جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان خصوصی کشور از تصویب افزون بر 500 میلیارد تومان سود برای دوره مالی سال 95 (ویژه مشمولان سهام عدالت) خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 2 ماه نخست امسال، 48 درصد افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، موسسه عالی آموزش بانکداری با مشارکت شبکه بانکی کشور، بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی را با عنوان « نقش نظام اعتباری بانک ها در حمایت از تولید و اشتغال (در چارچوب بانکداری اسلامی)» نیمه اول شهریور امسال برگزار خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، گمرک میزبان انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی بود که با نمایندگانی از سازمان امور مالیاتی، مسئولان و اعضای این انجمن و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شد.

به گزارش صنعت نیوز، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا شاهد معامله 31 هزار و 549 تن مواد پلیمری بود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون نظارت بانک مرکزی گفت: سپرده گذاران بانک ها و مؤسسات مجوزدار نباید نگران سپرده های خود باشند زیرا یکی از وظایف اصلی بانک مرکزی صیانت از حقوق سپرده گذاران در بانک و مؤسسات مجوزدار کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز میزبان ۶۶ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بانک مرکزی از مدیرعامل و کارکنان بانک سپه به دلیل نقش آفرینی در بازار بین بانکی قدردانی کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان بهره وری گفت: در دوره‌ای ۲۰ ساله تقریبا ۲۵ درصد از رشد اقتصادی کشور، از طریق بهره وری حاصل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان خصوصی سازی از مشمولان این طرح خواست تا هرچه سریعتر شماره شبا حساب بانکی خود را در سامانه مربوط به آن ثبت کنند.

به گزارش صنعت نیوز، بازار بورس این روزها با کمبود نقدینگی روبروست و به نظر می رسد که مشکلات بانک ها و ادغام آنها و همچنین نرخ سود بانکی سبب ایجاد برخی از مشکلات بازار سرمایه شده است.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت دلار در هفته جاری با افزایش روبرو بوده و امروز هر دلار 3 هزار و 755 تومان به فروش رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، صادرات پسته در دو سال اخیر با رشد وزنی و ارزشی همراه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، افزایش تقاضا در بازار داخلی به مناسبت عید فطر و همچنین افزایش قیمت دلار سبب افزایش قیمت طلا در بازارهای داخلی شده است.

به گزارش صنعت نیوز، تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۲ ماهه سال ۹۶ به بخش‌های اقتصادی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۴ . ۱۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک نسبت‌های مالی و اعتباری مورد تاکید بانک مرکزی را به خوبی رعایت کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، زمان برگزاری بیست و هفتمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی، با عنوان «ثبات مالی، بستر رشد اقتصادی پایدار» به دهم و یازدهم تیرماه تغییر یافت.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی اعلام کرد : سکه های رایج در بانک های عامل توزیع می شود.

به گزارش صنعت نیوز، گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : امکان دخل و تصرف در اسناد منشأ توسط شرکت های حمل و نقل حذف شده است.

به گزارش صنعت نیوز، تولید ناخالص داخلی کشور در سال 95 با نفت 12.5 درصد و بدون نفت 3.3 درصد رشد داشت.