جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، اوج مصرف برق در حالی روز گذشته از مرز ۵۰ هزار مگاوات گذشت که سال گذشته چنین رقمی برای بار مصرف در نیمه‌های تیر اتفاق افتاده بود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر نیرو در امور برق گفت: مصرف گاز در نیروگاه ها در سال جاری به بالاتر از 90 درصد افزایش می یابد که رکورد بی نظیر در صنعت برق کشور خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل توانیر گفت: شرایط شبکه برق اهواز به حالت عادی برگشته و همه مشترکان برق این شهر از ساعت 11 قبل از ظهر به شبکه وصل شده اند.

به گزارش صنعت نیوز، نیروگاه خورشیدی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون با توان تولید پنج هزار وات انرژی الکتریکی به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز، گزارش‌ها حاکی از این است که اوج مصرف برق در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۸ هزار و ۵۷۲ مگاواتی روبرو شده است.

به گزارش صنعت نیوز، محققان علوم پزشکی اعلام کردند: توانسته اند با روش اصلاح ژنتیک، سلول های تی- شکل، گلبول‌های سفید را به ماشین کشنده تومورهای سرطانی، تبدیل کنند.

به گزارش صنعت نیوز، روز گذشته اوج مصرف برق با ثبت عدد ۴۸ هزار و ۲۰۲ مگاوات نسبت به روز جمعه با افزایش قابل ملاحظه ۳ هزار و ۸۸۳ مگاواتی روبرو شد.

به گزارش صنعت نیوز، پژوهشگران پردیس دانشگاه تهران در مطالعات خود موفق به شناسایی ژن عامل بروز پارکینسون شدند که در بروز بیماری پارکینسون مؤثر است و این محققان امیدوارند با درک بهتر این بیماری به روش‌های درمان آن دست یابند.

به گزارش صنعت نیوز، ساخت هر واحد 25 مگاواتی سیار بیش از 20 میلیون یورو صرفه جویی ارزی دارد و علاوه بر آن که طراحی و ساخت آن 100 درصد در داخل صورت می گیرد، اشتغالزا هم است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون توسعه کاربرد و خدمات فضایی سازمان فضایی ایران از آماده پرتاب شدن ماهواره‌ های «ناهید یک»، «دوستی» و «پیام» در سالجاری خبر داد .

به گزارش صنعت نیوز، اوج مصرف برق دیروز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۳۵۰۰ مگاوات افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، معاون هماهنگی و بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق تهران بزرگ گفت: ۴۰ تا ۴۵ درصد مصرف برق زمان پیک تابستان به وسایل سرمایشی مربوط می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، نتایج رتبه‌بندی استانی اپراتورهای ارایه‌ دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) براساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال 95 اعلام شد.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر شورای راهبردی ستاد سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مطالعات در حوزه سلول‌های بنیادی بر نقش درمانی تاکید دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بیستمین همایش بین المللی اورولوژی ایران گفت: خوشبختانه به لحاظ نیروی انسانی رشته اورولوژی وضع مناسبی دارد و پیشرفت های این حوزه مثال زدنی است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به نقش سلول درمانی در درمان بیماری‌ها یکی از مطالبات جامعه در عرصه پزشکی توجه به سلول درمانی خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین همایش سلول‌های بنیادی، سلول درمانی و پزشکی بازساختی در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به نقش سلول درمانی در درمان بیماری‌ها یکی از مطالبات جامعه در عرصه پزشکی توجه به سلول درمانی خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران: حدود ۶۰ طرح برای گذر از پیک تابستان امسال به ارزش ۵۰۰ میلیاردتومان تعریف و بخش عمده اعتبارات هم جذب شده است.

به گزارش صنعت نیوز، سه شرکت بیمه ای برتر در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در همایش مشترک مدیران IT و خودروی صنعت بیمه معرفی شدند.