جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، در یک اقدام جالب شرکت چری برای آشنایی بیشتر هموطنان عزیز در نظر دارد تا برنامه های ویژه تست درایو و معرفی را برای جدیدترین و لوکس ترین محصول تولیدی خود یعنی تیگو7 در برخی از نقاط کشور آغاز نماید ، این برنامه پس از تست درایو بلند مدت این خودرو که با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران خودرویی به مدت 3 روز ما بین تهران-ساری صورت گرفت آغاز می گردد.

به گزارش صنعت نیوز، گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد امتیاز ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو پژو2008 به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نیست و زمینه بروز مشکلات را در صورت انتقال حواله ها به وجود خواهد آورد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است : سیگنال های دریافتی از بازار خودرو نشان می دهد که روش های منطقی تری در صنعت خودرو در حال شکل گیری است که بی شک توسعه این صنعت را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش صنعت نیوز، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت تولیدکننده و مصرف کننده گفت : مبنای قیمت پژو 2008 عرضه این خودرو در سال آینده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدتی است که تبلیغات گروه خودرو سازی بهمن با مضمون پنج هزار بر روی پس زمینه گلبول های قرمز توجه مخاطبین را به خود جلب نموده بود . سر انجام این خودروساز بخش خصوصی پس از گذشت 20 روز از اکران عمومی این طرح به سوالات پاسخ داد.

به گزارش صنعت نیوز، به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد فطر شركت پارس خودرو فروش ويژه محصول جديد برليانس سري H200 را آغاز خواهد كرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل اتحادیه مینی بوسرانی کشور با توجه به جریان جایگزینی مینی بوس های جدید در کشور گفت : از ابتدای امسال حدود 70 دستگاه مینی بوس جدید تحویل متقاضیان نوسازی شده است.

به گزارش صنعت نیوز ، یک فعال در صنعت قطعه سازی کشور با اشاره به مطالبات 8 و 9 ماهه برخی از قطعه سازان از خودروسازان می گوید: همچنان بخش زیادی مطالبات معوقه قطعه سازان پرداخت نشده است.

به گزارش صنعت نیوز ، یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید : در صورتی که خودروسازان بتوانند پایگاه محکمی برای صادرات در کشورهای اطراف ایجاد کنند می توان آینده خوبی را برای صنعت خودرو ایران متصور بود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط و بازیافت کشور می گوید: ظرفیت خالی مراکز اسقاط ،بحرانی ترین مساله ای است که مراکز اسقاط از آن رنج می برند.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت مدیران خودرو به وعده خود عمل کرد و مطابق آنچه در طرح ویژه ماه مبارک رمضان عنوان کرده بود، مراسم دومین دوره قرعه کشی برندگان سفر به چین را برای هریک از خریداران برند ام وی ام و چری اجرا کرد تا 8 مسافر دیگر از 18 مسافر چین مشخص شود.

به گزارش صنعت نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با بیان اینکه اختلافات میان فرمانداری و شورای شهر در تعیین نرخ کرایه تاکسی ناشی از نبود مدیریت جامع شهری است،گفت: افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد منطقی است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت زامیاد گفت: در ادامه روند ورود خودروهای تجاری با کیفیت اروپایی به کشور، اولین کامیونت با برند اروپایی بزودی توسط زامیاد به بازار می آید.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش سه محصول جدید در روزهای اول و سوم تیر ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیات‌ مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه‌سازی کشور معتقد است که بخش مهمی از مشکلات کنونی قطعه سازان به نبود سیاست گذاری مدون و دقیق در این صنعت باز می گردد.

به گزارش صنعت نیوز، مشاور انجمن خودروسازان می گوید : دولت باید به سمت اقتصاد بازار حرکت کند تا به تدریج از حیطه دخالت هایش در صنعت خودرو کاسته شود.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: کیفیت بسیاری از خودروهای تولید داخل قابل قبول نیست.

به گزارش صنعت نیوز، گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ایساکو برای دومین بار تمدید شد.

به گزارش صنعت نیوز، یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است که همچنان موضوع مشتری مداری در حوزه خدمات پس از فروش خودروسازان مغفول مانده و تا دستیابی به استاندارد جهانی و مشتری مداری در این بخش همچنان راه زیادی باقی است.

به گزارش صنعت نیوز ، دبیر انجمن قطعه سازان گفت : با فعال سازی سازندگان موازی و ظرفیت سازی خوبی که در ایران خودرو صورت گرفت این شرکت توانست ظرف مدت بسیار کوتاهی پس از حادثه شرکت کروز ، به تولید بالای 2500 دستگاه در روز باز گردد.