جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،وزیر ارتباطات با اشاره به تسهیل دسترسی دانش‌آموزان به اینترنت گفت: وقتی متوجه مشکل حاد اینترنت در دو شهرستان استان زنجان شدیم و فهمیدیم کودکان این مناطق با مشکل آموزش مجازی مواجه هستند تصور کردیم این‌ها بچه‌های خود ما هستند که نمی‌توانند از ساعات آموزشی برخوردار باشند و از همه توان برای رفع مشکلات این مناطق استفاده کردیم.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از ارتقای اینترنت روستای های این استان به نسل سوم ارتباطی خبر داد و گفت: در ادامه پروژه توسعه شبکه های روستایی، در یک ماه آینده 50 روستا در این استان از نسل دوم به نسل سوم اینترنت ارتقا پیدا می کنند.

به گزارش صنعت نیوز،سرانجام پس از سال‌ها کارت هوشمند ملی وارد مدار مصرف صحیح شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری یک بسته ویژه خدمتی، شامل ۹ سرفصل گوناگون برای تسهیل فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ارائه کرد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین با اشاره به اینکه 97 درصد جمعیت شهری و روستایی استان تحت پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم قرار دارند، گفت: در فاز نخست و تا پایان آذرماه 50 روستای جدید در استان به شبکه ملی اطلاعات متصل می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر ارتباطات اعلام کرده طی هماهنگی انجام شده با وزارت کشور سازمان تنظیم مقررات می‌تواند برای کسب و کارهای خدماتی آنلاین مجوز تردد صادر کند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان سمنان در نشست دو جانبه با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: 17 روستای شهرستان دامغان با ابلاغیه جدید در آینده نزدیک دارای دسترسی اینترنت پهن باند سیار می شوند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از باز شدن رومینگ اپراتور دوم برای اپراتور اول در 26 روستا و آبادی شهرستان مرودشت در راستای ارتقای کیفیت پوشش شبکه و اینترنت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه اندازه گیری تشعشعات هسته‌ای شدند.

به گزارش صنعت نیوز،مشخصات سری موبایل‌های گلکسی جدید سامسونگ به نام گلکسی اس ۲۱ فاش شد.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درصدد توسعه حلقه تعمیر و نگهداری هوایپما در کشور است.

به گزارش صنعت نیوز،یک محقق، ماسکی ۵ لایه ساخته که یک لایه آن از ذرات نانو مس ساخته شده است و ۹۰ درصد ویروس کرونا را در کمتر از یک ساعت از بین می‌برد.

به گزارش صنعت نیوز،اگر چه مایکروسافت در دنیای گوشی‌های هوشمند پلتفرم قابل اعتنایی ندارد، اما با عرضه برنامه جدیدی به نام یور فون تلاش کرده است نظر کاربران این گوشی‌ها را به خود جلب کند.

به گزارش صنعت نیوز،سیستم‌های انتقال قدرت، پمپ و انواع گیربکس‌ها از جمله تجهیزات بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف محسوب می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به بهبود کارایی روش‌های حفظ حریم خصوصی در حوزه سلامت محور مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا شدند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از توسعه ارتباطات در مناطق محروم و افزایش سطح شاخص‌های کیفی در مناطق محروم این استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،نشریه بین‌المللی IEEE Spectrum در مصاحبه با آقای دکتر محمد عبدالاحد، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، به تشریح ویژگی‌های دستگاه تشخیص سریع ROS خلط با نام تجاری RDSS پرداخت که برای تشخیص سریع کرونا کاربرد دارد.

به گزارش صنعت نیوز،معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تأسیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار حمل و نقل ریلی شهری روند ورود نوآوری و فناوری را به این حوزه تقویت می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از توسعه زیرساخت های ارتباطی در شهرستان خانمیرزا و اجرای بیش از 33 کیلومتر فیبرنوری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه یکی از وظایف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پوشش ارتباطی در جاده های کشور است، گفت: با افتتاح جاده جدید هشتگرد به طالقان پوشش ارتباطی آن نیز تکمیل می شود.