جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، بیمه مرکزی جداول حق بیمه پایه شخص ثالث را منتشر کرد؛ حق بیمه پایه برای این رشته نسبت به پارسال ۱۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران برای دربی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری با تاکید بر افزایش نداشتن نرخ بلیت اتوبوس‌ها در طرح سفرهای نوروزی پیش‌رو گفت: سفرها در ایام نوروز زیادتر است و به همین دلیل ­توجه ما بر موضوع ایمنی و نظارت بر ناوگان مضاعف شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رییس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) گفت: در مجموع ۵۴ پروژه با سرمایه گذاری ۶۶ هزار میلیارد تومان و با اشتغال بیش از ۲۹ هزار نفر در برنامه ۴ سال آینده ایدرو دیده شده است.

به گزارش صنعت نیوز، تمام شرکت های بیمه ­از ابتدای مهر 1396، موظف هستند، بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده را با دریافت کد یکتای از بیمه مرکزی صادر کنند و این کد را با عنوان کد یکتای بیمه مرکزی روی بیمه نامه چاپ کنند.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم نامه همکاری میان انجمن صنایع همگن قطعه سازان ایران و انجمن قطعه سازان فرانسه در حاشیه همایش بین المللی صنعت خودرو کشور امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، علیرضا قنادان از آغاز به کار ستاد ویژه خدمات رسانی در شرایط خاص در سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت از آغاز و ادامه مذاکره بین این اتحادیه و بانک ملت برای برطرف کردن مشکل استفاده از کارتخوان‌های این بانک در جایگاه‌های سوخت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری: دستور موقت توقف مصوبه هیئت وزیران درباره افزایش تعرفه واردات خودرو براساس ماده 34 و 35 قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری صادر شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان عقد قرادادهای خارجی باید به شرایط قطعه سازان و صادرات خودرو توجه شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس راهور تهران گفت : دریافت عوارض برای تردد در محدوده طرح زوج و فرد از سوی شهرداری در شورای عالی ترافیک تهران مطرح شد اما رای نیاورد و اجرای ان منتفی شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت: مصوبه هیئت وزیران درباره افزایش تعرفه واردات خودرو با رای شعب دیوان عدالت اداری تغییر نمی کند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت آرین خودرو پارس گفت : با عرضه خودروهای جیلی به بازار ایران، دیدگاه مشتریان را نسبت به خودروهای چینی تغییر خواهیم داد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس جمهور با اشاره به اقدامات دولت برای کاهش آلودگی هوا گفت: وام مناسب و بلند مدت به صاحبان خودرو‌های فرسوده تعلق می‌گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، مجلس امروز در ادامه بررسی لایحه بودجه سال آینده کل کشور درآمد‌های ناشی از واردات خودرو‌ها را مشخص کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون شهرسازی شورا : بی اطلاعی مردم از میزان دقیق عوارض پرداختی طرح جدید ترافیک تهران موجب فساد و رانت می شود.

به گزارش صنعت نیوز، حسن عبدالملکي گفت: بر اساس بررسي‌ها و مطالعات انجام شده در بهبود شاخص‌هاي عملکردي بخش حمل و نقل به منظور افزايش بهره‌وري ناوگان باري کشور و براي­ تقويت نوسازي ناوگان و همچنين با توجه به تصويب قانون هواي پاک، طرح ممنوعيت صدور بارنامه براي ناوگان فرسوده باري در دستورکار قرار گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز، محسن پورسید آقایی امروز در مراسم رونمایی از واحد سیار معاینه فنی خودرو‌ها و سامانه نوبت‌دهی آنلاین در کشور گفت: براساس لایحه بودجه ۹۷، طرح LEZ در تمام شهر تهران اجرایی می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، آرش محبي‌نژاد افزود: نوسانات شديد قيمت ارز موجب افزايش قيمت مواد اوليه بخش توليد در کشور شده است طوري که هم اکنون صنعت قطعه سازي از افت و خيز‌هاي شديد نرخ ارز روزهاي بدي را براي تامين مواد اوليه سپري مي‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، وحید حسینی در ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا گفت: این همایش 6 سال پیاپی است که برگزار می‌شود و تبدیل به مرکزی برای به اشتراک گذاشتن آخرین یافته‌های علمی پژوهشگران و دانشجویان در زمینه آلودگی هوا شده است.