جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت عامل راهداری: سازمان برنامه و بودجه با راه اندازی ۲ هزار دوربین ثبت تخلف سرعت در جاده‌ها موافقت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان حفاظت محیط زیست: از ابتدای فروردین سال ۹۸ خودرو‌های فاقد استاندارد یورو ۵ شماره گذاری نمی‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت: خودروسازان باید به تعهداتشان در برابر کسانی که قرارداد فروش قطعی خودرو دارند عمل کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­­اتحادیه فروشندگان خودرو: هر تعداد خودرو صفر نیاز باشد می‌توان با قیمت بازار خرید، در حالیکه کانال عرضه این خودرو‌ها نامعلوم است!

به گزار صنعت نیوز، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران فردا با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران شرکت های خودروساز داخلی گشایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی موضوع بررسی اتفاقات اخیر در ثبت سفارش خودرو به قوه قضاییه ارجاع شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کارگروه کارشناسی برای بررسی موانع و مشکلاتی که در ماه های اخیر در بخش تولید و نوسان قیمت ها و ثبت نام خودرو پیش آمده تعیین شده و من شخصا با همکاری خودروسازان به طور جدی پیگیر حقوق مردم هستم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: به دلیل تغییر نیافتن وضعیت عرضه خودرو داخلی به بازار، تفاوت قیمت این کالا در کارخانه و بازار همچنان افزایشی است.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ : با توجه به اینکه هنوز تعدادی از رانندگان موفق به دریافت معاینه فنی نشده اند باید اجرای طرح جدید کنترل معاینه فنی را به دو ماه آینده مؤکول کنیم.

به گزارش صنعت نیوز، عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه ‌سازان کشور گفت: پیش فروش خودرو بدون ضوابط و شرایط خاص و به تعبیری مبهم در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد بلکه این سبک فروش برای نخستین بار در ایران اتفاق می افتد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش شکایتهای فروش غیر قانونی خودرو های تولید داخل در نمایندگی های مجاز خودرو خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، مصطفی خان کرمی با قدردانی از هموطنانی که با ثبت نام در طرح اخیر پیش فروش محصولات ایران خودرو،‌ بار دیگر اعتماد خود را به این خودروساز ابراز کردند گفت: در طرح جدید که درروز 29 مهرماه اجرا می شود، شرایط ثبت نام برای متقاضیانی که درطرح قبل موفق به ثبت نام نشده اند فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، پیشنهاد تعیین کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر در شورایعالی هماهنگی ترابری به تصویب رسید.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا برخی اخبار مبنی بر تغییرضوابط شماره گذاری خودروهای سواری را رد کرد و افرود: شرایط و استانداردهای ضروری برای شماره گذاری خودروهای سواری تغییری نکرده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش قیمت خودرو در ادامه روند افت نرخ ارز در بازار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت: درحال کار کارشناسی برای ارائه پیشنهادی در خصوص حل مشکل خودرو‌های وارداتی هستیم که در کمرگ مانده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: با کاهش نرخ دلار و افزایش تعداد فروشندگان خودرو در بازار ،​حاشیه بازار در خودروهای داخلی کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: بزودی بازار لاستیک خودروهای سنگین به تعادل می رسد.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر انجمن پالایشگاه‌های روغن سازی گفت: برای حل مشکل کامیون داران و تامین روغن مورد نیاز آن‌ها طرح عرضه مستقیم کالا ازجانب شرکت‌های روغن سازی به اجرا درآمده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعملیات فروش و امور نمایندگی‌های سایپا: نمایندگی‌های سایپا اجازه فروش خودرو‌های مشتریان را ندارند و اگر از بخشنامه‌ها تخلف کنند سلب مجوز می‌شوند.