جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت : امسال نمایشگاه بین المللی دمشق پس از وقفه پنج ساله با حضور گسترده شرکت ها از کشورهای مختلف برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران - بزرگترین مجموعه نمایشگاهی فرش دستباف دنیا - یکم شهریور در نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می‌یابد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران - بزرگترین مجموعه نمایشگاهی فرش دستباف دنیا - یکم شهریور در نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می‌یابد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس هیئت امنای بازارچه دائمی اودلاجان گفت: هم اکنون ۱۵ مغازه صنایع دستی کشورمان همچون میناکاری، خاتم، فرش، ترمه، سفال، ورقه‌های طلا، قلم کاری و ... در این بازارچه دائر است.

به گزارش صنعت نیوز، قرارداد پرداخت تسهیلات تلفیقی به هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی میان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و صندوق کارآفرینی امید امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، نمایشگاه عکس‌های حسن شیروانی امروز با حضور عباس کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، عظیم بابایی شهردار منطقه شش تهران و جمعی از مسئولان، خبرنگاران و عکاسان در خانه هنرمندان افتتاح شد.

به گزارش صنعت نیوز، سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی با حضور بیش از ۹۰ نهاد و شرکت تولید کننده اسباب‌بازی ظهر روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد آغاز به کار می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی از اول تا هفتم شهریور در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور 887 شرکت داخلی و 391 شرکت خارجی گشایش یافت و تا 24 مرداد در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، نمایشگاه عرضه فرش و تابلو فرش دستبافت عشایری در مجموعه فرهنگی هنری نیاوران برگزار شده است.

به گزارش صنعت نیوز، صنایع دریایی و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران در سی و هشتمین نمایشگاه یوروپورت هلند حضور فعال خواهد داشت.

به گزارش صنعت نیوز، کاهش عوارض بر صنعت بیمه باعث فراگیر شدن صنعت بیمه می شود.

به گزارش صنعت نیوز، در این نمایشگاه که تا 13 مرداد ادامه دارد حدود هزار و 200 دستاورد از مراکز مختلف این دانشگاه در بخش های صنعت، فرهنگ و هنر و خدمات به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، امروز با حضور بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی گشایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر صادرات صنایع‌ دستی کشور: بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از ۱ تا ۷ شهریور در سالن‌های ۱۴، ۱۵ و ۲۵ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، همزمان با گشایش نمایشگاه دائمی محصولات صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور، ۳ سامانه الکترونیک راه اندازی شد.

به گزارش صنعت نیوز، ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی با هدف بازدید از «شهر‌ها و روستاهای ملی نامزد جهانی شدن» وارد تهران شدند.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس ارشد پژوهشکده مردم شناسی گفت: برپایی موزه ملی پوشاک اقوام ایرانی یکی از اهداف مهم پژوهشکده مردم شناسی در آینده‌ای نزدیک است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل بیمه سلامت ایران گفت: هنوز مطالبات به مراکز درمانی را پرداخت نکرده ایم و تا پایان سال 95، مجموع بدهی های ما 4 هزار و 400 میلیارد تومان است و در سال 96 هم در هر ماه هزار و 200 تا هزار و 300 میلیارد تومان به آن افزوده شده است.

به گزارش صنعت نیوز ، شرکت بازرگانی دولتی ایران تا امروز صبح مقدار 6 میلیون و 20 هزارتن گندم و بیش از 166 هزار تن انواع دانه های روغنی کلزا، آفتابگردان و گلرنگ را در قالب خرید تضمینی از کشاورزان تحویل گرفته است.