جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: کم هزینه‌ترین روش برای تامین منابع مالی مورد نیاز این است که دولت پایه‌های مالیاتی را افزایش و مالیات بنگاه‌های تولیدی را کاهش دهد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی در باره افزایش سرمایه بانک ها از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ملاحظات خاصی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: از ابتدای فروردین تا ۸ آبان امسال، میزان فروش ارز صادراتی، ۱۰ میلیارد و ۳۴۴ میلیون یورو بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، برخی فعالان اقتصادی در نشست اتاق بازرگانی تهران مخالفت خود را با اعمال عوارض بر صادرات اعلام کردند.

به گزارش صنعت نیوز، تشکیل واحد مبارزه با پولشویی در بانک‌ها و موسسات اعتباری براساس آئین‌نامه ابلاغی بانک مرکزی الزامی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: سرمایه در گردش موردنیاز بخش صنعت در سال 98 بیش از 360 هزار میلیارد تومان است

به گزارش صنعت نیوز، آیین نامه اصلاحی معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی به زودی ابلاغ می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی در شبکه بانکی کشور را ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی گفت: روند ادغام به خوبی پیش می‌رود و طبق برنامه‌ریزی ما، باید تا پایان آذرماه این ادغام قطعی شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ‎کل سازمان امور مالیاتی گفت: هوشمندسازی نظام مالیاتی منوط به دریافت همه ریزداده‌های مربوط به درآمد، ثروت و مصرف افراد است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: بهبود فضای کسب وکار از کانال انجام اصلاحات در حوزه مالیاتها می تواند نقش تعیین کننده ای بویژه در شرایط کنونی اقتصاد ایران داشته باشد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه گفت: بنا به ضرورت بودجه سال آینده متفاوت از سال‌های قبل خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، براساس توافقی که با بانک مرکزی داشتیم، صادرکنندگان به عراق دینار خود را در اختیار صرافان همکار این بانک قرار می‌دهند.

به گزارش صنعت نیوز، نمایندگان بخش خصوصی در کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران، تخصیص و تامین ارز را مهمترین چالش فعالان اقتصادی در ارتباط با گمرک بیان کردند

به گزارش صنعت نیوز، وزیر اقتصاد: رتبه‌بندی بانک‌ها بر اساس میزان تحقق حاکمیت شرکتی و بانکداری دیجیتال از سوی معاونت امور بانکی وزارت اقتصاد در پایان امسال انجام خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی گفت: به این جمع بندی رسیدیم که مبادلات میان ایران با روسیه و ترکیه با پول ملی انجام شود.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی اعلام کرد: تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۳۰.۹ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، ایران از لحاظ تولید ناخالص داخلی در مقام ۲۷ دنیا قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی بخش تولید با 8 چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با صدور ۱۷۰۰ فقره مجوز تاسیس تاکنون با ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی زمینه اشتغال ۱۶۰ هزار نفر در صنعت فراهم شده است.