جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، کارشناس آب‌های سطحی دفتر مطالعات پایه شرکت مدیریت منابع آب : میزان بارش های­ هفته گذشته، ​ ۱۰ میلی متر حجم بارش ها­ را در کشور افزایش داده است.

به گزارش صنعت نیوز، دادستان تهران گفت: سه متهم اصلی پرونده سلطان کاغذ به خارج کشور فرار کردند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه ۱۹ از راه اندازی اولین پایگاه اصلی اورژانس هوایی پایتخت در آینده نزدیک در بوستان ولایت خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در بیشتر محور‌های ارتباطی کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، استاندار تهران خبرهای منتسب به خود درباره یافتن منشا بوی بد را که چندی پیش در تهران منتشر شده بود، رد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس پایتخت تهران بزرگ از انهدام ۴۶ باند سارقان حرفه‌ای در تهران در ششمین مرحله از طرح مبارزه با سارقین حرفه‌ای و فراری با تلاش پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، شجاع پوریان معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تهران جای خود را به جوادی یگانه داد.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس هواشناسی: هسته بارش های امروز بیشتر در دامنه های زاگرس و جنوب غرب و غرب کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت هر کیلو گوشت گوسفند امروز در بازار خرده فروشی به ۷۲ هزار تومان رسید.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس سازمان هواشناسی : از فردا سامانه بارشی جدیدی از سمت غرب و شمال غرب وارد کشور می شود.

به گزارش صنعت نیوز، یک مسئول در راهور تهران بزرگ : مقصر تصادف سرویس مدرسه در محله خزانه تهران که 4 مصدوم­ ( آسیب دیدگی جزئی) در پی داشت همان راننده ون سرویس مدرسه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل روابط عمومی فاضلاب تهران گفت: در بررسی های انجام شده تاکنون حادثه ای از ترکیدگی فاضلاب در تهران رخ نداده است.

به گزارش صنعت نیوز، دادستان تهران توجه به آسیب‌های اجتماعی را از آن جهت که زمینه ساز و بستر سایر جرایم اند، ضروری خواند.

به گزارش صنعت نیوز، دادستان تهران گفت: در شش ماه اخیر در پرونده های مفاسد اقتصادی هزار و 700 نفر احضار و 420 نفر بازداشت شدند.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده نیروی انتظامی: ۹ دی یادآور حضور باشکوه و هوشمندانه و مدبرانه مردم عزیر در صحنه است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی: به علت کاهش تولید، قیمت مرغ را این روزها، مرغداران تعیین می‌کنند و نظارتی بر آن‌ها وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته سلامت شورا : دریافت عوارض کسب و پیشه از مطب پزشکان و حرف وابسته در ساختمان های مسکونی خلاف قوانین است و شهردار باید مصوبات قانونی را اجرا کند.

به گزارش صنعت نیوز، موج جدید بارش ها از عصر یکشنبه از خلیج فارس وارد کشور می شود.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ: سارقان مسلح بانک قبل از هر اقدامی برای سرقت ناکام ماندند.

به گزارش صنعت نیوز، مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران برای حفظ و ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات در شرایط تحریم،­ تلاش می کنند تا جامعه نسبت به کالای مصرفی نگرانی نداشته باشد.