جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رونمایی از سامانه 124 گفت: فرآیند حاکم بر "سامانه اطلاع رسانی ثبت کالا و خدمات" به آرامش بازار کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات در جهت کنترل قیمت ها در بازار می تواند نقش موثری ایفا کند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: مصوبات ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی منجر به تثبیت تولید 89 واحد، راه اندازی مجدد 36 واحد تعطیل، افزایش ظرفیت 48 واحد فعال و تثبیت اشتغال بیش از 2 هزار نفر شده است.

به گزارش صنعت نیوز، عباس تابش از دریافت و ثبت 17هزار و 879 فقره گزارش و شکایت مردمی در حوزه کالا و خدمات در خردادماه امسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، همایش آشنایی با سازوکار ثبت و استفاده از اطلاعات صورت های مالی در رتبه بندی فعالان اقتصادی به همت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت امروز برگزار می شود.

به گزارش صنعت نیوز، اعضای ستاد تنظیم بازار بر غیر قانونی بودن تغییرات شهریه مدارس دولتی بدون دریافت مجوزهای لازم از این ستاد تاکید کردند.

به گزارش صنعت نیوز، زمان ثبت نام در فرآیند بیست و سومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی و سومین جایزۀ ملی نشان تجاری برتر ایران تمدید شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت بر توجه به حقوق و معیشت کارگران برای تحقق رونق تولید تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن که با حضور وزرای صمت و امور خارجه و فعالان بخش خصوصی برگزار شد، پیشکسوت معدنی، بانوی صنعتگر و صنعتگر جوان به همراه ۲۸ فعال برگزیده مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش صنعت نیوز، مهلت ثبت نام در فرآیند بیست و سومین دوره انتخاب صادرکنندگان نمونه ملی و همچنین سومین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران، تمدید شد.

به گزارش صنعت نیوز، افزایش بهای خدمات آموزشی مدارس پس از ارائه درخواست و بررسی کارشناسی سازمان حمایت و تصویب آن در کارگروه تنظیم بازارقانونی خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، فاز دوم شرکت مجتمع فولاد روهینا جنوب با ظرفیت تولید یک میلیون تن شمش آهنی و فولادی و ورق و اسلب شهریور ماه سال جاری به بهره برداری می رسد .

به گزارش صنعت نیوز، به دنبال راه اندازی کمپین بسیج ملی کنترل فشارخون برای افراد بالای 30 سال، وزارت صنعت، معدن و تجارت هم در راستای مسئولیت های مدنی و ارتقای سلامت کارکنان خود به این کمپین پیوست.

به گزارش صنعت نیوز، در فرآیند ارزیابی ششمین جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی ایران طی سال ۹۷، حدود ۳۳ شرکت حضور یافتند. صبح دوشنبه، مراسم پایانی این دوره برگزار و برگزیدگان، معرفی می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم نامه همکاری میان سازمان مدیریت صنعتی و دانشگاه بین المللی چابهار منعقد و مبادله شد.

به گزارش صنعت نیوز، با توجه به رویکرد ریاست محترم جمهوری در خصوص مهارت محوری در نظام آموزش کشور و تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت دوره های آمادگی استخدام و توسعه اشتغال دانش آموختگان سازمان مدیریت صنعتی راه اندازی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران " ایمیدرو" گفت : جذب و آموزش نیروهای توانمند و متخصص بومی از برنامه های اولویت دار این سازمان می باشد، زیرا یکی از اهداف اجرای طرح های ایمیدرو در مناطق کمتر توسعه یافته ایجاد و پایداری اشتغال در این مناطق است‌.

به گزارش صنعت نیوز، رهبر معظم انقلاب با ابراز خرسندی از اقدام اخیر وزارت صنعت،معدن و تجارت در اعلام فهرست مشکلات و نیازهای این بخش تاکید کردند: اکنون نوبت وزارت علوم و دانشگاه هاست که برای حل این مسائل وارد میدان شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با اعلام اینکه امسال نیز، دهم تیرماه، بنابر تقویم جمهوری اسلامی ایران، مراسم روز ملی صنعت و معدن در تهران برگزار می شود، گفت: از یازدهم تیر تا آخرین روز تیر ماه مراسم‌ روز صنعت و معدن استان­ها در 31 استان کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، در اولین کارگروه بهره‌وری وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1398 که همزمان با روز بهره وری انجام شد، تفاهم نامه همکاری میان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با سازمان مدیریت صنعتی به امضا رسید.