جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از به تعادل رسیدن عرضه و تقاضا برای طلاو سکه در بازار خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، همتی: برگشت ارز صادراتی به چرخه اقتصاد که برای امسال حداقل ۴۷ میلیارد دلار برآورد می‌شود، سرعت خواهد گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از ادامه روند کاهشی قیمت سکه و طلا در بازار خرده فروشی با کاهش نرخ ارز خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: قیمت طلا با توجه به کاهش نرخ ارز، در بازار خرده فروشی همچنان سیر نزولی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از کاهش ۲۳ دلاری قیمت هر انس طلا در بازار‌های جهانی نسبت به هفته گذشته و عرضه آن به قیمت ۱۲۱۰ دلار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: بازار طلا و سکه برخلاف تصورها در دو روز گذشته دچار شوک قیمتی نشده و در ثبات قرار دارد که به نظر می رسد­­ این­ وضعیت­ ­ ماندنی است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر گفت: قیمت طلاوسکه نسبت به پنج شنبه گذشته تغییر چندانی نداشته و بازار همچنان در آرامش است.

به گزارش صنعت نیوز، با افزایش دوباره قیمت سکه دربازار حباب سکه نیز روند افزایشی به خودگرفته و هم اکنون به ۴۷۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر گفت: افزایش نرخ دلار و رشد تقاضا برای خرید سکه، ​ قیمت­ این کالا ­­را نسبت به دیروز­ ۲۵۰ هزار تومان بالا برده ­است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا:​ با نزدیک شدن به روز‌های پایانی ماه صفر ­تقاضا برای­ خرید طلا افزایش یافته است. ­

به گزارش صنعت نیوز، شاخص بورس با 1390 واحد افت درمعاملات امروز ( تا لحظه تنظیم خبر ) به کانال 188 هزار واحد رسید .

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلاو جواهرگفت: هم اکنون قیمت طلاو سکه در بازار با ثبات ونزدیک واقعیت است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلاو جواهر از ثبات قیمت طلاو سکه در بازار و عرضه سکه به قیمت ۴ میلیون و ۲۶۶ هزارتومان خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، شاخص بورس با ۲۲۳۲ واحد رشد در پایان معاملات امروز در کانال ۱۸۰ هزار واحد ماند و نسبت به روز گذشته دوهزار واحد رشد را تجربه کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا وجواهر از ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از کاهش قدرت خرید مردم با افزایش قیمت طلا و ایجاد رکود در این بازار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر کشور: ​معادل ریالی صدور ویزای اربعین را کم‌تر می‌کنیم، اما فعلا با همان نرخ دلار ۸ هزار تومان است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نظام بانکی ایران با سیستم بانکی سایر نقاط جهان از جهات مختلف بسیار متفاوت است.

به گزارش صنعت نیوز، شاخص بورس با ۱۲۳۳ واحد افت در پایان معاملات امروز به کانال ۱۷۵ هزار واحد رسید و نسبت به روز گذشته هزار واحد افت را تجربه کرد.