جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت : پارسال رشد اقتصادی کوتاه مدتی به دلیل فروش نفت حاصل شد اما مشکلات بازار تولید و کار هم ادامه داشت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با ابراز نگرانی از واردات محصولات تراریخته(GMO) بدون ارزیابی ریسک گفت : مدیریت ریسک، قابلیت ردیابی، نشانه گذاری و آگاهی رسانی در این باره ضروری است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۵ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ سومونی تاجیکستان نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، پورابراهیمی گفت: قرار بود پول سهام عدالت از محل سود سهام تسویه شود اما دولت می خواهد از مردم پول هم بگیرد.

به گزارش صنعت نیوز، دولت چین تأکید دارد کالاهای تولیدی با کیفیت و دارای فناوری به ایران صادر شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت تا یکماه آینده واریز می شود، گفت: سهام عدالت هیچ وقت رایگان واگذار نشده بود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه طلا و جواهر افزایش قیمت طلای ۱۸ عیار را در ۵ سال اخیر بی سابقه دانست.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بورس کالای ایران تاکید کرد : بورس کالا، بستر تحقق اولویت‌های دولت در بخش کشاورزی است.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار دستورالعمل اصلاحی نحوه توقف و بازگشایی نمادها را باتایید وزیر اقتصاد، ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست دولت در خصوصی سازی، واگذاری به بخش خصوصی واقعی و با اولویت روش سازمان بورس است.

به گزارش صنعت نیوز، قائم‌مقام بانک مرکزی: گفت سود سپرده‌های بانکی برای کمتر از یکسال، با نرخ ۱۰ درصد محاسبه می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله دلار نسبت به روز سه شنبه افزایش و نرخ ۱۸ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.

به گزارش خبرخودرو، رئیس هیئت عامل ایمیدرو از گره گشایی تامین مالی بنگاه ها با ابزارهای بورس کالا خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان برنامه و بودجه: هزینه‌های عمرانی دولت از حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان در سال ۹۲ به حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان در سال ۹۵ رسیده است که افزایش ۹۰ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی (سمات) از پرداخت بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال سود انواع اوراق در مهر ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۵ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: در روز ملی صادرات از ۵۰ صادر کننده برتر ملی با تندیس صادر کننده نمونه ملی قدر‌دانی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل اقتصاد مسکن وزارت راه گفت : مرداد امسال 18 هزار معامله مسکن در شهر تهران صورت گرفت که در مقایسه با ماه قبل از آن شش درصد افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، مرکز آمار ایران نرخ تورم کل کشور در شهریور امسال را 8 درصد، مناطق شهری 7.8 و مناطق روستایی را نیز 8.9 درصد اعلام کرد.