جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، هفتمين همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت با عنوان «نوآوري، بازيگران جديد و کارآيي در کسب و کار مالي» صبح امروز در مرکز همايش هاي بين المللي برج ميلاد تهران با حضور مسعود کرباسيان وزير امور اقتصادي و دارايي، محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ولي الله سيف رئيس کل بانک مرکزي و علي ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، آکسفام، یکی از بزرگترین گروه‌ها و سازمان‌های غیردولتی فعال در امور بشردوستانه و یاری رسانی برای ریشه کنی فقر، گرسنگی و بی عدالتی در جهان، روز دوشنبه اعلام کرد حدود ۸۲ درصد از ثروتی که سال گذشته در جهان تولید شد نصیب افراد بسیار ثروتمند شد.

به گزارش صنعت نیوز، رياست هيئت ايراني را محمد شريعتمداري وزير صنعت، معدن و تجارت و رياست هيئت بلاورسي را ويتالي ميخايلوويچ ووک وزير صنايع بلاروس بر عهده دارند.

به گزارش صنعت نیوز، ناصر حکيمي در نشست نوآوري، بازيگران جديد و کارآيي در کسب و کار مالي که در هفتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت برگزار شد، در پاسخ به اين سوال که چرا استارت‌آپ‌ها با بانک مرکزي مشکل دارند، اظهار داشت: زماني که سياست هاي بانک مرکزي را در خصوص فناوري مالي بررسي مي‌کرديم به دليل اينکه قرار بود ساختارهاي گذشته تغيير کند، کار دشواري بود.

به گزارش صنعت نیوز، سيد ابوطالب نجفي مدير عامل شرکت خدمات انفورماتيک در هفتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت افزود: امروزه فشار تحول بر بانک ها از سوي بازيگران مختلف مشاهده مي‌شود.

به گزارش صنعت نیوز ، دلار آمريکا در هفته گذشته در مسير افزايشي گام برداشت. در ابتداي هفته، دلار روند خود را با نرخ 4411 تومان آغاز کرد و در ادامه هفته حرکت آن در جهت افزايش بود و به 4426 تومان رسيد.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون ماليات بر ارزش افزوده سازمان امور مالياتي کشور آخرين مهلت ارايه اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه پاييز 1396 را شنبه 16 دي ماه اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، بانک مرکزي نرخ تبادلي 39 ارز را براي امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 32 ارز از جمله دلار، يورو و پوند نسبت به روز چهار شنبه افزايش و قيمت 5 واحد پولي ديگر کاهش يافت؛ نرخ 2 ارز نيز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد: مازاد تولید مرغداران با قیمت هر کیلو ۶۶۵۰ تومان و گوشت مرغ درجه ۱ و ۲ با قیمت هر کیلو ۶۹۵۰ تومان خریداری می‌شود و کمبودی در تولید نداریم.

به گزارش صنعت نیوز ، نمادهاي صنايع پتروشيمي خليج فارس و تاپيکو امروز بيشترين تاثير مثبت را بر شاخص داشتند و مانع افت بيشتر آن شدند.

به گزارش صنعت نیوز ، بانک مرکزی پیش ازاین اعلام کرده بود ازاول آذر حساب های راکد را در کل شبکه بانکی خواهد بست.

به گزارش صنعت نیوز ، قیمت طلا و سکه در بازار امروز استان به شرح زیر اعلام شده است.

به گزارش صعنت نیوز ، حسن یونس سینکی در دهمین اجلاس دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف با اشاره به اینکه فروشگاه های زنجیره ای تهدیدی برای جامعه خرد صنفی محسوب می شود ، افزود: 3 میلیون واحد صنفی( 2.5میلیون واحد دارای جواز و 500 هزار واحد بدون جواز) امروز در معرض این پدیده جدید قرار گرفته‌اند که باید این واحدها نیز در این فروشگاه ها جای خود را باز کنند.

به گزارش صنعت نیوز ، براساس آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی چک های وصولی در شهریور امسال نسبت به ماه قبل از آن از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب 6.5 درصد و 5.9 درصد کاهش نشان می دهد. در این ماه، در کل کشور 84.4 درصد از کل تعداد چک های مبادله ای و 78.2 درصد از کل مبلغ چک های مبادله ای وصول شده اند.

به گزارش صنعت نیوز ، در جلسه شورای پول و اعتبار، گزارش بانک مرکزی در خصوص پرداخت بیش از نیم میلیون فقره وام ازدواج در قالب یک طرح ضربتی و همچنین آخرین وضعیت ساماندهی تعاونی های غیرمجاز ارائه شد.

به گزارش صنعت نیوز ، نشست وزیر امور اقتصادی و دارایی با رئیس و هیئت مدیره سازمان بورس و مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره ارکان بازار سرمایه برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، کارگروه ستادی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد برای سال ۹۷ به میزبانی سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صادرات ایران بر ضرورت لزوم ظرفیت سازی صادراتی به معنای واقعی کلمه در حوزه صادرات غیر نفتی کشور تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۱ ارز از جمله دلار و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و نرخ ۱۳ واحد پولی دیگر مانند یورو کاهش یافت؛ نرخ ۵ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از راه اندازی سه باجه جدید عرضه خدمات امور سهامداری در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.