جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از دو روستای محروم از توابع بخش چاه دادخدای شهرستان قلعه گنج: برای رفع مشکلات برق، راه ، آب آشامیدنی، مدرسه و توسعه اشتغال و اقتصاد در این دو روستا به زودی طرحهایی با مشارکت دولت اجرا خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، 15 هزار و 465 نفر در ­دو ماه نخست امسال به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اندکه 9 هزار و 759 نفر مرد و پنج هزار و 706نفر زن بوده اند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو شورا : دختران ایران زمین افراد فرهیخته ای هستند که می توانند در زمینه های مختلف منشا اثر باشند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل دادگستری استان از محکومیت متهم مدرسه معین تهران به حبس و شلاق خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، از ابتدای سال ۱۳۸۳ تا پایان سال گذشته، ۹ هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان تهران با کمک نمایندگی ستاد دیه و نیکوکاران آزاد شده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس دانشگاه شاهد به برگزاری همایش ملی مواجهه با آسیب های اجتماعی از دیدگاه اسلام اشاره کرد و گفت : اولویت اصلی‌ محورهای این همایش مسئله طلاق ، بیکاری ، ‌اعتیاد ، حاشیه نشینی ، مفاسد اجتماعی و فضای مجازی است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی: بر اساس خلاصه نتایج گزارشی، قیمت ۹ گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و ۲ گروه دیگر کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به درخواست مسافران همزمان با تغییر ساعت کار ادارات استان تهران ، از فردا یکشنبه ساعت فعالیت خط ۵ متروی تهران و حومه از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز خواهد شد.

به گزار ش صنعت نیوز، رئیس پلیس فتا فاتب گفت: کلاهبرداران با ساخت صفحه جعلی بانکها و فروشگاههای اینترنتی اقدام به سرقت اطلاعات کاربران و خالی کردن حساب آنها می‌ کنند.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس هواشناسی: نیمه شمالی کشور به ویژه مازندران از امروز روند کاهش دما را به خود می گیرد و تا آخر هفته هوا خنک می شود.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه بیش از نیاز کشور مرغ، تخم مرغ و لبنیات تولید و عرضه می‌کنیم گفت: در این زمینه هیچ نگرانی وجود ندارد و حتی بخشی از این تولیدات صادر می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته اقتصادی شورا ی اسلامی شهر تهران: متاسفانه در بافت فرسوده از حفظ هویت و بافت اجتماعی آن به عنوان مانعی در جهت بازسازی درست و اصولی بافت های فرسوده استفاده می کنند و این در حالی است که اعلام می کنند تنها 110 بلوک از بافت های فرسوده برای بازسازی باقی مانده است.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس هواشناسی: از بعداز ظهر امروز و فردا شاهد افزایش دما به ویژه در سواحل دریای خزر خواهیم بود. ­

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران گفت: جیره بندی آب تهران در دستور کار آبفای استان نیست و برای تأمین آب در تابستان منابع پیش بینی و اقداماتی انجام شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کانون سر دفتران و دفتر یاران از کاهش هزینه های ثبت اجاره نامه ها ی مسکن در دفاتر اسناد رسمی نسبت به دیگر مراکز تنظیم این نوع قراردادها است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از عرضه مرغ آماده طبخ با قیمت 7300 تومان در بازار خرده فروشی و ادامه روند کاهشی قیمت این محصول خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، مرکز آمار ایران اعلام کرد: خانوارهای کشور به طور میانگین ۱۰.۲ درصد بیشتر از خرداد ۹۶ برای خرید یک مجموعه کالا و خدمات یکسان هزینه کردند.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده نیروی انتظامی: با قاطعیت و اقتدار با جرائم خشن و مسلحانه برخورد می‌کنیم؛ ماموران بايد با آموزشی که فراگرفته‌اند به موقع در صحنه حاضر شوند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه ۸ از احداث چهار بازار جدید میوه و تره بار در محلات شرق پایتخت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد که هشتاد و هشتمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ فردا به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.