جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، جلسه تودیع و معارفه معاونان مسکن و ساختمان و معماری و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران حوزه مسکن و شهرسازی در محل این وزارتخانه برگزار شد

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر راه: ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای طرح‌های فاقد متقاضی تسهیلات پرداخت شده است

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه: با افزایش تولید مسکن به خصوص برای اقشار متوسط و کم درآمد جامعه، هزینه‌های خانوار به تعادل می‌رسد

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از رفع مشکل ۴ هزار متقاضی بدون واحد در پردیس خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، آمار بانک مرکزی از افزایش حدود ­۹۲ درصدی قیمت مسکن در ۱۲ ماه منتهی به آذر امسال حکایت دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: راه حل اصلی برای رونق بازار مسکن افزایش ساخت و ساز در کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری: علاوه بر وام۴۰ میلیون تومانی با نرخ سود %۹، به سازندگان ۷۰ میلیون تومان دیگر وام بدون سپرده گذاری با سود ۱۸ درصد پرداخت می شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران : قرار بود وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما انجام نشده است.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس آمار بانک مرکزی واحد‌های مسکونی ۵ ساله با سهم ۴۴ درصدی به عنوان بیشترین معاملات مسکن در آبان ۹۷ بود.

به گزارش صنعت نیوز، سال ۸۶­، با هدف خانه دار کردن دهک‌های کم درامد کلنگش به زمین زده شد تا بعد از ۴ سال خانه‌ها به دست مردم برسد طرحی که تنها نامش با مسما بود، مسکن مهر.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بخش­ زلزله ­مرکز تحقیقات راه، مسکن و ساختمان گفت: در­ ۲ سال گذشته، ­ ۸ فرو ریزش زمین در تهران رخ داده ­­که ­نسبت به ۲۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن گفت: مجموعه سیاست‌های بانک مسکن در حمایت از انبوه سازانی است که با فنآوری های نوین می سازند و همچنین در بافت فرسوده و مناطق کمتر توسعه یافته،​ اقدام به ساخت می کنند.

به گزارش صنعت نیوز، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 86.1 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 6.4 و 83.5 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل بانک مسکن، گفت: در قالب برنامه ملی بازآفرینی شهری،​ قرار است سالانه ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده سراسر کشور نوسازی شود و همچنین محله‌های موجود در بافت‌های فرسوده نیز به لحاظ سرانه‌های خدماتی و کاربری مورد نیاز سکونت استاندارد، تغییر چهره پیدا کند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تدوین یک برنامه جامع اجرایی و عملیاتی، داشتن برنامه‌ریزی و پیش‌آمادگی و همچنین هماهنگ‌ سازی اقدامات مربوط به انجام عملیات راهداری زمستانی، در اجرای موفق این طرح تأثیر به‌ سزایی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه: متقاضیان­­ خرید مسکن ­به دلیل عدم سودهی بالا برای سفته بازان می‌توانند اقدام به خرید کنند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد حباب غیر واقعی در قیمت مسکن،​ ناشی از هجوم نقدینگی است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: با توجه به افزایش قیمت اجاره بهای مسکن­ و کاهش توان پرداخت آن،​ مردم به سمت شهرک های­ اقماری اطراف تهران روی آورده اند.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس معماری و شهرسازی گفت: آمایش سرزمین که از گذشته مورد بحث در کشور بوده اجرای ان­ ­نیاز اساسی مسکن و حل معضل این بخش است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل واریانت و ایستگاه جدید پرند در راه‌آهن تهران- همدان خبر داد.