جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی گفت: تأمین نقدینگی تولید و تأمین ارز کالا‌های ضروری کشور مهم ترین دغدغه امسال بانک مرکزی است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بسترسازی وحمایت از راه انداری هلدینگ های استانی با هدف جذب سرمایه های مردمی را حداقل در3 استان دنبال می کنیم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: قراردادهایی که در نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید بین واحدهای صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان به امضا برسند، از حمایت مالی این صندوق بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان گفت : ۱۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۲۰ طرح تولیدی در استان پرداخت می شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون ارزی بانک مرکزی گفت: تاکنون بیش از پنج میلیارد دلار ارز، حاصل از صادرات غیرنفتی ازجانب صادرکنندگان در نیما تامین شده است

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در سه ماهه اول امسال 36 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 49 هزار و 885 میلیارد ریال با اشتغال یک هزار و 240 نفر در استان بوشهر صادرشده است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی میزان نقدینگی در پایان سال ۹۷ را بیش از هزار و ۸۲۸ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت گفت: بانک مرکزی به دنبال ارز صادراتی است و باید از درآمد‌های صادراتی صیانت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: بزودی در شهرستان شازند با سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری با استفاده از ضایعات مواد نفتی، بنزین و گازوئیل یورو 5 تولید خواهد شد .

به گزارش صنعت نیوز، محمدحسین مقیسه بر لزوم افزایش سرمایه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به هدفگذاری سال ۹۸ استان در رابطه با پرداخت تسهیلات رونق تولید گفت: امسال برای پرداخت یکهزار و ۱۰۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برنامه ریزی شده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت در نشست شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت خواستار تجدید نظر در شیوه های حاصل از ارز صادرات شد.

به گزارش صنعت نیوز، سعید زرندی، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به بررسی پرداخت مالیات واحدهای تولیدی پرداخت.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیات مدیره خانه معدن ایران گفت: فعالیت سرمایه گذاران در بخش های صنعتی و معدنی به ثبات داشتن قوانین وابسته است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی از برگزاری دومین همایش تأمین مالی صادرات با رویکرد نوسانات نرخ ارز و همچنین پیگیری مصوبات همایش نخست خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، جزییات گزارش های منتشر شده از سوی منابع آماری کشور، سیگنال های مثبت از رونق تولید را نشان می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: علاوه بر ظرفیت های موجود کشوربرای سرمایه گذاران خارجی ، محصولات و خدمات متنوع صندوق نیزاز سرمایه گذاران صادرات محور حمایت می کند .

به گزارش صنعت نیوز، رییس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: در شرایط کنونی که کشور در تحریم است بازگشت ارز صادراتی خواسته مهم و به‌حق صادرکنندگان است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت به اشاره به تلاش های صورت گرفته برای تامین نیاز داخلی به فولاد و فلزات غیر آهنی از جمله فولاد، مس و آلومینیوم، از سرمایه گذاری بیش از 5 میلیارد دلار در این بخش از سال 95 تاکنون، خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیات مدیره خانه تهران خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران گفت: یکی از مسایل حوزه اقتصادی، تامین مالی است، چون وقتی از رونق تولید صحبت می کنیم نمی توانیم راه کسب منابع آن را نادیده بگیریم.