جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، با انجام تعمیرات اساسی رادار‌های قدرتمند ۲۵ کیلووات سامانه کنترل ترافیک دریایی، توانمندی فنی در زمینه تعمیرات قطعات افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت با اشاره به عبور سالیانه ۳۴ هزار نفت کش از خلیج فارس، از خانواده صنایع دریایی خواست که رونق تولید را در این بخش به عنوان یک رسالت ببینند.

به گزارش صنعت نیوز، وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به رئیس کل گمرک ایران دلایل رسوب کالا در گمرکات و بنادر کشور را تشریح کرد.

به گزارش صنعت نیوز، با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، پایانه صادراتی مواد معدنی در بندر لنگه و پنج فروند اسکله فلزی شناور در بنادر غرب هرمزگان به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز، عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی، روند توسعه‌ای بنادر را با توجه به نیاز‌های سرمایه گذاران ادامه می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از حذف افزایش ۱۰ درصدی سالیانه اجاره ثابت و برداشتن تعهد بار و عدم تحمیل هزینه به سرمایه‌گذاران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، ماندانا منصوریان ؛ نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در آیمو به عنوان نائب رئیس کمیته همکاری های فنی سازمان بین المللی دریانوردی انتخاب شد .

به گزارش صنعت نیوز، این مراسم با حضور رئیس و اعضای کمیته ملی هیدروگرافی از جمله سازمان نقشه برداری کشوری، سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح و سازمان بنادر و دریانوردی در تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، تامین نظم و امنیت دریایی کشور، توسط دریانوردان ایرانی به دست می‌آید.

به گزارش صنعت نیوز، مشاور وزیر راه گفت: ایده «بنادر ریل پایه» علاوه بر بنادری که در دست بهره‌برداری است، شامل بنادر در حال توسعه نیز می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مراسم روز جهانی هیدروگرافی ۴ تیرماه به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی و با حضور مسئولان، مدیران، کارشناسان و دست اندرکاران هیدروگرافی کشور در در سالن آمفی تئاتر این سازمان برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران گفت: سرمایه گذاری در بنادر نسبت به سایر بخش‌ها از ضریب اطمینان بیشتری برخوردار است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تن کالا در بنادر بازرگانی هرمزگان تخلیه و بارگیری شد.

به گزارش صنعت نیوز، نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: چینی‌ها علاقمندی خود را به سرمایه گذاری در بنادر جنوبی ایران اعلام کرده اند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: شرایط تحریمی کنونی بهترین فرصت برای تکیه به شرکت های حمل و نقل داخلی برای انتقال کالا به کشورهای منطقه ای و بین المللی است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی ایران گفت: ترخیص کالا‌های اساسی از بنادر به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تلاش ویژه‌ای برای رونق صنایع دریایی در استان هرمزگان با توجه به ظرفیت‌های متعدد این استان انجام خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه گفت: روند تخلیه کالا‌های اساسی در بنادر مطلوب است و دستگاه‌های مسئول باید وظیفه خود را برای تسریع ترخیص کالا انجام دهند.

به گزارش صنعت نیوز، با ایجاد بندر خشک ۱۰۰ هکتاری در منطقه ویژه اقتصادی جهرم، ظرفیت اقتصادی جدیدی برای استان فارس ایجاد می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی گفت:​ روند تخلیه و بارگیری کالا‌ها در بنادر و فرایند ترخیص کالا در این مناطق بسیار مطلوب است.