جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، همتی: بانک مرکزی آماده استفاده گسترده از عملیات بازار باز برای کمک به دولت در مواجهه با مشکلات و کمک به رشد اقتصاد است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی: نرخ ۱۶ ارز مانند یورو افزایش و قیمت ۲۴ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ دلار و ۶ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، امروز نرخ ۲۳ ارز کاهش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند افزایش یافت، نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، آمار‌های بانک مرکزی از افزایش ۲۷ درصدی مانده سپرده‌ها و ۱۹.۶ درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان آذر ۹۸ حکایت دارد.

به گزارش صنعت نیوز، بودجه ۹۹ در نشست فوق العاده هیئت عالی نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی نظام بررسی و پس از تایید به شورای نگهبان ارسال شد.

به گزارش صنعت نیوز، نرخ ۴۷ ارز برای امروز اعلام شد که بر اساس آن نرخ ۳۴ ارز مانند یورو و پوند کاهش و قیمت ۴ واحد پولی دیگر افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، در حالی که بانک مرکزی تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با سررسید نهایی سال ۹۷ و قبل از آن را مشمول بخشش سود و جرایم دانسته بود با اصلاح بخشنامه، تسهیلات با سررسید ۹۷ را هم مشمول این قانون اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی دستورالعمل محاسبه سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه مؤسسات اعتباری را اصلاح و ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی: نرخ ۱۷ ارز مانند یورو و پوند افزایش و قیمت ۲۱ واحد پولی دیگر کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات ۱۰ هزار و ۹۵۹ واحد افت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، پرداخت مبتنی بر کد‌های QR برای مقابله با ویروس کرونا برای انجام عملیات پرداخت در فروشگاه‌ها به زودی عملیاتی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ ۱۸ ارز مانند پوند افزایش و قیمت ۱۹ واحد پولی دیگر مانند یورو کاهش یافت، نرخ دلار و ۹ ارز دیگر ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،دامنه نوسان در تمامی نماد‌های معاملاتی در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران از روز شنبه ۱۷ اسفند۱۳۹۸ به ۲ درصد کاهش خواهد یافت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بورس انرژی از درخواست پذیرش این شرکت در بورس تهران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی: نرخ ۳۱ ارز مانند یورو و پوند افزایش و قیمت ۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بورس کالا با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعت خاتمه معاملات گواهی سپرده کالایی و صندوق‌ها تا اطلاع ثانوی تغییر کرد.

به گزارش صنعت نیوز، نرخ ۴۷ ارز برای امروز اعلام شد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز مانند یورو افزایش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را که شورای پول و اعتبار اصلاح کرده بود، ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها ثابت ماند

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی اعلام کرد که پرداخت تسهیلات بیش از ۵ میلیارد تومان به اشخاص حقیقی و حقوقی منوط به ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده است.