جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۷ ارز افزایش و ۲۷ ارز کاهش یافت؛ نرخ ۱۳ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس با افت ۱۷ هزار واحدی، معاملات خود را آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل با افت ۳۸ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۳۷۴ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز، ۴۰۰نماد بورسی و حدود ۶۲۰۰ میلیارد تومان پشت صفوف فروش قرار دارد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۱ ارز افزایش و ۱۵ ارز کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،افزایش عرضه حواله‌های ارزی و انجام معامله در سامانه نیما (نظام یکپارچه معاملات ارزی) در روز گذشته نیز ادامه یافت.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز ثابت ماند. نرخ ۱۵ ارز افزایش و ۱۸ ارز کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس، در ابتدای معاملات امروز ۳۰ مهر ۹۹، با رشد ۱۰ هزار واحدی ، آغاز به کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز افزایش و ۹ ارز کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوزشاخص کل بورس با افت ۴۲ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۴۱۹ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر عامل شرکت بورس تهران، از توقف عرضه سهام عدالت در بازار خرد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس سازمان بورس گفت: تصمیم اخیر در مورد فرآیند قیمت گذاری و تعیین سقف رقابت برای محصولات فولادی در بورس کالا، نتیجه‌ای جز توزیع رانت و تضییع حقوق پنجاه میلیون سهامدار، نخواهد داشت.

به گزارش صنعت نیوز،رینگ داخلی و بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز ۲۹ مهر ۹۹ شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و ۱۰ ارز کاهش یافت؛ نرخ ۱۴ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز ۲۸ مهر، با افت ۳۰ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۴۸۳ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز افزایش و ۱۲ ارز کاهش یافت. نرخ ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس با ۲ درصد افت، به عدد یک میلیون و ۵۲۰ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،ارزش سهام عدالت نیز همسو با صعود نه چندان چشمگیر شاخص کل بورس، افزایش کمی یافت.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز افزایش، نرخ ۲۲ ارز کاهش داشته و نرخ ۱۳ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی چهارشنبه، حدود ۷۳ میلیون دلار ارز به صورت اسکناس در «بازار متشکل معاملات ارزی» در نرخ‌های حاشیه بازار عرضه کرد.