جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 6 درصد کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز ، پورسيدآقايي امروز در سومين همايش توسعه مبتني بر حمل‌ونقل همگاني (TOD) اظهار داشت: بايد تفکر خود را به TOD اصلاح کنيم، مهم‌ترين مشکل تهران آلودگي هوا و ترافيک است و اين ريشه در خودرومحوري دارد.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : دستورالعمل اشتغال روستایی به استانداران ابلاغ شده و فرایند معرفی طرح ها به سرمایه گذاران و نقش دستگاه ها نیز تبیین شده است.

به گزارش صنعت نیوز ، دستیار ویژه رییس جمهور در حقوق شهروندی گفت: دفاتر استاد رسمی با تاثیرات بسیار مهمی که دارند گامی برای تضمین حقوق شهروندی هستند.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: آن دسته از مشمولانی که پیش از اعزام به خدمت اقدام به فراگیری مهارتی کنند از مشوق‌هایی مانند حقوق، مرخصی و تعیین یگان محل خدمت بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به کمبود بارش ها گفت: در سال آبی جاری که از مهر اغاز شده نسبت به دوره مشابه پارسال 20 درصد بارش کمتری را تجربه می کنیم و نسبت به میانگین بلندمدت 40 درصد کمتر است و خشکسالی ها ادامه دارد.

به گزارش صنعت نیوز ، شرکت ملی پست در راستای تاکید وزیر ارتباطات و به منظور تسهیل در ارایه خدمات مربوط به کارت هوشمند ملی و رفاه حالشهروندان، پیش ثبت نام و نوبت گیری در واحدهای پستی دولتی سراسر کشور را رایگان اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، وزیر دفاع :مطمئن هستیم نمایندگان مجلس برای افزایش توان دفاعی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، علی فاضلی گفت : ساز و کار افزایش قیمت نان از امروز به اجرا در آمده است و به دلیل اینکه ابلاغ دستور العمل این افزایش به اتحادیه و اصناف ممکن است زمان بر باشد اجرای مرحله نهایی آن یعنی افزایش قیمت در محل فروش به هفته آینده موکول شده است.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس اتاق اصناف ایران از افزایش ۱۵ درصدی قیمت نان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، رییس سازمان ثبت احوال کشور در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تاکید براینکه آخرین مهلت ثبت نام از مردم برای تولید و صدور کارت هوشمند ملی پایان اسفند امسال است از راه اندازی 800 ایستگاه سیار در سراسر کشور تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، تعرفه رومینگ بین‌الملل همراه اول در عراق برای ارائه خدمات ارتباطی ویژه به زائران اربعین، کاهش یافت.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور: ما برای رفع آلودگی هوا به پدرخوانده‌هایی مانند خودروسازها که معلوم نیست به کجا وصل هستند زورمان نمی‌رسد.

به گزارش صعت نیوز ، نخستین ایکس ری پر سرعت وارداتی در گمرک شهید رجایی در جنوب کشور نصب شده و در حال آزمایش نهایی است.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیر عامل ستاد دیه کشور گفت: بسیاری از موتورسواران خرید بیمه‌نامه را هزینه اضافی می‌دانند در حالی که بسیاری از آن‌ها در این ستاد پرونده دارند.

به گزارش صنعت نیوز، هیئت اعزامی اتاق بازرگانی تهران برای حضور در رویداد فناوری جیتکس 2017 در دبی که شامل 12 استارت‌آپ بخش خصوصی است، عازم محل این نمایشگاه در امارات شد.

به گزارش صنعت نیوز، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از چهار دهم تا هفدهم مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر صادرات صنایع دستی گفت: بر اساس آمار بدست آمده، رقم قطعی فروش و دریافت سفارش در بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به ۸ میلیارد و دویست میلیون تومان رسید که نسبت به پارسال ۴۸ درصد رشد داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فروش و سفارش در بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی در ۴ سال اخیر ۱۰ برابر افزایش داشته و صادرات صنایع دستی نیز ۲ و نیم برابر افزایش پیدا کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ: 30 نمایشگاه در هفته دفاع مقدس در نقاط مختلف تهران برپا می شود.