جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: ۱۱ فروند کشتی حامل کالا‌های اساسی به لنگرگاه بندر امام خمینی رسیدند.

به گزارش صنعت نیوز،محمد‌ رضا مدرس خیابانی با صدور پیامی هفتۀ دفاع مقدس را یادآور تلاش و مجاهدت دریانوردانی دانست که در شرایط سخت و دشوار از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکردند و با ایثار و از خودگذشتگی، نقش مهم خود را در حمل کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور به درستی ایفا نمودند.

به گزارش صنعت نیوز،بزرگترین خط کشترانی فرانسه در کمتر از یک سال مورد حمله سایبری دیگری قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: مراسم گرامی‌داشت روز جهانی دریانوردی هفته سوم مهر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ایزوله شدن دو فروند کشتی تجاری در بنادر خوزستان در پی مثبت شدن تست خدمه آنان به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر عامل مرسک از IMO خواست تاریخ پایان استفاده از سوخت فسیلی در کشتی‌ها که وی از آن به عنوان" تاریخ مرگ قطعی‌" یاد می‌کند، هرچه زودتر اعلام کند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی از ابلاغ منشور اخلاقی کارکنان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از ورود دو کشتی حامل روغن و گندم به بندر امیرآباد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،خط کشتیرانی CMA CGM فرانسه یک قرارداد ۳۵ ساله با ابوظبی امضا کرد تا ضمن تجهیز و توسعه بندر خلیفه ابوظبی از خدمات بندری آن نیز استفاده کند.

به گزارش صنعت نیوز،رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: حضور کشتیرانی دریای خزر به عنوان بزرگترین ناوگان کشور‌های منطقه در دریای خزر یکی از ظرفیت‌های مؤثر منطقه آزاد انزلی در توسعه تجارت دریایی در دریای خزر است.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت Evergreen تایوان سفارش ساخت ۲۴ کشتی به ارزش ۱،۱ میلیارد دلار را به کارخانه CSSC چین سفارش داد.

به گزارش صنعت نیوز،نرخ اجاره کشتی‌های کانتینری به رکورد جدیدی دست یافت به گونه‌ای که نرخ اجاره کشتی‌های کانتینری به ۲۰۰ هزار دلار در روز و قیمت یک کشتی کانتینری با ظرفیت ۶۸۶۵ teu و با قدمت شش سال به ۱۲۵ میلیون دلار رسید.

به گزارش صنعت نیوز،برای نخستین بار محموله وارداتی نهاده‌های دامی متعلق به شرکت پشتیبانی امور دام در بندر چابهار به صورت حمل یک سره تخلیه و ترخیص شد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از پهلوگیری دو فروند کشتی اقیانوس پیما حامل ۱۰۰ هزار گندم و روغن خوراکی در اسکله غلات بندر امام خمینی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،بر اساس یک پیشنهاد جامع که از سوی اتاق بین‌المللی کشتیرانی به سازمان ملل ارائه شده از کشتی‌هایی که محیط زیست را آلوده کرده و مشارکت کمتری در کربن زدایی حمل و نقل دارند، مالیات اجباری دریافت می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،به منظور مقابله با کمبود کشتی‌های کانتینری دستورالعمل حمل و نقل کانتینر با کشتی‌های فله‌بر توسط موسسه( Bureau Veritas) BV ارائه شده که قرار است توسط متخصصان و ذی‌نفعان دریایی مورد بحث و بررسی کارشناسانه قرار گیرد.

به گزارش صنعت نیوز،دو فروند کشتی حامل کالاهای اساسی وارد بندر امام خمینی شد.

به گزارش صنعت نیوز،منابع رسانه ای بعد از ظهر روز گذشته(شنبه) از آتش سوزی در بزرگ ترین کشتی عراقی در بنادر استان بصره در جنوب عراق خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،یونان با ۴۹۰۱ کشتی بزرگترین مالک کشتی‌های تجاری جهان به عنوان ستون فقرات صنعت کشتیرانی اتحادیه اروپا به شمار می‌رود که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۳.۸۱ میلیارد یورو درآمد داشت.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای عالی ترابری بر ضرورت تحقق حمل یکسره کالا از کشتی به مقصد تاکید کرد.