جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: طرح پیش فروش ویژه ۴۰ هزار دستگاه­­ برخی از محصولات این شرکت، ­ پس از دریافت مجوز‌های لازم، ​ به زودی اجرا خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، نشست بررسی مشکلات خودروسازان و قطعه سازان در دادستانی تهران برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، مرحله جدید اعطای برچسب انرژی به خودروها ۲ سال دیگر انجام می‌شود، بنابراین خودروسازان ۲ سال وقت دارند کیفیت خودروهای خود را در مصرف سوخت افزایش دهند.

به گزارش صنعت نیوز، دبیرانجمن قطعه سازان کشور: متاسفانه بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان طلب تولید کنندگان قطعات خودرو از خودروسازان کشور است که با وضعیت موجود امکان وصول آن وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از این هفته با تخلفات نداشتن معاینه فنی و خودروی دارای نقص فنی دودزا و منجر به آلودگی برخورد می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، انحصار و حمایت‌های انحصاری از صنعت خودروی کشور را عامل اصلی مشکلات کنونی بازار خودرو دانست.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس آمارهای گمرک واردات قطعات خودرو در ۵ ماهه نخست امسال رشد ۱۰۰ داشته است .

به گزارش صنعت نیوز، اداره کل خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت گزارش ارزشیابی ملی مرداد ماه خودروهای ساخت داخل را منتشر کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر پشتیبانی و تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: تحویل قطعات به خطوط تولید آغاز شده که به این ترتیب می‌توانیم روزانه ۳ هزار دستگاه خودرو را آماده کرده و به واحد فروش تحویل دهیم.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت گفت: خودروهای باقیمانده کف انبار کارخانه که قطعه ندارد به محض دریافت قطعات به بازار عرضه می شود.

به گزارش صنعت نیوز، ارائه خدمات مناسب و با کیفیت دغدغه و خط قرمز ما در شرکت ایساکو است و به عنوان متولی این حوزه، خود را موظف به دریافت آراء و نظرات مشتریان می‌دانیم، به همین دلیل علاوه بر سامانه پاسخگویی ایران‌خودرو و واحد بازرسی و ارتباط با مشتریان ایساکو، کارگروه‌های ویژه‌ای نیز، برای انعکاس نظرات و گزارش‌های مردمی به حوزه مدیریت در این شرکت وجود دارد.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: این سازمان اگر در هر موردی به این نتیجه برسد که احتکاری در زمینه خودرو صورت گرفته، با آن برخورد می کند.

به گزارش صنعت نیوز، ماموران گمرک ایران یک تن قطعات خودروی قاچاق کشف کردند.­

به گزارش صنعت نیوز، بازار ملتهب خودرو که این روزها بیش از گذشته آشفته است، انگشت اتهام را به سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای رقابت گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان ملی استاندارد­ از اجرایی شدن استاندارد‌های ۸۵ گانه خودرویی از ابتدای دیماه ­­امسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو: درحالی شاهد رشد بی رویه و عجیب قیمت خودرو هستیم که دستگاه های نظارتی،­ عکس العملی به این شرایط ندارند و سکوت کرده اند.

به گزارش صنعت نیوز، وزارت صنعت معدن و تجارت از تدوین بسته حمایتی از خودروسازان با تامین ارز مورد نیاز و مواد اولیه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: ما به دنبال جلوگیری از کاهش واردات یا تولید خودرو در داخل کشور نیستیم اما معتقدیم که قیمت خود را باید کاهش و هزینه نگهداری آن افزایش یابد.

به گزارش صنعت نیوز، فروش ويژه كاميون كِشنده استرالیس 540 و ون مسافری ایویکو A36-15 با شرایط متنوع خرید برای متقاضیان آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از توقف مجدد خودرو داخلی به بازار از سوی شرکتهای تولید کننده خودرو خبر داد.