جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مجری طرح توسعه لایه نفتی پارس جنوبی از تولید تجمعی 2.5 میلیون بشکه نفت از این میدان مشترک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، ایران در ماه ژوئیه (تیر- مرداد) ۵۰۲ هزار بشکه نفت خام به شرکت‌های دولتی و خصوصی هند صادر کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر 450چاه نفت و گاز در خلیج فارس به دست حفاران متخصص این شرکت در چند سال اخیر خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا از افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، دومین پالایشگاه تولید بنزین در کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده کنسرسیوم فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی گفت: در نشست مشترک شرکت نفت و گاز پارس ،کنسرسیوم فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی و اعضای بخش خشکی(شرکت های اویک و شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران)، شرکت بهره بردار (مجتمع گاز پارس جنوبی) مسئول راهبری، بهره‌برداری، ایمنی و حراست فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نگین مکران با اشاره به ایجاد سومین قطب پتروشیمی کشور در چابهار از تولید سالانه 8.5 میلیون تن متانول در فاز نخست این شرکت خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست پالایشگاه ششم گاز مجتمع پارس جنوبی از تولید با کیفیت ترین L.P.G کشور در فازهای 15 و 16 با تکیه بر توان داخلی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران گفت: برای سکوی B فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی صد کیلومتر لوله‌گذاری انجام خواهد شد که تاکنون 35 درصد پیشرفت دارد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران: طرح لوله‌گذاری دریایی فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی با بیش از 35 درصد پیشرفت درحال اجراست.

به گزارش صنعت نیوز، پیش بینی می شود صادرات زغال سنگ آمریکا در سال جاری میلادی 16 درصد بیشتر از سال گذشته افزایش یابد که این امر تقاضا برای فله برهای پاناماکس و کیب سایز را تقویت خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، پالایشگاه ها تا سال 2020 آمادگی لازم جهت تولید سوخت با سولفور پایین را ندارند.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه به دنبال سرمایه گذاران خارجی هستیم گفت: هر چه سرمایه گذاران خارجی بیشتر باشند استقبال می کنیم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بورس کالای ایران می‌تواند به شفافیت در طرف عرضه و تخصیص منابع و همچنین قیمت‌گذاری صحیح کالاها کمک کند و در چند سال گذشته از موفقیت خوبی نیز برخوردار شده است.

به گزارش صنعت نیوز، در یک سال ونیم گذشته ایران ۱۰ میلیارد دلار تفاهم نامه سرمایه گذاری مستقیم خارجی در صنعت پتروشیمی با کشورهای اروپایی و آسیای شرقی امضا شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مجری طرح توسعه فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی گفت: در ادامه راه اندازی واحدهای جانبی و فرایندی بخش خشکی طرح توسعه فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی، عملیات اتصال خط خروجی پالایشگاه این طرح به شبکه سراسری انتقال گاز، تکمیل شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور توسعه شرکت ملی نفت ایران گفت: اگر به هر دلیل، قرارداد توتال با شرکت ملی نفت ایران لغو شود، پیمانکار هیچ وجهی تا پایان ساخت پروژه دریافت نخواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون اول رئیس جمهور با اشاره به قرارداد اخیر توتال با وزارت نفت و برخی مخالفت ها با آن گفت: فکر می کردیم هر کسی که به ایران علاقمند است باید از امضای این قرارداد خوشحال باشد.

به گزارش صنعت نیوز، ایران در ماه ژوئن (خرداد – تیر) روزانه ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار بشکه نفت به مقصد کشورهای اروپایی و آسیایی صادر کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پخش فرآوردهاى نفتى گفت: ۳ هزار و صد میلیارد تومان با اجراى طرح تخصیص سوخت بر اساس پیمایش صرفه جویی شده است.

به گزارش صنعت نیوز، سومین قطب پتروشیمی ایران و عسلویه ای دیگر در منطقه آزاد چابهار ایجاد خواهد شد.