جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: هم اکنون محصولات نانو فناور به بیش از ۲۰ کشور معتبر جهان صادر می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، چیت چیان گفت: از ۸۰ درصد نیروگاههای قابل واگذاری بیش از ۵۵ درصد در سال‌های گذشته به بخش خصوصی واگذار شده و ۲۵ درصد باقیمانده نیز در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار دارد که به ترتیب واگذار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نیرو گفت: اجازه سرمایه گذاری به خارجی‌ها و خرید تجهیزات از آن‌ها دو موضوع متفاوت است.

به گزارش صنعت نیوز، روزهای گرم تابستان برای اینکه چراغ خانه‌های ما روشن بماند و نسیم خنک را در تابستان حس کنیم، صنایع بزرگ بدون لطمه وارد شدن به کارشان به کمک صنعت برق آمدند.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول کارگاه پرستاری شیمی درمانی با تأکید بر ضرورت راه اندازی رشته تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه سرطان گفت: تلاش شده است از طریق برگزاری کارگاه آموزشی، پرستاران با رویکردهای نوین در حوزه انکولوژی آشنا شوند.

به گزارش صنعت نیوز، ارزش تجارت بین المللی کالا هم اکنون معادل 19 تریلیون دلار است و گمرکات، سازمان های حیاتی دست اندرکار در این اقتصاد جهانی هستند.

به گزارش صنعت نیوز، اوج مصرف برق در روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش بیش از ۴ هزار مگاواتی روبرو شد و عدد ۵۲ هزار و ۷۵۳ مگاوات را ثبت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، کاروان رباتیک کشورمان با کسب 19 مقام از بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی روبوکاپ، جمعه شب از ژاپن به میهن بازگشت و در فرودگاه امام خمینی (ره) مورد استقبال علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و استاندار قزوین قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، تیم رباتهای امدادگر مجازی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در چهارمین و آخرین روز برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن، در مرحله پایانی رقابت ها موفق شد مقام نایب قهرمانی جهان را کسب کند.

به گزارش صنعت نیوز، تیم ربات‌های انسان نمای دانشگاه صنعتی امیرکبیر با پیروزی بر تیم آلمان به مقام سوم لیگ ربات‌های انسان نمای اندازه نوجوان مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۷ ژاپن دست یافت.

به گزارش صنعت نیوز، عمر آی‌پادهای اپل امروز به سر آمد، این کمپانی خوش‌نام در دنیای تکنولوژی، از تصمیم خود برای پایان دادن به خط تولید آی‌پاد نانو (Nano) و آی‌پاد شافل (Shuffle) خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، در آستانه ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع)، پایگاه ملی فضایی امام خمینی (ره) با پرتاب آزمایشی موفقیت آمیز ماهواره بر سیمرغ به فضا به طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت توانیر با درخواست از مشترکان برای مدیریت مصرف برق، به مردم اطمینان داد؛ برنامه‌ای برای اعمال خاموشی نداریم.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نیرو گفت: براساس اطلاعات سازمان هواشناسی این هفته و هفته آینده، افزایش دمای هوا وجود دارد و مصرف آب و برق هم افزایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز، از برترین های حوزه رسانه نانو فناوری در جشنواره ای با عنوان نانو و رسانه قدردانی شد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی از امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره انجمن‌های علمی - دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با بیان اینکه این دانشگاه با ۵ گروه در لیگ‌های مختلف این مسابقات شرکت خواهد کرد گفت: این رقابت‌ها هر سال با حضور بهترین تیم‌های رباتیک جهان، زیر نظر فدراسیون جهانی ربوکاپ و در لیگ‌های مختلف برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، دوره توانمندسازی راه اندازی کسب و کارهای فناوری نانو (نانو استارت آپ) توسط ستاد توسعه فناوری نانو در تابستان امسال در دو مرحله برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل گروه مپنا از توانایی پوشش برق فراملی و منطقه ای این مجموعه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، اوج مصرف برق در حالی در روز گذشته به پایین‌ترین حد خود در یک ماه گذشته رسید که در روزهای اخیر نه تن‌ها رد کردن مرز پیک سال گذشته به نظر می‌رسید به یک امر عادی تبدیل شده است، بلکه در روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه نیز رکورد هشدار دهنده ۵۵ هزار و ۳۶۴ مگاوات برای مصرف برق در کشور ثبت شد.