جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله دلار نسبت به روز پنجشنبه افزایش و نرخ ۱۰ واحد پولی از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک ملی ایران در سه ماه نخست امسال بیش از ۴۷ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه واگذار کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، یکی از گلایه‌های فعالان بخش خصوصی به ویژه مسئولان اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنفی این است که سازمان‌های دولتی عموماً در سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری‌های اقتصادی به خواسته‌های بخش خصوصی توجه چندانی ندارند و از پیشنهادهای آنان استفاده نمی‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، تغییرات در کابینه اقتصادی دولت تالار شیشه‌ای بورس تهران را این هفته به حالت انتظار نگه داشت.

به گزارش صنعت نیوز، پژوهشگر بانکی معتقد است به دلیل تامین نشدن برخی پیش نیازها برای عملیاتی شدن یکسان‌سازی نرخ ارز و همچنین تقویت انتظارات تورمی در جامعه؛ اجرای ارز تک نرخی در شرایط مناسبی قرار ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز معامله 15 هزار تن تختال C و 5 هزار تن شمش بلوم شرکت فولاد خوزستان را تجربه کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 33 ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت 5 واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ یک ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد؛ خرید و فروش برگه‌های سهام عدالت فاقد اعتبار است و تنها ثبت‌نام شدگان قطعی، به عنوان مشمولان نهایی این سهام محسوب می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد: یارانه مردادماه ساعت 24 امروز (پنج‌شنبه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، اولین همایش تخصصی اقتصاد دفاع، دفاع اقتصادی و اقتصاد مقاومتی روز پنجشنبه 26 مرداد در مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی برگزار ‌شد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس مرکز ملی فرش از آغاز پرداخت تسهیلات خرید فرش دستباف تا سقف 10 میلیون تومان با 36 ماه قابلیت تقسیط و نرخ سود 4 درصد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۲ ارز از جمله دلار نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و قیمت ۱۵ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از تعامل با سازمان امور مالیاتی برای کاهش سهم بازار سرمایه از مالیات خبر داد و گفت : به دنبال کاهش مالیات معاملات در بازار سرمایه هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران گفت: امکان حضور خریداران حقیقی به معاملات پتروشیمی بورس کالا فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از تعامل با سازمان امور مالیاتی برای کاهش سهم بازار سرمایه از مالیات خبر داد و گفت: به دنبال کاهش مالیات معاملات در بازار سرمایه هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از مهمترین برنامه های دولت دوازدهم را تعاونی کردن سهام عدالت دانست و گفت : با اجرای این طرح سهم تعاونی ها در اقتصاد کشور افزایش خواهد یافت .

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست معاونت پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با بیان شروط اساسی تک نرخی کردن ارز گفت:‌ حذف شکاف فعلی نرخ ارز و تحقق عملی ارز تک نرخی آسان است و می‌توان یکسان سازی ارزی را انجام داد.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس مسائل بانکی گفت : تهیه صورت‌های مالی بانک‌ها بر اساس استاندارهای ملی و بین‌المللی، از وضع نامساعد بانکی‌ها به‌عنوان یکی از ابرمشکل‌های پیش روی اقتصاد ایران پرده برداشت.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۸ ارز از جمله دلار نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران از کاهش کارمزد و تسهیل فعالیت شرکت ها خبر داد.