جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صمت: در کشور هیچ مسئول استانی حق تعطیلی فروشگاه‌های عرضه کالا‌های اساسی را ندارد و تعطیلی این واحد‌ها فقط از طریق ستاد ملی کرونا اعلام و ابلاغ می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت از صفر شدن تعرفه واردات ماسک و لباس پزشکی به کشور خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت : در راستای مدیریت تقاضا و تامین بازار داخلی و با توجه به صرفه واردات، گوشت وارداتی با ارز نیمایی در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار عرضه می شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: برای تنظیم بازار شب عید، ۱۰ هزار تن گوشت قرمز در قالب طرح معیشتی، و ۱۰ هزار تن هم از این محصول برای مصرف عموم به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،با تصویب ستاد تنظیم بازار کشور و پیگیری ها و مسئولیت معاونت امور بازرگانی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صمت، طرح ویژه تنظیم بازار در ایام پایانی سال با اولویت برگزاری نمایشگاه های بهاره، اجرای طرح فروش فوق‌العاده و توزیع اقلام اساسی و ضروری و همچنین طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز،طرح تشدید نظارت و بازرسی با اولویت کالاهای اساسی و خدمات ویژه مورد استفاده در ایام پایان سال از پنجم اسفند ماه کلید می خورد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از تدابیر و تمیهدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی برای خدمات رسانی به شهروندان در اسفند خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده انتظامی استان از آماده‌باش کامل پلیس در ساعات اولیه بارش سنگین برف برای خدمت رسانی به شهروندان خبر داد و گفت: پلیس در حال بازگشایی محور‌ها و جابجایی مسافران گرفتار در برف است.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست پلیس راه استان قزوین از بازگشایی آزاد راه قزوین - رشت و جاده قدیم قزوین - رشت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مترو تهران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یک میلیون ۶۳۵ هزار و ۲۸۱ نفر را به صورت رایگان جا به جا کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس پایتخت: مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کمال امنیت و آرامش و پر شور برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز،قیمت ۱۷ قلم محصول فرنگی در میادین میوه و تره بار کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفترخدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: تغییر اولویت تخصیص ارز دولتی از گروه یک به دو به منزله گرانی شکر نیست، بلکه به علت وفور و تأمین نیاز بازار با ارز ۴۲۰۰ تومانی است.

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت : اهتمام و تلاش مستمر وزارت صمت، در راستای تامین کالاهای ضروری مردم است در این راستا همکاری اصناف و تشکلها مفید و لازم است .

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ذخیره‌سازی ۲ هزار و ۵۰۰ تن میوه شامل سیب و پرتقال برای بازار شب عید در استان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، کارگروه تنظیم بازار با بهره گیری حداکثری از همکاری تشکلهای بخش خصوصی برنامه تنظیم بازار خرمای ماه مبارک رمضان را مصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر صمت با اشاره به تعیین و انتخاب مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به عنوان یکی از 7 مکان پیشنهادی برگزاری نمایشگاههای بهاره، گفت: به منظور رفاه مردم در جنوب تهران، این مجموعه نمایشگاهی نیز به جمع محل‌های برگزاری نمایشگاههای فروش مستقیم کالا در ایام پایانی سال اضافه شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت گفت: خرید تضمینی گوشت قرمز و مرغ با قیمت توافق شده، برای کنترل بازار در روز‌های پایانی سال انجام شود.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی ستاد تنظیم بازار و مدیرکل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: موضوع فروش فوق العاده برای عرضه کالا با تخفیف ویژه در شب عید تصویب شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت در نود و دومین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: برای اجرای ماده 7 قانون بهبود مستمر محیط کسب‌ و کار آمادگی کامل داریم و البته باید سایر دستگاه‌ها نیز به اجرای این ماده کمک کنند.