جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، ایران از لحاظ تولید ناخالص داخلی در مقام ۲۷ دنیا قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی بخش تولید با 8 چالش جدی در حوزه مالیاتی مواجه است که اصلاح آنها می تواند در تداوم فعالیت واحدهای تولیدی تاثیرگذار باشد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با صدور ۱۷۰۰ فقره مجوز تاسیس تاکنون با ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی زمینه اشتغال ۱۶۰ هزار نفر در صنعت فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای تحقق رونق تولید، تامین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی الزامی است.

به گزارش صنعت نیوز، میزان تجارت خارجی کشور در پنج ماه ابتدای امسال، به ۳۵ میلیارد و ۵۳۹ میلیون دلار رسید.

به گزارش صنعت نیوز، معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تعداد فرایندها برای گرفتن مجوزهای لازم سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی واحدهای تولیدی از ۶۹ مجوز به ۴۹ مجوز کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: پایان امسال، آخرین فرصت بهره مندی از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی است.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه هگمتان بازار که متشکل از ۱۰۰۰ واحد صنفی و تجاری است یک فرصت بسیار ویژه برای سرمایه‌گذاری است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: علیرغم شرایط سختی که دشمن برای ما به وجود آورد، اما خوشبختانه افزایش درخواست سرمایه گذاری برای ورود به تولید داشته ایم که این امر نشانگر جاری بودن روحیه امید، کار و تلاش در کشور و شکست نقشه‌های دشمن است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از حمایت‌های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک برای تامین کسری وثیقه سرمایه گذاران و فعالان صنعتی جهت دریافت تسهیلات بانکی خبر داد و گفت: این صندوق تا سقف ۳۰میلیارد ریال ضمانت نامه را درشبکه بانکی تامین می کند.

به گزارش صنعت نیوز، کارتخوان‌ها و حساب‌های اجاره‌ای ­با همکاری سازمان امور مالیاتی و بانک مرکزی زیر ذره بین مالیاتی قرار می‌گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش سهام عدالت کسانی که یک میلیون تومان کامل سهام داشته‌اند، به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، شورای پول و اعتبار دستورالعمل اجرایی نحوه امهال مطالبات موسسات اعتباری را تصویب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه وزارت صنعت از طرح توسعه کویرتایر حمایت می‌کند، گفت: ‌"ارز‌" واحدهای صنعتی تأمین می‌شود .

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با تعدادی از سرمایه‌گذاران خارجی فعال در حوزه تولید پنل های خورشیدی، از آمادگی ایران برای حمایت ویژه از فعالیت سرمایه گذاران خارجی در کشورمان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی دولت گفت: طرح حذف چهار صفر از پول ملی در دولت‌های قبل هم مطرح بود، اما این بحث برای انطباق با واقعیت‌های جامعه صورت گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: بهترین طرح‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری در سوریه را پس از رصد در اختیار شرکت‌ها و فعالان اقتصادی ایرانی قرار می‌دهیم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری های لازم جهت تامین و تخصیص 1000 میلیارد ریال برای 60 طرح بزرگ صنعتی در این استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از مجموع ۴۴ هزار واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور، سهم استان گلستان ۷۵۰ واحد صنعتی و اشتغال ۱.۵ درصدی است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: صندوق پژوهش و فناوری فولاد با 100 میلیارد تومان اعتبار با مشارکت ایمیدرو و شرکت های زنجیره فولاد تشکیل می شود.