جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،شرکت مدیریت شبکه برق ایران اعلام کرد: امروز میزان مصرف برق صنایع بزرگ کشور به ۵ هزار مگاوات رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود ۱۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش صنعت نیوز،معاون برق و انرژی وزیر نیرو گفت: اقتصاد برق مهم‌ترین مشکل این صنعت است که باید با همراهی دولت و مجلس شورای اسلامی و نهاد تنظیم‌گروبا نظارت دقیق حل شود.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی تهران، گفت: دولت با واردات گوشت تنظیم بازاری، می‌تواند هم قدرت خرید مردم را بالا ببرد و هم کسب‌وکار این صنف را رونق ببخشد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل هلدینگ نیروگاهی بنیاد مستضعفان از سرمایه‌گذاری ۱۹ هزار میلیارد تومانی این بنیاد در پروژه‌های در حال احداث ۷ واحد نیروگاهی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه ابزار فروشان تهران گفت: ۹۰ درصد نیاز بازار به ابزارآلات و آچار از طریق کالای خارجی و قاچاق تامین می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر امور طیور معاونت تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به احساس نیاز بازار به جوجه ریزی، واردات ۹۵ میلیون عدد تخم مرغ نطفه دار برنامه ریزی شده است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر ضرورت مصرف انرژی در کشور، گفت: تلاش داریم با استفاده از سوخت مایع، نیاز نیروگاه‌ها و صنایع را در فصل سرما تامین کنیم.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا تهران: هم اکنون بازار کاغذ نسبت به دلار و بازار جهانی در ایران ثابت بوده و انبار‌های کاغذ هم تامین است.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک، روغن و پنچرگیری تهران از صدور مجوز برا‌ی صادرات تایر‌هایی که در کشور کاربرد چندانی ندارند؛ خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: تا زمانی که شرکت های تولیدی داخل بتوانند نیاز بازار داخلی را از نظر کیفی و کمی تامین کنند، واردات لوازم خانگی نخواهیم داشت.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن و پنچرگیران تهران، از کاهش عرضه کارخانه‌های تولید کننده با وجود افزایش ۴۱ درصدی قیمت روغن خودرو خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،سخنگوی صنعت برق گفت: از ابتدای شروع فصل گرم تاکنون, ۱۰ میلیون مشترک برق مشمول طرح برق رایگان شده اند.

به گزارش صنعت نیوز،رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم تحریر و نوشت افزار تهران از کاهش ۷۰ درصدی مصرف نوشت افزار و فعالیت ۲۰ تا ۳۰ درصد ظرفیت فعالان این صنف خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فراوری و توسعه بازار سازمان شیلات گفت: زیرساخت‌های ریلی در صورت تقاضا‌های موثر برای صادرات آبزیان در سال جاری استفاده می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: از امروز توزیع قریب به ۱۰۰ هزار تن برنج تایلندی، هندی و پاکستانی در کشور در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف و اتحادیه‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو گفت: درحالیکه سالانه در تابستان رشد مصرف برق دو درصد بود امسال از خرداد با رشد بی‌سابقه ۲۰ درصدی مواجه شدیم که این مهمترین عامل کمبود تولید برق در تابستان امسال است.

به گزارش صنعت نیوز،دستگاه کمک تنفسی (ونتیلاتور) به عنوان مهم‌ترین نیاز بیماران بستری در بخش‌های ICU تلقی می‌شود و نفس کشیدن این بیماران بسته به وجود این دستگاه است.

به گزارش صنعت نیوز،پیش بینی شرکت مدیریت شبکه برق ایران، بیانگر ۶۲۵۰۰ مگاوات مصرف برق در روز شنبه ۱۳ شهریورماه، است.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: طی ۶ ماه گذشته توانستیم ۹۵ درصد برق شرکت‌های تولید سیمان را تامین کنیم.

به گزارش صنعت نیوز،دبیر انجمن لوازم خانگی ایران از اجرایی شدن طرح خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری تا سقف ۳۰ میلیون تومان خبر داد.