جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد : صنعت بیمه کشور، پشتیبانی لازم را از تمام شهروندان و فعالیت های اقتصادی در برابر خطرات گوناگون می کند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: با تداوم رشد صنعت بیمه، ضریب نفوذ بیمه در پایان سال ۱۳۹۵ به ۲. ۲ درصد رسید.

به گزارش صنعت نیوز، معاون فنی بیمه ایران گفت : طبق قرارداد با سازمان حج و زیارت ،همه هموطنانی که امسال به حج تمتع مشرف می شوند ، زیرپوشش کامل بیمه قرار دارند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه بافندگان فرش دستباف از تصویب طرح بیمه بافندگان فرش دستباف سراسر کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نیره پیروز بخت در مراسم امضای یادداشت تفاهم با وزارت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری ارمنستان افزود: علامت استاندارد حلال در مبادلات تجاری و بازرگانی روی کالاها ثبت می شود و نشان دهنده حلال بودن کالاها و محصولات صادراتی است.

به گزارش صنعت نیوز، نمایشگاه معرق و ملیله چرم بر روی چوب هنرمند پیشکسوت کشورمان اسماعیل میر فخر‌ رجایی تا 24 خرداد در ساختمان شماره یک سازمان برگزار می شود.

به گزارش صنعت نیوز، شهر نمایشگاهی آفتاب (شهر آفتاب) میزبان ششمین نمایشگاه لوله (فولادی، پلیمری و ...) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر از ۱۳ تا ۱۶ تیر خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، هنرمندان پنج رشته مختلف صنایع دستی با هماهنگی و مشارکت دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور دارند.

به گزارش صنعت نیوز، پرداخت خسارت از سوی بیمه گر( شرکت بیمه ای) زمانی انجام می شود که بیمه‌نامه در زمان وقوع خسارت معتبر بوده و منقضی نشده باشد.

به گزارش صنعت نیوز، انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (ناشر آثار معظم‌له) در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم شرکت کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، مرکز ملی فرش ایران در بیست و ششمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ارایه دهنده رشته فرش اختصاص می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از قاریان و قرآن پژوهان داخلی و خارجی و با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» آغاز به کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز با شعار « قرآن، اخلاق و زندگی» در مصلای امام خمینی (ره) تهران

به گزارش صنعت نیوز، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران (آگروفود ۲۰۱۷) اغاز بکار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، قرارداد همکاری بین دبیرخانه تئاتر دانشگاهی و یک تهیه کننده خصوصی برای تهیه کنندگی از پنج اثر برگزیده بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی منعقد شد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از هشتم خرداد همزمان با ماه مبارک رمضان با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» در مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و هشتمین همایش جامعه متخصصین داخلی ایران بامشارکت ۹ انجمن تخصصی و فوق تخصصی در مرکز همایش‌های رازی تهران کار خود را آغاز کرد.

به گزارش صنعت نیوز، از غرفه‌های برتر در سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تجلیل و هدایایی داده شد.

به گزارش صنعت نیوز، داختتامیه بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف برگزار شد.