جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، افتتاح دو پالایشگاه جدید در چین سبب شد فرآوری نفت در پالایشگاه‌های این کشور در ماه ژوئن امسال به رقمی بی‌سابقه برسد.

به گزارش صنعت نیوز، نمایندگان مجلس دولت را موظف کردند از طریق وزارت نفت برای صدور و بازنگری مجوز طرح‌ها تا سقف ۲ میلیون بشکه در روز و اعطای تنفس خوراک، از سرمایه‌گذاران بخش غیردولتی به‌منظور جذب سرمایه‌های مردمی در طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام حمایت کند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر امور خارجه با تاکید بر غیرقانونی بودن تحریم‌های نفتی آمریکا گفت: جمهوری اسلامی ایران به صادرات نفت خود در هر شرایطی ادامه خواهد داد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست طرح توسعه میدان نفتی مسجد سلیمان گفت: با ابتکار عمل همکاران شرکت مهندسی و توسعه نفت و همچنین با تکیه بر توان صنعتگران داخلی، بهره‌مندی از فناوری پوشش داخلی لوله‌های مغزی و جداری برای نخستین‌ بار در طرح توسعه میدان نفتی مسجد سلیمان کلید خورد.

به گزارش صنعت نیوز، آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد که افزایش تولید نفت آمریکا سبب می‌شود بازار نفت در سال جاری میلادی دچار عرضه مازاد شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از طراحی هاب جدید منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری با اشاره اینکه سهم صادرات محصولات پتروشیمی نوری، از نظر ریالی پارسال 55 درصد از مجموع فروش بوده است، اظهار کرد: ۵۹ درصد محصولات این پتروشیمی در سال ۹۷ صادر شده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد که تولید نفت این کشور امسال به رقمی بی‌سابقه می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با استقرار جایگاه‌های عرضه سوخت سیار و ارسال محموله‌های سوخت اضطراری، آماده سوخت‌رسانی پایدار به مناطق زلزله‌زده کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت گفت: در حال حاضر ۳ هزار و ۶۵۰ واحد پایین دست پتروشیمی دارای کد بورسی در کشور هستند.

به گزارش صنعت نیوز، یک بانک آمریکایی اعلام کرد که کمک سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به تولیدکنندگان نفت شیل آمریکا از طریق کاهش تولید، کوتاه‌مدت خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، تحریم‌های آمریکا علیه برخی اعضای اوپک و تمدید توافق جهانی کاهش تولید نفت سبب شد تولید نفت این سازمان در ماه ژوئن امسال به پایین‌تر حد پنج سال اخیر برسد.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۱۴ دقیقه امروز (چهارشنبه، ۱۲ تیرماه) به ۶۲ دلار و ۷۶ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۶ دلار و ۵۴ سنت رسید.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا تصور می‌کرد با تحریم نفت، ایران از پا در می‌آید، اما این اتفاق نیفتاد، از این رو آنها امروز به سمت پیشنهاد مذاکره رفته‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت تاکید کرد: انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، ظرفیت‌ زیادی برای تامین نیازهای صنعت پتروشیمی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی توضیحاتی به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد که تا پایان تیرماه، حداقل یک بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند.

به گزارش صنعت نیوز، در صحن علنی مجلس طرحی مطرح شد که از توجه قانون گذاران کشور به ضرروت تاسیس پترو پالایشگاه‌ها حکایت دارد.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۷ و ۱۱ دقیقه امروز (چهارشنبه، پنجم تیرماه) به ۶۵ دلار و ۹۱ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۸ دلار و ۹۸ سنت رسید.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۷ و ۱۲ دقیقه امروز (سه‌شنبه، چهارم تیرماه) به ۶۴ دلار و ۲۹ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۷ دلار و ۳۲ سنت برای هر بشکه رسید.

به گزارش صنعت نیوز، تحلیلگران پیش‌بینی کردند درگیری نظامی بین ایران و آمریکا می‌تواند سبب جهش قیمت نفت به بالای ۱۰۰ دلار به ازای هر بشکه شود.