جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،بورس اوراق بهادار اخرین روز معاملات هفتگی خود را در ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ با افت ۴ هزار واحدی به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران طی امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰با افت ۴ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۳۸۷ هزار واحد رسید

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران آخرین معاملات هفتگی خود را طی امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ با رشد ۲ هزار و ۶۳ واحدی آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز قبل، ۲.۴درصد کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل با افت ۳۶ هزار واحدی، در پایان معاملات امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ به کانال یک میلیون و ۳۹۱ هزار واحدی بازگشت.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل در جریان معاملات ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ با افت ۲۴ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۴۰۲ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ معاملات خود را با افت ۴ هزار واحدی آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی امروز (۳۰ شهریور) نرخ رسمی ۴۶ ارز اصلی را اعلام کرد. بر این اساس نرخ ۲۳ ارز کاهش و ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۱۱ ارز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ را با رشد ۷ هزارو ۲۷۹ واحدی به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ را با رشد ۲ هزارو ۳۳۱ واحدی آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی امروز (دوشنبه، ۲۹ شهریور ماه) نرخ رسمی ۴۶ ارز عمده و اصلی را اعلام کرد. بر این اساس نرخ ۲۴ ارز کاهش و ۱۱ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۱۱ ارز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: قرار گرفتن یک شرکت کوچک با شناوری پایین در پرتفوی سهامداران، زمینه ایجاد تخلفات در بازار را فراهم می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،نگرانی بازار‌های جهانی از کاهش قیمت کامودیتی‌ها، بحث بر سر افزایش نرخ بهره و انتظار معامله‌گران برای انتشار گزارشات ۶ ماهه شرکت‌ها، سه عامل تاثیرگذار بر بازار سرمایه است.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات امروز ۲۸ شهریورماه، خود را با افت ۲۹ هزار واحدی به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح تأمین مالی پروژه‌های دولت در حوزه مسکن در بازار سرمایه در حال بررسی است.

به گزارش صنعت نیوز،بورس تهران معاملات خود را با افت ۲هزار واحدی آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی امروز (یک‌شنبه28 شهریورماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارز‌ها بدون تغییر باقی ماند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس اوراق بهادار معاملات اولین روز هفته، شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ را با افت ۳۷ هزارواحدی به پایان رساند.

به گزارش صنعت نیوز،شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز ۲۷ شهریور با افت ۳۳ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۴۵۴ هزار واحد رسید.

به گزارش صنعت نیوز،بانک مرکزی؛بالغ بر ۱۰۷.۷ میلیارد ریال سفته و برات در تیرماه ۱۴۰۰ در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با ماه قبل ۵.۶ درصد کاهش داشته است.