جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت شهرک صنایع دریایی ساحل اروند گفت: کشتی‌ها و شناور‌های باری و صیادی در سواحل خرمشهر تعمیر و نوسازی می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: فعالیت کشتی‌های رو – رو کامیونی جهت ترانزیت انواع کالا‌ها از بندر امیرآباد آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز،یک فروند کشتی مسافربری صبح امروز در مسیر گناوه به خارگ به علت آتش سوزی در یکی از موتور‌های کشتی متوقف شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون بندری سازمان بنادر گفت: مشکل ارزی صاحبان کالای کشتی ها رفع شده و هم اکنون ۵۱۳ هزار تُن روغن خام در بنادر و مخازن آنها وجود دارد.

به گزارش صنعت نیوز، گزارش جدید دانشگاه جهانی دریانوردی WMU نشان می‌دهد اگرچه بروز و شیوع ویروس کرونا باعث شده تا شیوه‌های کنترل از راه دور تقویت شود اما فقدان نظارت بر فعالیت های دریانوردان و صنعت کشتیرانی ضمن اینکه باعث خستگی و کاهش انگیزه آنان شده ،مشکلات مضاعفی را بر آنان تحمیل می‌کند‌.

به گزارش صنعت نیوز،در جلسه دیروز هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور، تحولات سیاسی خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و متناسب با تحولات جدید، سیاست‌های جدید اقتصادی و بین المللی بررسی شد

به گزارش صنعت نیوز،فدراسیون بین المللی کارگران حمل و نقل (ITF) و شورای بین المللی کارفرمایان دریایی (IMEC) یک طرح قرنطینه و تست پیشرفته اجباری به منظور حل بحران تغییر خدمه در فیلیپین به اجرا گذاشتند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از پهلوگیری دو فروند کشتی اقیانوس پیما حامل ۱۴۸ هزار تُن ذرت دانه‌ای در بندر امام خمینی خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز،اداره دریایی پاناما اعلام کرد در پاسخ به فراخوان جهانی با همکاری شرکت‌های حمل و نقلی و آژانس‌های مسافرتی هوایی از ۱۹ مارس تا ۲۸ اکتبر ۲۰۲۰ بیش از ۱۱۰۵۰ خدمه کشتی تغییر کرده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، DNV GL قوانین جدیدی را برای بهبود عملکرد و مدیریت کشتی‌های هوشمند تدوین و منتشر کرد.

به گزارش صنعت نیوز،اولین کشتی هوشمند دیجیتالی حمل خودرو جهان که از گاز LNG استفاده می‌کند با هدف کاهش گاز‌های گلخانه‌ای در ژاپن به حرکت درآمد.

به گزارش صنعت نیوز،علی‌رغم وجود بحران کرونا فعالیت تانکر‌های نفتی همچنان ادامه دارد و صنعت اوراق این قبیل کشتی‌ها در حال حاضر در رکود به سر می‌برد، زیرا تانکرداران تمایلی به اعزام کشتی‌های حتی قدیمی هم به یارد‌های اوراق ندارند.

به گزارش صنعت نیوز،به دستور مقام قضایی هرمزگان دو فروند کشتی حامل ۱۰۰هزار تُن سنگ آهن قاچاق در استان هرمزگان توقیف شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، طی ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه اراک تأمین شده است.

به گزارش صنعت نیوز،یک شرکت تحقیقاتی کانادایی با استفاده از فنّاوری‌های جدید نسبت به تغییر طراحی کشتی‌ها اقدام کرده که ظرفیت و سرعت کشتی‌ها را افزایش و هزینه ساخت را کاهش می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: کشتی بزرگ کانتینری متعلق به یکی از خطوط داخلی با ظرفیت ۱۴۵۰۰ TEU کانتینر در ترمینال دو کانتینری بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، 13باشگاه و انجمن بیمه متقابل P&I با صدور اطلاعیه‌ای برای تمام جهانیان خواستار آن شدند که وضعیت نامناسب تغییر خدمه کشتی‌ها در دستور کار همه کشور‌ها قرار گیرد.

به گزارش صنعت نیوز ،نیروی دریایی ترکیه اعلام کرد که سه کشتی اکتشافی و تحقیقاتی این کشور در ماه جاری میلادی به شرق مدیترانه اعزام می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،سازمان بین‌المللی دریانوردی IMO از دست‌اندرکاران حمل و نقل دریایی جهان خواست در دوران کرونا از فرصت استفاده کرده و نسبت به دیجیتالی کردن صنعت حمل و نقل دریایی اقدامات لازم را به عمل آورند.

به گزارش صنعت نیوز،سود‌های عملیاتی خطوط کشتیرانی برتر در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ بر روی شیب تند صعودی حرکت کردند.