جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون برنامه‌ريزی جامع توليد سايپا گفت: باتوجه‌به استقبال مشتريان بازار از كوييك و كسب سه‌ستاره كيفی در نخستين ارزيابی سال 98، سايپا توليد اين خودرو را افزايش مي‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای تمامی تعهدات معوق تا پایان امسال و حتی تا زمستان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی به فرشاد مقیمی«معاون امور صنایع وزارتخانه» و محمدباقر عالی «معاون وزیر و رییس هیأت عامل ایدرو» بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور برای تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : به همت یکی از شرکتهای خودروسازی تبریز ، کامیون 14 تنی برقی با فناوری اروپایی تا یکسال آینده روانه بازار می شود .

به گزارش صنعت نیوز، مديرعامل ساپكو اعلام كرد: بومي سازي توليد قطعات پيشرفته خودرو و کاهش 40درصدي ارزبری موجود، نياز به حدود 1800 ميليارد تومان نقدينگي دارد، درصورت تامين اين ميزان نقديندگي روند داخلي سازي اين قطعات با سرعت بيش تري صورت مي گيرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تمام تعهدات خودروسازان تا پایان سال 98 محقق می شود.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه در ماه های گذشته تعدادی از خودروها کسری قطعه داشتند، گفت: در حال حاضر تعهدات طبق برنامه انجام می شود.

به گزارش صنعت نیوز، تحویل خودروهای مشتریان ايران خودرو، طبق نوبت و بر اساس اولویت ثبت نام صورت می گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دشمن در کنار جنگ اقتصادی، جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی راه انداخته است، گفت:‌ راهکار مقابله با تحریم ها، تسهیل امور و اعتماد به بخش خصوصی و مردم است.

به گزارش صنعت نیوز، گروه صنعتي ايران خودرو درراستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي،آمادگي نوسازي 10 هزار دستگاه تاكسي فرسوده شهر تهران در سال جاري را دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش ۵ تا ۱۴ میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار خرده فروشی خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت:​خودرو ساز و قطعه ساز باید خود را در یک خانواده ببینند، در غیراین صورت موفقیت حاصل نمی‌شود

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش ۱۰ درصدی قیمت خودرو خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران: برای ۱۴ روز نوروز پیش بینی مصرف ۱۰۷ میلیون لیتر داریم که تدابیر لازم برای تامین این میزان سوخت اندیشیده شده است

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت بیمه کوثر از رونمایی بیمه بدنه خودرو با انتخاب مدت زمان بیمه خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، قیمت خودرو‌های درحال تحویل از جمله سمند، پژو پارس، ​ پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۱، یک تا ۲.۵ میلیون تومان در بازار کاهش داشته است

به گزارش صنعت نیوز، گروه خودروسازی سایپا تا پایان امسال، ۱۵ هزار دستگاه خودرو به بازار عرضه می‌کند

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت با تشریح وضعیت صنعت قطعه سازی کشور از اتخاذ تدابیری برای رفع مشکل نقدینگی تولید‌کنندگان این صنعت خبرداد

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با افزایش تولید، قیمت خودرو کاهش خواهد یافت

به گزارش صنعت نیوز، فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا از امروز آغاز می‌شود