جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، هیئت اعزامی اتاق بازرگانی تهران برای حضور در رویداد فناوری جیتکس 2017 در دبی که شامل 12 استارت‌آپ بخش خصوصی است، عازم محل این نمایشگاه در امارات شد.

به گزارش صنعت نیوز، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از چهار دهم تا هفدهم مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر صادرات صنایع دستی گفت: بر اساس آمار بدست آمده، رقم قطعی فروش و دریافت سفارش در بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی به ۸ میلیارد و دویست میلیون تومان رسید که نسبت به پارسال ۴۸ درصد رشد داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فروش و سفارش در بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی در ۴ سال اخیر ۱۰ برابر افزایش داشته و صادرات صنایع دستی نیز ۲ و نیم برابر افزایش پیدا کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ: 30 نمایشگاه در هفته دفاع مقدس در نقاط مختلف تهران برپا می شود.

به گزارش صنعت نیوز، نمایشگاه نسیم مهر به مناسبت بازگشایی مدارس در فرهنگسرای اشراق برپا شده است.

به گزارش صنعت نیوز، دوازدهمین دوره جشنوراه بین المللی تئاتر خیابانی مریوان از 18 شهریور با 6 گروه خارجی برگزار می شود.

به گزارش صنعت نیوز، در پنجمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران ، ده ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح ها و رنگ های گوناگون و همچنین دستگاهها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک را در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: صنعت چاپ ذیل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته بود و نمی‌توانست از حمایت‌های صنعتی استفاده کند، اما اکنون تحت پوشش وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است و می‌تواند از حمایت‌ها و بودجه وزارت صنعت استفاده کند.

به گزارش صنعت نیوز، ده ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه های مختلف خطوط هوایی،حمل و نقل هوایی،هوانوردی،تکنولوژی هواپیما،خطوط هوایی، مدیریت ترافیک هوایی، تجهیزات زمینی و دیگر صنایع و حوزه های مرتبط از 24 تا 26 شهریور ماه با حضور در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی وتجهیزات فرودگاهی(AERO PERSIA 2017)؛ نوین ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی گفت: در نمایشگاه‌های بعدی صنایع دستی نمونه‌های خانه ایرانی توسعه پیدا می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت سهامی بیمه ایران آمادگی خود را برای پرداخت خسارت به بیمه‌شدگان زلزله روستای ایوق شهرستان سراب اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، امروز و همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره فرش برتر کشور؛ برترین و نفیس ترین فرش های دستباف هنرمندان ایرانی انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش صنعت نیوز، مراسم انتخاب و معرفی برترین فرش‌های دستباف ایران (همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره فرش برتر کشور) فردا یکشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایرانی در حالی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است که هنر ناب ایرانی را نمایش می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، کتاب «فرش و مان» به منظور نمایش همنشینی فرش دستباف ایران با انواع دکوراسیون داخلی و عناصر چیدمانی محیط، در نمایشگاه ۲۶ فرش دستباف، رونمایی شد

به گزارش صنعت نیوز، نخستین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته با حضور و مشارکت ده‌ها شرکت داخلی و خارجی از امروز تا چهارم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار و در آن نوین‌ترین صنایع و تولیدات این صنعت ارائه می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت،نمایندگان مجلس و مشارکت صدها شرکت و واحد تولیدی مناطق مختلف کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، اختتامیه سومین جشنواره ملی اسباب بازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.