جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، ۱۶۳ هزار و ۱۴۹ تن انواع قیر، وکیوم باتوم، لوب کات، گوگرد، سلاپس واکس و مواد پلیمری در بورس کالا عرضه می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم نامه توسعه دو میدان گازی کیش و دارخوین دقایقی پیش میان شرکت ملی نفت جمهوری اسلامی و شرکت انی (Eni) ایتالیا به امضاء رسید.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست تعمیرات اساسی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه تعمیرات اساسی پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی مطابق برنامه در حال انجام است گفت: واحدهای شش گانه فاز 12 از ششم تیرماه با حداکثرتوان در مدار تولید قرار می‌گیرند.

به گزارش صنعت نیوز، صادر کننده نمونه در حوزه تجهیزات دانش بنیان صنعتی از تولید مخازن کروی نفت و گاز در ایران خبر داد و گفت: تمامی مخازن کروی مورد نیاز کشور تا قبل از سال ۱۳۸۷ بوسیله شرکت‌های ایتالیایی، کره جنوبی و ترکیه ساخته می‌شد.

به گزارش صنعت نیوز، مرکز امار ایران از رشد ۳. ۸ درصدی محصول ناخالص داخلی با نفت و ۳ .۶ درصدی محصول ناخالص داخلی بدون نفت در سال ۱۳۹۵ خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ساخت مته‌های دندانه ای را دستاوردی بزرگ برای کشور خواند و گفت: 80 درصد نیازهای کالایی صنعت نفت از داخل کشور تامین می شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از هدفگذاری این شرکت برای دستیابی به ظرفیت اسمی تولید 86 درصدی تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، 19 هزار و 100 تن وکیوم باتوم، 300 تن گوگرد گرانوله، 283 تن قیر، 8 هزار و 955 تن مواد شیمیایی، 2 هزار و 290 تن مواد پلیمری در بورس کالا معامله شد.

به گزارش صنعت نیوز، مجری فازهای 20 و 21 پارس جنوبی گفت: مجموع میعانات گازی تولید شده در فازهای 20 و 21 پارس جنوبی پنج میلیون و 252 هزار و 262 بشکه بوده است که بیش از چهار میلیون و دو هزار بشکه به بازارهای خارجی و داخلی عرضه شده است.

به گزارش صنعت نیوز، نخست وزیر عراق اعلام کرد که این کشور از تمدید توافق اوپک برای کاهش عرضه نفت، حمایت می کند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت علمی موسسه مطالعات انرژی توافق دو تولید کننده اوپکی و غیر اوپکی برای کاهش تولید نفت را موجب تقویت بازار دانست و ابراز امیدواری کرد قیمت نفت به حدود 60 دلار باز گردد.

به گزارش صنعت نیوز، همچنین هر بشکه نفت خام سبک شیرین آمریکا (وست تگزاس اینترمدییت/ نفت پایه آمریکا) برای تحویل در ماه ژوئن با 20 سنت افزایش، 49 دلار و 5 سنت داد و ستد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت توسعه و مهندسی گاز بسترسازی صادرات گاز به عراق را سبب جلوگیری قطع گاز استان های کردستان و کرمانشاه اعلام کرد و گفت: لوله گذاری انجام شده است و در انتظار اعلام طرف مقابل هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره، میزان اعتبار لازم برای احیای بخشی از 200 هزار بشکه نفت از دست رفته در این شرکت را حداقل یک میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: فلات قاره، به دوران گذشته برخواهد گشت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : از آن جا که پالایشگاه‌های ما قدیمی هستند مازوت زیادی تولید می‌کنند که به صرفه نیست.

به گزارش صنعت نیوز، یک کارشناس حوزه نفت و انرژی گفت : برداشت کنونی ایران از پارس جنوبی، شامل لایه های غیر مشترک است و به قطری ها ارتباط ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، بیست و دومین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده است و بورس کالا هم حضور فعال دارد.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده سابق ایران در اوپک درباره افزیش قیمت جهانی نفت گفت: متناسب با اینکه اوپک برنامه کاهش تولید را با راندمان بالایی اجرایی می‌کند، بازار با توازن عرضه و تقاضا روبرو می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون پژوهش، فناوری و مهندسی وزارت نفت گفت: تاکنون 52 قرارداد ساخت کالاها و تجهیزات پر مصرف صنعت نفت به ارزش بیش از 1.3 میلیارد یورو برای 6 گروه کالایی منعقد شده است.

به گزارش صنعت نیوز، متخصصان ایرانی نخستین بار موفق به طراحی و تولید انواع ترانسفورماتورهای مورد نیاز میادین و نیروگاه‌های نفتی و گازی شدند.