جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،رییس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات با تاکید بر اینکه نسل پنج اینترنت در واقع پایه ای می شود که تحول دیجیتال رخ دهد و همه صنایع به سوی دیجیتالی شدن پیش بروند، گفت: بسیاری بر این باورند که اینترنت 5G اقتصاد دنیا را متحول می کند و در اقتصاد تاثیر بسیار مثبتی برجای می گذارد.

به گزارش صنعت نیوز،"طرح ساخت نانوکاتالیست بر پایه مونولیت و فوم" متعلق به متخصصان پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت اختراع شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تأکید کرد که پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با قدمت ۴۹ ساله، نقش مؤثری در پیشرفت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در برهه‌های مختلف ایفا کرده است.

به گزارش صنعت نیوز،رییس پژوهشگاه فضایی ایران به مناسبت سالروز تاسیس این پژوهشگاه پیامی را منتشر کرد.

به گزارش صنعت نیوز، زیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس پژوهشگاه فضایی ایران در پیامی فعالیت ۷ سال گذشته این پژوهشگاه را در پیشرفت فناوری فضایی تاثیرگذار عنوان کرد.

با پیشرفت فناوری فضایی و توسعه کاربردهای آن در کشور، بستری مناسبی برای تشکیل و افزایش استارت آپ ها فضایی ایجاد شده است.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین رویداد تخصصی زنان در صنعت فضایی کشور در پژوهشگاه علوم فضایی برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام قرار نگرفتن ماهواره ظفر در مدار گفت:هر قدمی که بر می داریم به دور از نتیجه ما را یک گام به رویا هایمان نزدیک تر می کند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان فضایی کشور با تاکید بر اینکه دانشمندان ایرانی تسلط کامل بر علم و فناوری فضایی دارند، گفت: با توجه به پیشرفت فضایی ایران سال آینده 4 ماهواره در فصل‌های مختلف به فضا پرتاب خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی از دریافت گواهی ثبت اختراع طرح " تهیه نانو کامپوزیت پلیمر الیاف کربن تقویت شده با نانو ساختارهای زیر کونیوم دی بورید و سیلیکون کاربید" از مرکز مالکیت معنوی‌ ‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور توسط متخصصان پژوهشگاه فضایی ایران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، محمد جواد آذری جهرمی در گردهمایی فناوران فضایی با اعلام اینکه امروز نخستین گام ارسال فضانورد ایرانی به فضا برداشته شد، خبر داد: امروز به پژوهشگاه هوا فضا سفارش ساخت پنج کپسول زیستی حمل انسان به مدار ۱۹۰ کیلومتری در ۳ سال داده شد.

به گزارش صنعت نیوز، بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و راه حل های نوآورانه امروز سه شنبه ( 26 آذر ماه ) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی آغاز بکار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، در راستای اهداف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در حوزه ساماندهی کسب و کارهای الکترونیکی و با هدف کمک به ارتقاء کیفیت فضای تجارت الکترونیکی کشور و هدایت رفتار سکوهای الکترونیکی، ضوابط و مقررات ساماندهی سکوهای الکترونیکی در فاز نخست تدوین شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاونت طرح و برنامه وزارت صمت در ابلاغی به معاونان وزیر، مدیران‌ عامل و روسای سازمان‌ها، شرکت‌ها، صندوق‌ها و موسسات تابعه وزارتخانه، برنامه راهبردی صنعت میکروالکترونیک را ابلاغ کرد.

به گزارش صنعت نیوز، به منظور رصد و شناسایی تخلفات در کسب و کارهای اینترنتی سه سناریوی تخلف دیگر جهت سامانه پایشگر هوشمند تا پایان سال طراحی و اجرایی می شود که مهمترین آنها پایش فیشینگ و دزدی مشخصات حسابهای کاربری خریداران ایتنترنتی است که پایشگر بصورت مستمر درگاه‌های پرداخت فعال را بر روی سایتهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی رصد می‌کند تا مورد فیشینگ قرار نگرفته باشند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک گفت: برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته تا متقاضیان دریافت نماد اعتماد الکترونیک بتوانند به زودی به جای چند روز در چند ساعت نماد خود را دریافت کنند.

به گزارش صنعت نیوز، سال میلادی گذشته ۲۳۷۸ گیگاوات انرژی یعنی بیش از ۲۶ درصد کل انرژی مصرفی جهان از منابع تجدیدپذیر تامین شده است.

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی از راه اندازی نرم افزار راهنمای تجارت در راستای استفاده از ظرفیت‌های صادرات و واردات کشور‌های مختلف و همسایه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نرم افزار اطلس جامع فولاد کشور در نشست مجمع انجمن تولید کنندگان فولاد و با حضور رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) رونمایی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر صنعت برق و الکترونیک وزارت صمت از گردش مالی2 و نیم میلیارد دلاری در تجهیزات پزشکی خبر داد و گفت: یکی از حوزه های بسیار مهم در تولید، توجه به تولید تجهیزات پزشکی در داخل کشور است.