جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، تفاهمنامه ساخت پنج فروند شناور پشتیانی، خدماتی و تعمیراتی فراساحل با استفاده از حداکثر توان داخلی بین شرکت کشتیرانی و بازرگانی باختر کیش و شرکت دریا بندر ناب کیش به امضاء رسید.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: اعمال تحریم‌های ظالمانه به دلیل خودباوری و خوداتکایی و وجود نیرو‌های انقلابی، اثری بر حمل و نقل دریایی ندارد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اقدامات انجام شده این سازمان،​ در راستای رشد کیفیت بنادر، گفت: بنادر کشور در بخش های مختلفی از جمله کانتینری به نُرم های­ استاندارد و قابل رقابت با بنادر منطقه دست یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور گفت: بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی با حضور وزیر راه و شهرسازی، مقامات کشوری و لشکری، مدیران ارشد صنایع‌دریایی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی فردا­­برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون امور دریایی سازمان بنادرگفت:اطلاعات جعبه سیاه سانچی، شناور فله بر کریستال و نیز مصاحبه های انجام شده باپرسنل کریستال، به صورت صحیح و بدون خدشه در اختیار این سازمان قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت افزایش تعاملات بین بنادر و شهرهای پیرامونی با هدف رونق اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، نشست دوجانبه هیئت های ایرانی و قطری با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و وزیر حمل و نقل و ارتباطات قطر در دوحه برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون فنی بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوگان ملی در حال حاضر یکی از شرکت های برتر ایرانی و منطقه خاورمیانه محسوب می شود.

به گزارش صنعت نیوز ، محمد راستاد در سی‌و‌یکمین اتاق فکر سازمان بنادر و دریانوردی با تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله در کرمانشاه و تمامی هموطنان ایرانی، از آمادگی سازمان بنادر و دریانوردی برای کمک به زلزله زدگان خبر داد و گفت...

به گزارش صنعت نیوز ، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز فعالیت سرمایه‌گذاری هندی‌ها در چابهار، از انتخاب پیمانکار برای فاز سوم بندر شهید رجایی تا دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، سید حسن ابراهیمی اظهار کرد : مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار توانست در عملیات جستجو و نجات دریایی 2 ساعته، 3 سرنشین یک قایق صیادی را که به علت مشکل موتوری در هوای نامساعد در فاصله 10 مایلی از بندر چابهار گرفتار آمده بودند ، پس از چندین ساعت سرگردانی در دریا، نجات دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تأمین‌ تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی از ورود دومین کشتی حامل تجهیزات بندری به بندر چابهار‌ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدرن سازی ناوگان و افزودن شناورهای جدید در دستور کار کشتیرانی هیوندایی کرۀ جنوبی (HMM) قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، جریان تجاری و کالا در چین و در ماه ژوئن و شش ماه نخست سال جاری میلادی با فراز و نشیب هایی همراه بود.

به گزارش صنعت نیوز، شناورهای غول پیکر کانتینری که برای حمل و نقل اقلام مختلف از کفش کتانی گرفته تا موز و عروسک های باربی به اقصی نقاط جهان مورد استفاده قرار می گیرند بزرگ و بزرگ تر می شوند و شرکت هایی که آنها را نیز در اختیار دارند توسعه می یابند.

به گزارش صنعت نیوز، کشتیرانی های ژاپن پلتفرم اشتراک داده های تجاری را با استفاده از تکنولوژی بلاک چین (Block Chain) توسعه و گسترش خواهند داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی از در دست ساخت بودن جدیدترین شناور چند منظوره مقابله با آلودگی نفتی در دریا خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از آغاز صید تن ماهیان و شبه تن ماهیان در آبهای اقیانوس هند توسط صیادان ایرانی از هفته آینده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، گروه تحقیقی کلارکسونز لندن در جدیدترین تحلیل خود، بازار تانکرها، فله برها و سفارش ساخت شناورهای جدید را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت کشتیرانی بین المللی فله خشک مستقر در اسلو نروژ با نام "Golden Ocean" فعال در بخش شناورهای کیپ سایز، پاناماکس و سوپراماکس، شاهد کاهش ضرر خالص مالی در سه ماه دوم سال جاری میلادی بود.