جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از کاهش سطح معاملات سکه در بازار خرده فروشی و کاهش حباب سکه از ۴۱۰ هزار تومان ­­به ۳۷۰ هزار تومان ­­خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: با­وجود افزایش قیمت جهانی طلا، کاهش قیمت ارز سبب ­کاهش قیمت طلا و سکه شده است

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: افزایش قیمت ارز طی چند روز اخیر قیمت سکه و طلا را بالا برده است

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس اعلام بانک مرکزی قیمت ۱۹ ارز کاهش، ۱۸ واحد پولی افزایش و ۱۰ ارز دیگر ثابت ماند.


به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: با وجود کاهش قیمت جهانی طلا، افزایش دلار در بازار‌های داخلی، قیمت طلا و سکه را افزایش داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا در بازار‌های بین المللی و بالا رفتن قیمت طلا و سکه در بازار‌های داخلی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را برای امروز یکشنبه ثابت اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از ثبات نسبی قیمت‌ها و تعادل عرضه و تقاضا در بازار سکه و طلا خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که نرخ ۲۰ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و نرخ ۹ ارز افزایش، نرخ دلار و ۹ ارز دیگر هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از ثبات قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی از صادرکنندگان خواست نسبت به تسریع در بازگشت ارز حاصل از صادرات حداکثر سه ماه بعد از صادرات اقدام کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: با افزایش قیمت ارز در بازار قیمت طلا و سکه نیز افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر: با افزایش اندک قیمت ارز در بازار،­ قیمت طلا و سکه نیز بالا رفت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون طلا و جواهر: بر خلاف افزایش قیمت جهانی طلا، قیمت سکه و طلا در بازار‌های داخلی روند کاهشی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را برای اولین روز هفته اعلام کرد که بر این اساس، نرخ ۹ ارز کاهش و نرخ ۲۴ ارز از جمله یورو و پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و ۵ ارز دیگر هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش ۱۱ درصدی قیمت طلا در بازار‌های داخلی با افزایش قیمت هر انس طلا در بازار‌های جهانی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دستور العمل جدید خرید و فروش ارز در شبکه صرافی‌های مجاز را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ رسمی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر این اساس، نرخ ۱۸ ارز مانند پوند افزایش و نرخ ۱۶ ارز از جمله یورو کاهش یافت. نرخ دلار و ۴ ارز دیگر هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از تعادل عرضه و تقاضا در بازار سکه و طلا خبر داد.