خانه‌های خالی مراحل نهایی را طی می‌کند و این وزارتخانه به یک و نیم میلیون از صاحبان خانه‌های خالی، پیامک ارسال کرده است.

به گزارش صنعت نیوز،کارشناس مسکن گفت: ریسک سرمایه گذاری در ساخت و ساز مسکن، باعث کاهش صدور پروانه‌های ساختمانی شده است.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از تصویب ویرایش جدید مبحث ۱۹ مقررات ملی و کنترل ساختمان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،آخرین وضعیت تحویل واحد‌های مسکن مهر باقیمانده در استان‌های فارس، همدان، آذربایجان غربی، قزوین و کرمان در نشست هفتگی پیگیری اتمام پروژه‌های مسکن مهر بررسی شد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه گفت: تا پایان شهریور تمامی اراضی که مسکن ملی در آن‌ها احداث می‌شود تعیین تکلیف می شوند.محمد اسلامی در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور، درباره پیشرفت طرح اقدام ملی استان‌های سراسر کشور؛ بر تسریع و کیفیت دادن به ساخت و ساز‌های مسکن ملی تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: با سه شیوه به مستاجران محترم در روز‌های کرونایی کمک کردیم و تا جای ممکن بر تسهیل پرداخت وام ودیعه اهتمام ورزیدیم.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، از آغاز واگذاری ۱۴۰۰۰ مسکن مهر در این شهر از دیروزخبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، از بررسی میدانی مشکلات جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اش به ویژه وضعیت راه دسترسی منطقه کوهشاه احمدی با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، از آغاز واگذاری ۱۴۰۰۰ مسکن مهر در این شهر از امروز خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه گفت: کرونا مسافرت با ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس را ۸۰ درصد کاهش داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی گفت: یک و نیم میلیون ایرانی با استفاده از سامانه املاک و اسکان شناسایی شده اند که بیش از یک واحد مسکونی را در تملک خود دارند.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس کمیسیون عمران مجلس از اختصاص بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به بافت و مناطق فرسوده شهری آبادان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، از همکاری ۱۰۰ درصدی مرکز تحقیقات با شورای تدوین مقررات ملی و کنترل ساختمان در معاونت مسکن و ساختمان خبر د

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی در مراسم اجرایی شدن سامانه ملی املاک از شرایط اعطای زمین مرغوب به مالکان خانه‌های خالی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: اواخر شهریور، نخستین فهرست خانه‌های خالی برای اقدام سازمان امور مالیاتی ارسال می‌شود که اتفاق بسیار بزرگی است.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی گفت: طول آزادراه‌های کشور تا پایان دولت ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت.