جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،معاون مسکن راه و شهرسازی: در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، در صورت افزایش متقاضیان نسبت به ظرفیت، قرعه کشی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تمدید شد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی، گفت: راه آهن خواف - هرات آبان ماه به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی گفت: مصوبه ستاد ملی کرونا درباره نحوه تعیین اجاره بهاء در دوران کرونا لازم الاجراست.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص قیمت نهاده‌های ساختمان‌های مسکونی شهر تهران در فصل بهار ۹۹ نسبت به زمستان سال گذشته ۱۷.۳ درصد رشد کرد.

به گزارش صنعت نیوز،در پي تلاطم در بازار اجاره و رهن مسکن ، ستاد ملی مقابله با کرونا، ​ سقف افزایش اجاره بها را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در تازه‌ترین اطلاعیه خود از مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا ۱۴ تیرماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهر سازی : حداکثر افزایش اجاره بهای واحد‌های مسکونی برای شهر تهران حداکثر ۲۵ ،کلانشهر‌ها ۲۰ و سایر شهر‌ها ۱۵ درصد تعیین شد.

به گزارش صنعت نیوز، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در خرداد سال ۱۳۹۹، به ۱۰.۸ هزار واحد مسکونی بالغ شد که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸۰.۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر امور اعتباری بانک مسکن، از افتتاح حساب ۱۰ هزار و ۹۸۵ نفر از متقاضیان مسکن ملی در بانک مسکن با ۱۱۰ میلیارد تومان آورده اولیه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از آمادگی بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات به شرکت‌های حمل و نقل آسیب دیده از ویروس کرونا در ماه جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی گفت: در صورت احداث ۵۱۸ کیلومتر آزادراه در کشور که قول اجرای آن را تا قبل از پایان دولت به رییس جمهوری داده‌ایم، ۲۵ درصد حجم آزادراهی ایران را در دولت یازدهم و دوازدهم افزایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی: ۲۵۰ هزار هکتار زمین متوقف شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن آزاد و در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه و شهرسازی از تدوین دو بسته سیاستی و حمایتی برای مستاجران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از نهایی شدن تصمیم دولت برای ساماندهی بازار اجاره در این هفته و تدوین طرح خانه دار کردن اقشار کم درآمدخبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،در بررسی صلاحیت متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به دنبال تمرکزگرایی نیستیم و اختیارات کافی به ادارت راه و شهرسازی استان‌ها داده شده است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون سازمان امور مالیاتی: به محض دریافت اطلاعات سامانه ملی املاک و مشخص شدن اطلاعات خانه‌های خالی‏، مطالبه مالیات و صدور برگه تشخیص آغاز خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز،افزایش قیمتی که در بازار مسکن اتفاق افتاده متاثر از تقاضا‌های غیر مصرفی و بحث تبدیل پول به سرمایه است.

به گزارش صنعت نیوز،برای نوسازی بافت‌های فرسوده هیچ راه حلی جز مشارکت اهالی دراین مناطق وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز ،معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در مورد سرانجام بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرد.