جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد: ستاد تنظیم بازار قیمت کنجاله سویا را در بنادر 2700 تومان تعیین کرد و بانک مرکزی باید هزینه های مرتبط با نقل و انتقال ارز و کارمزد را در قالب فیش خدمت برای واردکننده لحاظ نماید.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد تنظیم بازار برای ذخیره سازی سیب و پرتقال تصمیمات مهمی اتخاذ کرد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست معاونت نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران گفت: تعداد بازرسی‌های انجام شده از سوی بازرسان اتاق‌های اصناف سراسر کشور در پنج ماهه نخست امسال، ۱۶درصد بیش از تعداد بازرسی‌ها در مدت مشابه سال گذشته بود.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد تنظیم بازار در مصوبه مهم خود، ضمن مجاز دانستن واردات کالاهای اساسی به شیوه اعتباری، بانک مرکزی را مکلف به تامین ارز محموله های جو وارداتی نمود.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست معاونت بازرگانی داخلی گفت: ستاد تنظیم بازار، سازمان توسعه تجارت را مکلف کرده است نسبت به تعیین عوارض برای صادرات شیرخشک اقدام کند.

به گزارش صنعت نیوز،معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: قیمت مصوب تخم‌مرغ در درب مرغداری ها باید 9500 تومان در هرشانه و 11 هزار توان در هر کیلوگرم است و در فروشگاه ها نیز حداکثر می‌تواند 20 هزار تومان در هر شانه عرضه شود.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد تنظیم بازار کشور کالاهای مشمول اولویت بازرسی، رصد و پایش وضعیت بازار را مشخص کرد.

به گزارش صنعت نیوز،ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: ترخیص تمام محموله‌های برنج تامین ارز شده قبل از ۳۱ مردادماه امسال، بلامانع است.

به گزارش صنعت نیوز،به منظور حفظ آرامش بازار و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی افراد سودجو ، در هفته منتهی به 5 شهریورماه سال جاری، تمرکز بازرسیها بر اقلامی از جمله ماسک، مرغ زنده و گوشت مرغ، تایر سبک و سنگین، محصولات فولادی، سیمان و گچ می باشد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: سهمیه مواد اولیه تولید کنندگان ماسک که قیمت مصوب و فروش در شبکه توزیع منتخب را رعایت نکنند، قطع می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان ها و نظارت بر تشکل‌های سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: بنا بر تصمیم کارگروه تنظیم بازار و اعلام سازمان حمایت ماسک، مرغ زنده و گوشت مرغ، سیمان خاکستری، محصولات فولادی و تایر به عنوان اقلام کالایی دارای اولویت بازرسی و نظارت تعیین شدند.

به گزارش صنعت نیوز،دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: حفظ تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار کالاهای مختلف نیازمند ابزارهای متناسب است و در این مسیر باید ابزار متناسب با هر کالا برای ایجاد تعادل به کار گرفته شود.

به گزارش صنعت نیوز،معاون دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اعلام کرد: با هدف تنظیم بازار مرغ، 5 هزار تن مرغ از محل ذخایر در حال توزیع است .

به گزارش صنعت نیوز،دبیر ستاد تنظیم بازار از ترخیص ۸۰ هزار تن برنج تا پایان مرداد ماه از گمرکات خبرداد و گفت: ارز این میزان برنج از سوی بانک مرکزی تأمین شده است.

به گزارش صنعت نیوز،سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه این سازمان و بازرسان سازمان های صمت استان ها، تعداد بازرسی های انجام شده در این مدت را یک میلیون و 354 هزار و ۷۱۹ مورد اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز،سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تمهیدات لازم برای تامین شکر مصرفی از طریق واردات و تولید داخل انجام شده است.

به گزارش صنعت نیوز،عضو ستاد تنظیم بازار از توزیع 40 تن مرغ در میادین و تره‌بار خبر داد و اعلام کرد: هر کیلوگرم مرغ منجمد برای مصرف‌کننده به قیمت 13000 تومان و مرغ گرم 15750 تومان است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون بازرسی و نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: حدود 11 هزار بازرسی از انبارها و مرکز نگهداری کالا در سه ماهه اول امسال در سطح کشور انجام شده و بیش از 700 پرونده تخلف را در همین راستا به سازمان تعزیرات ارسال شده است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با تمهیدات اتخاذ شده، تامین کالاهای اساسی کشور با وجود تشدید تحریم ها و افزایش محدودیت های ناشی از کرونا بطور بی سابقه ای محقق شده و دولت همواره در تامین کالاهای اساسی تلاش می کند تا به قیمت متعادل و مناسب به دست مردم برسد.

به گزارش صنعت نیوز ، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در سقز گفت: هم اکنون ۸۵ درصد از ۱۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری این شهرستان فعال بوده و یکی از موفق‌ترین مناطق استان در حوزه تولید صنعتی است.