جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از افزایش ۲۰۰ تومانی قیمت مرغ آماده طبخ نسبت به مدت مشابه هفته گذشته و عرضه آن با قیمت ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان در بازار خرده فروشی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، ماموران گمرک در کنترل بار همراه یک مسافر 20 قطعه اردک وحشی را که قرار بود به صورت غیر قانونی از کشور خارج شود، کشف کردند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه طرح ویژه ترافیک زمستان ۹۷ از ۲۲ آذرماه اجرا خواهد شد، از جان باختن بیش از سه هزار نفر در تصادفات زمستان سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نوبخت از ایجاد حداقل ۸۲ هزار فرصت شغلی جدید با سه برنامه در بخش کشاورزی تا پایان سال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سحرگاه امروز حکم اعدام وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی به جرم افساد فی الارض به اجرا گذاشته شد.

به گزارش صنعت نیوز، 4 هزار و ۳۳ زندانی جرایم غیرعمد به همت خیران در ۶ ماهه نخست امسال از بند زندان رهایی یافتند که ۱۰۱ نفر این مددجویان را زنان شامل می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان بهزیستی : مبلغ مربوط به بسته حمایتی دولت در کارت سرپرست خانوار شارژ شده و از عصر امروز این کالاها در فروشگاه ها قابل عرضه است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: تخم مرغ وارداتی با قیمت مصوب ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان از این هفته توزیع می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، 36 مورد فوت ناشی از غرق شدگی در شش ماه نخست امسال به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، مهدی یوسفخانی افزود: امروز مرغ در کشتارگاه با قیمت 9800 تومان به عمده فروشی ها عرضه شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر : 14 تریلی دارو ویژه اربعین به عراق ارسال شد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری خبر همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری با عنوان " حقوق بازنشستگان در سال اینده پس از همسان سازی حدود یک میلیون تومان افزایش خواهد یافت " را تکذیب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده نیروی دریایی ارتش: تاریخ انقلاب اسلامی این روز را نقطه عطف تحولاتی می‌داند که روند‌ها و مسیر جریانات اجتماعی، سیاسی و نظامی را در ابعاد جهانی تغییر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از ادامه روند افزایشی قیمت مرغ آماده طبخ و عرضه آن با قیمت ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار خرده فروشی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، تا روز یکشنبه هفته آینده فعالیت بانک ملی در عراق برای پرداخت به افرادی که موفق به دریافت ارز نشدند، ادامه دارد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل آتش نشانی تهران استفاده از دستگاه های هشدار دهنده گاز منوکسید کربن در محیط منزل و محل کار را راه حل موثر در کاهش آسیب های ناشی از حوادث گازگرفتگی ، ضروری اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مسافری راه‌آهن شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: این شرکت با اختصاص ۷۳۶ قطار مسافری به زائران اربعین، اولویت اول خود را در این ایام خدمت‌ رسانی بیشتر به مشتاقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) قرار داده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان زندانهای کشور: 2ونیم درصد زندانیان کشور اتباع بیگانه اند که بیشترین آمار زندانیان به اتباع افغانی اختصاص دارد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴۴ میلیون کارت هوشمند ملی صادر شده است، گفت:​ هزینه صدور کارت ملی برای هر فرد حداکثر ۳۱ هزار تومان تعیین شده است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای: سامانه راهنمای اربعین به منظور خدمت‌رسانی و رفاه حال زوّار اربعین حسینی در سایت مرکز مدیریت راه‌های کشور راه‌اندازی شد.