جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ ۱۷ ارز مانند یورو و پوند افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، تالار شیشه‌ای با استقبال سهامداران مواجه شد و شاخص کل رشد بیش از ۷ هزار واحد (تا لحظه تنظیم خبر) داشت.

به گزارش صنعت نیوز، براساس بخشنامه بانک مرکزی نسبت مالکانه از ۲۵ درصد به ۱۵ درصد کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها ثابت ماند

به گزارش صنعت نیوز، رشد شاخص تالار شیشه‌ای در ابتدای معاملات امروز (تا لحظه تنظیم خبر) از مرز ۱۵ هزار واحد عبور کرد.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار پس از انتشار خبر مربوط به اقدام ضدایرانی گروه ویژه اقدام مالی، به سهامداران هشدار داد تا به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان برنامه و بودجه از مثبت شدن رشد اقتصادی کشور براساس آمار‌های جهانی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،همتی تاکید کرد: تصمیم FATF مشکلی برای تجارت خارجی ایران و ثبات نرخ ارز ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ انواع ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۴ ارز مانند یورو و پوند کاهش و قیمت ۱۵ واحد پولی دیگر افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی موافقت شورای پول و اعتبار با امهال بدهی تولیدکنندگان را اعلام کرد. عبدالناصر همتی در یادداشتی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی خبر خوبی برای تولیدکنندگان درباره امهال بدهی آن‌ها اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، پیرو اطلاعیه قبلی بانک مرکزی در عملیات بازار باز، سه بانک سفارش‌های فروش قطعی اوراق بهادار دولتی خود را در روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن‌ماه و در حجم محدود از طریق سامانه بازار بین‌بانکی به بانک مرکزی ارسال کردند.

به گزارش صنعت نیوز، آمار‌های رشد نقدینگی باید با توجه به روند‌های بلند مدت متغیر‌های پولی تحلیل شود بطوری که رشد نقدینگی امسال اندکی از میانگین رشد نقدینگی۵۰ ساله کشور که ۲۵ درصد بود بیشتر است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، پیرو اطلاعیه ۲۰ بهمن ۹۸ در خصوص موضع بانک مرکزی در عملیات بازار باز، یک بانک سفارش‌های فروش قطعی اوراق بهادار دولتی خود را ۲۱ بهمن و در حجم محدود از طریق سامانه بازار بین‌بانکی به بانک مرکزی ارسال کرد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس اوراق بهادار (تا لحظه تنظیم خبر) ۶ هزار واحد رشد کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: ریزش شاخص کل بورس طبیعی است، این ذات بازار سرمایه است.

به گزارش گروه صنعت نیوز، مدیرکل سرمایه گذاری و تامین مالی گفت: کارگروه تأمین مالی واحدهای تولید لوازم خانگی در وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور تشکل های صنعتی مرتبط تشکیل شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در ۱۰ ماه امسال میزان جلب سرمایه گذاری خارجی، ۵۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئيس کل بانک مرکزی گفت: با تفویض بخشی از اختیارات رئیس کل بانک مرکزی به هیئت خبرگان استان‌ها، مشکلات تولیدکنندگان حل خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بورس انرژی، از آغاز عرضه اولیه ۲۵۰۰ میلیارد ریال اوراق سلف نفت خام صادراتی خبر داد.