جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: وظیفه خود می دانیم تا با تعامل بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و دانش محور زمینه رشد و ارتقای صنعتگران را فراهم کنیم و برای کمک به مدیریت و حل مسایل صاحبان صنایع گام برداریم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهرماه طرح ویژه مهر دانش آموزی اجرا می‌شود گفت: در این طرح نوشت افزار، مدارس غیر‌انتفاعی و مدارسی که کارمزد می‌گیرند به صورت ویژه رصد می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی سالانه مسئولان روابط عمومی سازمان نظام مهندسی معدن کشور با گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: امیدوارم بتوانیم از این فرصت نهایت بهره را داشته باشیم، چرا که روابط عمومی هایی موفق ترندکه بتوانند از رویداد ها و مناسبت ها به بهترین شکل ممکن استفاده و اهداف سازمانی خود را به عموم مردم معرفی کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: اعضای اتحادیه های فروشندگان لوازم التحریر ، مصالح ساختمانی و اغذیه ولبنیات شهرستان زاهدان که دارای انبار ثبت شده هستند فقط تا 15 شهریورماه مهلت دارند نسبت به مشخص نمودن مالکیت وویرایش اطلاعات واردشده در سامانه جامع انبارها به سازمان صمت استان مراجعه نمایند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در یکسال گذشته به ۴۴ واحد صنعتی استان پرداخت و با احیای این واحدها یکهزار و ۱۹۰ فرصت شغلی ایجاد شد.

به گزارش صنعت نیوز، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره تامین تجهیزات برای مهار آتش سوزی جنگل های منطقه خداافرین گفت : مذاکرات تلفنی با آقایان الله قلی زاده نماینده منطقه و استاندار و همچنین رییس ستاد بحران کشور انجام داده ام و در این مذاکرات اعلام کرده ایم صنعت به مسئولیت اجتماعی خود پایبند است و هرگونه کمکی لازم باشد اماده ارایه خدمات هستیم

به گزارش صنعت نیوز، دبیر میز روسیه از برگزاری نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان فارس با هدایت و نظارت معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران و حضور رایزنان بازرگانی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: در تیرماه امسال در مجموع 20 هزار و 955 فقره شکایت مردمی راجع به تخلفات صنفی و غیر صنفی از طریق تلفن 124 ستاد خبری استان ها دریافت شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با بیان اینکه سعی شده است سطح کمی و کیفی سامانه 124 به عنوان تنها سامانه اقتصادی ارتباطی با مردم ارتقا یابد، به گونه ای که امکان ارتباط برای همگان در تمامی مناطق شهرستان ها فراهم شود، به تشریح عملکرد تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها در تیرماه سال جاری پرداخت.

به گزارش صنعت نیوز، دومین گردهمایی مدیران علمی دوره های در سطح دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار "DBA" شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی با حضور ابوالفضل کیانی مدیرعامل این سازمان برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، در سفر یک روزه دکتر عالی معاون محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) از طرح بیواتانول باشت که توسط بخش خصوصی و شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس که در شهرک صنعتی خان احمد باشت در زمینی به وسعت 15 هکتار در حال اجراست بازدید شد .

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در برنامه تیتر امشب شبکه خبر اهداف کلی راه اندازی سامانه رصد 100 قلم کالای اساسی را مبتنی بر ایجاد امنیت روانی برای مصرف کنندگان توصیف کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: سازمان حمایت در راستای وظایف قانونی خود بر نحوه فعالیت و عملکرد فروشگاههای اینترنتی نظارت می کند .

به گزارش صنعت نیوز، بازرس ویژه وزیر و معاون دفتر وزارتی وزارت صمت گفت: دشمن به دنبال القای ناامیدی به بدنه جامعه است و باید با ایجاد فضای امید و اطلاع رسانی به موقع اقدامات انجام شده، نگذاریم مردم ناامید شوند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت گفت: مدیران در شرایط خاص اقتصادی باید ریسک پذیر باشند و مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل بازرسی وزارت صمت از تعلیق ۶ نفر از بدنه کارشناسی این وزارتخانه به علت تخلف در ثبت سفارش ها، تخلفات خودرویی و برخورد با این افراد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رونمایی از سامانه 124 گفت: فرآیند حاکم بر "سامانه اطلاع رسانی ثبت کالا و خدمات" به آرامش بازار کمک شایانی خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات در جهت کنترل قیمت ها در بازار می تواند نقش موثری ایفا کند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: مصوبات ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی منجر به تثبیت تولید 89 واحد، راه اندازی مجدد 36 واحد تعطیل، افزایش ظرفیت 48 واحد فعال و تثبیت اشتغال بیش از 2 هزار نفر شده است.

به گزارش صنعت نیوز، عباس تابش از دریافت و ثبت 17هزار و 879 فقره گزارش و شکایت مردمی در حوزه کالا و خدمات در خردادماه امسال خبر داد.