جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، پیش فروش محصولات پرتیراژ گروه صنعتی ایران خودرو از فردا (۲۴ دی ماه) آغاز می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اعلام کرد متاسفانه شرکت‌های خودروساز به دلیل زیان‌ده بودن، قادر به جبران هزینه‌های خود نیستند و این موضوع به یک چالش اصلی در صنعت خودرو تبدیل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران از الزام یک خودروساز داخلی به فراخوان خودروهای معیوب خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت از تدوین بسته‌ای برای افزایش تولید، کیفیت و کاهش قیمت خودرو‌های داخلی خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به لزوم استقلال و خودکفایی در حوزه‌های صنعتی ، به اهمیت فعالیت قطعه سازان کشور در شرایط سخت تحریم اشاره کرد و گفت: باید در تمام زمینه‌ها به خصوص صنعت خودرو و قطعه سازی از ایجاد انحصار جلوگیری کنیم تا فضای کسب و کار رقابتی شود زیرا آینده موفق صنایع ما در گرو فعالیت در فضای رقابتی است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:انحصار در تامین قطعه صنعت خودرو کشور را نابود می کند

به گزارش صنعت نیوز، دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو از ادامه بلاتکلیفی خودرو‌های وارداتی دپوشده در گمرکات با وجود قول وزیر صنعت و پی نوشت معاون اول رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مهلت ثبت‌نام کارت سوخت المثنی برای مالکان خودرو یا موتورسیکلت امروز به پایان می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول روابط عمومی گمرک: هنوز آمار دقیقی از تعداد خودرو‌های نگهداری شده در انبار‌ها وجود ندارد و این سازمان برای ترخیص نیاز به مجوز‌های قانونی دارد و تا مجوز‌ها به دستش نرسد اجازه ترخیص این خودرو‌ها را نمی‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش: از این تعداد ۳۰۰ هزار نفر حضوری در دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست خود را ثبت کرده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت ­عامل سازمان راهداری گفت: سازمان راهداری در بخش توزیع لاستیک خودرو‌های سنگین، ­ فقط­­ از طریق انجمن‌ها کمک می‌کند­، اما تهیه این لاستیک‌ها به عهده این سازمان نیست و وظیفه وزارت صنعت است.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران در ­از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی تا اول دی ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی،­ از ثبت نام کارت سوخت المثنی بیش از یک میلیون نهصد هزار نفر بصورت غیر حضوری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت گذاری خودرو توسط سازمان حمایت بر اساس ضوابط قیمت گذاری مصوب هیئت، تعیین و تثبیت قیمت ها صورت می گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش از ابطال بیش از ۸ هزار کارت سوخت غیر قانونی مهاجر با آغاز ثبت‌نام کارت سوخت المثنی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت المثنی سوخت فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، اجرای طرح اتصال کارت‌های بانکی به نظام مدیریت مصرف سوخت کشور در نظام بانکی انجام شد.

به گزارش صنعت نیوز، ثبت نام اینترنتی مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت صبح امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، ثبت نام کارت سوخت های المثنی برای متقاضیانی که کارت سوخت خود راگم کرده اند یا به هردلیلی فاقد کارت سوخت هستند از امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت گفت: ​­­وضع جایگاه‌های سوخت و جایگاه داری متناسب با پیشرفت ایران نیست و مردم را راضی نمی‌کند.