جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،دومین رویداد همگام سامانه های رباتیک کمک حرکتی و توان بخشی (پداسیس)، پنج شنبه ۲۷ شهریور برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، سامسونگ از گوشی گلکسی ای ۴۲ خود رونمایی کرده که ارزان‌ترین گوشی نسل پنجم تولید شده توسط این شرکت محسوب می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از بهره‌برداری مرکز داده مادر شبکه ملی اطلاعات و مرکز تبادل داده ترافیکی با ظرفیت یک ترابیت بر ثانیه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست پژوهشکده سامانه‌های ماهواره، از طراحی و ساخت اولین محموله تشعشعی در پژوهشگاه فضایی ایران به منظور استفاده در ماهواره ناهید ۲ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،محققان از خاصیت ضد باکتری نقره برای تصفیه آب استفاده و در یک پژوهش، نوع جدید از نانو کامپوزیت مغناطیسی نقره تهیه کردند.

به گزارش صنعت نیوز،سه سامانه هوش مصنوعی ساها، سهاب و هوشیو با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری رونمایی شد.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد،از راه اندازی سایت تلفن همراه روستای بیدان و پنج شهرستان بافق خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،ازمون‌های محیطی سامانه‌ایزولاتور طراحی شده برای مدل پیش‌پروازی ماهواره پارس۱ با موفقیت به انجام رسید.

به گزارش صنعت نیوز،محققان دانشگاه تربیت مدرس با ایده‌ای فناورانه موفق به بازیابی فلزات سنگین و ارزشمند از پسماند لامپ‌های ال‌ای دی شدند.

به گزارش صنعت نیوز،شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با درخواست تبدیل وضع پژوهشگاه فضایی ایران از اصولی به قطعی موافقت کرد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از پارک فناوری پردیس تأکید کرد که رشد اقتصاد دانش‌بنیان و دیجیتال در کشور ما جهش مناسبی داشته است.

به گزارش صنعت نیوز،این سامانه‌ها با پایش خودکار و مداوم پدیده‌ها و ارائه نتایج تحلیلی شامل نقشه ها، نمودارها، لیست‌ها و شاخص‌ها در قالب داشبورد‌های مدیریتی به کاربران نهایی و مدیران، بینش لازم جهت تصمیم گیری در سطح کشوری و استانی، اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در زمان مناسب را فراهم خواهند کرد.

به گزارش صنعت نیوز،رییس سازمان فضایی ایران توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه را از اولویت‌های این سازمان در سال جهش تولید دانست و گفت: در این راستا تلاش کردیم فناوری‌های فضایی کاربردی در حوزه‌هایی چون تصویربرداری، مدیریت بلایای طبیعی، کشاورزی، هواشناسی و در سایر حوزه‌ها را توسعه دهیم.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل صندوق حمایت از نوآوری، تحقیقات و توسعه فناوری های دفاعی، با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رضا نقی پور اصل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صنعت نیوز، روسای سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی ایران در دومین جلسه ماهانه بررسی روند کار و پیشرفت پروژه‌های فضایی، تجدید پیمان کردند تا با همکاری دو سازمان، پروژه‌های فضایی کشور با جدیت و بر اساس برنامه‌های تدوین شده به ثمر برسانند.

رییس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به اینکه ساخت «تراسترهای» تک‌پیشرانه و دوپیشرانه گفت: ​دانشمندان جوان فضایی در پژوهشگاه فضایی ایران، موفق به طراحی و ساخت «تراسترهای » شیمیایی تک‌پیشرانه و دوپیشرانه شدند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به اهداف تجاری‌سازی دستاوردهای فضایی گفت: نمونه تجاری سامانه سار هواپایه با کاربردهایی در حوزه‌های مدیریت حوادث غیرمترقبه، نقشه‌برداری، کنترل مرزها در پژوهشکده مکانیک پژوهشگاه فضایی ایران در شیراز طراحی و ساخته شد.

به گزارش صنعت نیوز،جلسه‌ای با حضور روسای سازمان فضایی ایران و پژوهشگاه فضایی ایران، چگونگی پیشرفت پروژه‌های کلیدی حوزه فضایی تشریح شد.

به گزارش صنعت نیوز،با اعلام وزارت ارتباطات، نهمین مرحله جذب نیروهای امریه از 31 فروردین ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به وضعیت این استان از لحاظ شاخص های ارتباطی در کشور گفت: این استان در شاخص توسعه یافتگی فناوری اطلاعات و ارتباطات (IDI) در رتبه سوم کشور قرار دارد.