جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری دو فروند کشتی حامل روغن خام خوراکی در بندرگاه امام خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت Wärtsilä Voyage که در زمینه سیستم‌های پیشرانه کشتی‌های خودران فعالیت زیادی انجام داده از چالش‌هایی که بر سر راه این قبیل کشتی‌ها وجود دارد، پرده برداشت و اعلام کرد ساخت کشتی‌های خودران باید از شناور‌های کوچک اغاز شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری سه فروند کشتی اقیانوس پیما حامل گندم در بندر امام خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رایزن بازرگانی روسیه در ایران گفت: جلسات ما با طرف ایرانی برای کشتیرانی و کشتی‌سازی در دریای خزر آغاز شده و بازرگانان دو کشور از برقراری خط مستقیم دریایی ایران و روسیه استقبال کرده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: دو فروند کشتی اقیانوس ییما حامل ۱۳۰ هزار تُن گندم در بندر امام پهلو گرفتند.

به گزارش صنعت نیوز،بزرگترین سیستم ذخیرۀ انرژی الکتریکی به منظور استفاده در کشتی‌های مسافری با عنوان نهنگ آبی در تابستان سال ۲۰۲۱ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان از امضای تفاهمنامه سرمایه گذاری احداث و بهره برداری از مرکز ساخت و تعمیرات کشتی ها در مجتمع بندری انزلی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت حمل فله کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از راه اندازی خط منظم کشتیرانی از بندرعباس به بندر لاذقیه سوریه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،دبیر کل IMO با صدور بخشنامه‌ای از تمامی مسئولان خطوط کشتیرانی و فرماندهان کشتی خواست عبور از مسیر‌های منتهی به خلیج گینه را مدیریت کنند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی حامل ۲۷ هزار تن روغن خام خوراکی در بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

به گزارش صنعت نیوز،کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حفظ رتبه یک در صنعت حمل و نقل کشور توانست از نظر شاخص فروش و درآمد با پنج پله صعود در رتبه ۲۶، در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار گیرد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه گفت: بیستم اسفند امسال، خط کشتیرانی بندرعباس به بندر لاذقیه سوریه آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز،سردار لطفعلی پاکباز گفت: در راستای جلوگیری از قاچاق کالا و مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان سوخت و کالا، دریابانان پایگاه دریابانی ماهشهر روز گذشته موفق شدند دو فروند شناور باری حامل محموله‌های قاچاق را در آب‌های شمالی خلیج فارس متوقف کنند.

به گزارش صنعت نیوز،بزرگترین پروانۀ کشتی با چاپ سه بُعدی فلزی که اخیراً ساخته شده گواهینامۀ مؤسسه طبقه‌بندی Bureau Veritas) BV) را دریافت کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل سازمان بنادر گفت: نوسازی کامل تجهیزات و امکانات دریایی کشور مانند لایروب‌ها برای مقابله با آلودگی دریایی در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی است.

به گزارش صنعت نیوز،کارخانجات کشتی‌سازی کرۀ جنوبی شروع آرامی را از ابتدای سال ۲۰۲۱ تجربه کردند اما علی‌رغم ارزیابی‌ها و پیش‌بینی‌هایی که مدیران کارخانجات کشتی‌سازی در سال ۲۰۲۰ برای سال ۲۰۲۱ داشته‌اند متأسفانه مجبور به لغو قرارداد‌های سفارش کشتی شدند، زیرا صاحبان کشتی به دلیل بحران کرونا و مشکلات مالی موفق به تامین مالی توافقنامه‌ها نیستند.

به گزارش صنعت نیوز،تنیک شرکت تولید انرژی با همکاری شرکت تویوتا بزرگترین پیلِ سوختی هیدروژنی را به منظور استفاده در کشتی‌ها تولید می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،بیش از ۴۰۰ کشتی پیشرو جامعه دریایی به منظور ایجاد تسهیلات برای تغییر خدمه طی امضای بیانیه‌ای با نام اعلامیه نپتون آمادگی خود را برای کمک به صد‌ها هزار دریانورد گرفتار در دریا اعلام کردند.

به گزارش صنعت نیوز،همزمان با سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، بوق کشتی‌ها و شناور‌ها در بندر شهید رجایی، بزرگترین بندر تجاری کشور و دیگر بنادر و جزایر هرمزگان به صدا در آمد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون اول رئیس جمهوری گفت: هیچ کمبودی در زمینه کالا‌های اساسی مردم وجود ندارد و تنها نرخ برخی از کالا‌ها بیشتر از حد انتظار بوده که این موضوع نیز در حال مدیریت است.