جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر ضرورت بسیج همه ظرفیت‌های صنعت پتروشیمی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت نفت خزر گفت: اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای را در برابر شیوع ویروس کرونا، بلافاصله پس از اعلام رسمی وزارت بهداشت و ابلاغ کمیته اضطراری شرکت ملی نفت در دستور کار قرار دادیم و در این راستا بدون فوت وقت، ضمن تشکیل کمیته مدیریت بحران اقدام‌های لازم برای اجرا اعلام شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل پتروشیمی کارون گفت: تاکنون ۱۸ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر آب ژاول تولیدی این مجتمع برای ضدعفونی اماکن و سطوح به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور توزیع شده است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون برنامه‌ریزی وزیر نفت جزئیات درخواست متقاضیان برای احداث پالایشگاه و پتروپالایشگاه با استفاده از سرمایه مردمی را تشریح کرد و گفت: درخواست اولیه ۱۱۷ متقاضی برای احداث این پالایشگاه‌ها دریافت و بررسی شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی مرضیه طهماسبی را به‌عنوان ​عضو جدید هئیت مدیره پتروشیمی جم منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، اقدام‌های انجام شده در ۶ منطقه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران برای مقابله با کرونا در نشست اخیر کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ تشریح شد.

به گزارش صنعت نیوز، مجری طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی از پایان عملیات نصب سازه‌های جانبی عرشه اصلی ۱۳A در بلوک گازی این طرح در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

به گزارش صننعت نیوز، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از تصویب ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با ویروس کرونا و تجهیز بیمارستان‌های شهرستان ماهشهر در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در این منطقه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید ماده ضدعفونی‌کننده دست در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به بیش از ۶۰ هزار عدد رسید.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی گفت: مجتمع‌های پتروشیمی آمادگی دارند گریدهای مورد نیاز صنایع تکمیلی را برای تولید مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک تأمین کنند.

به گزارش صنعت نیوز،رفع آلودگی ناشی از نشت نفت در رودخانه تنگ‌تلخ واقع در رامهرمز با تمهیدات اتخاذشده از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در حال انجام است و این آلودگی به‎زودی برطرف خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل پتروشیمی شهیدتندگویان گفت: محصولات این شرکت در کشورهای آسیای‌میانه و غرب آسیا مشتری‌های خوبی دارد که با توجه به افزایش سفارش‌ها و همچنین برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای ‏افزایش تولید، افزایش صادرات نیز در دستور کار است.‏

به گزارش صنعت نیوز، کارگروه مبارزه با ویروس کرونا در انجمن ملی پلیمر ایران با هدف تولید ظروف بسته‌بندی مواد ضدعفونی‌کننده مورد نیاز کشور تشکیل شد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: عمده میدان‌های مرزی کشور تعیین تکلیف و وضع توسعه آنها روشن شده است؛ از جمله فاز ۱۱ پارس جنوبی که نخستین جکت آن ظرف هفته‌های آتی نصب و عملیات اجرایی این فاز آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تکمیل بخش فراساحل میدان مشترک پارس جنوبی تا پایان سال ۹۸ خبر داد و تأکید کرد: شرکت‌های ایرانی در خلال توسعه پارس جنوبی، رشد کردند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با بیان اینکه تا پایان سال ۱۴۰۰ سالانه حدود ۱۰۰ میلیون دلار کاتالیست در کشور تولید خواهد شد، گفت: ۹ کاتالیست صنعت پتروشیمی تا دو سال آینده بومی‌سازی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدام‌های مختلفی را انجام داده است.

به گزارش صنعت نیوز، اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی مس گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ماه 1398 موفق شد، در حوزه تولید، فروش، اکتشاف و توسعه فراتر از برنامه عمل کند و با فروش بیش از 20 هزار میلیارد تومان از آخرین تعدیل اعلام‌شده برای سال 98 فراتر برود.

به گزارش صنعت نیوز،معاون امور فنی مدیریت اکتشاف از حفاری ۹ حلقه چاه اکتشافی به متراژ ۱۳ هزار و ۲۸۱ متر در سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مجتمع پتروشیمی اروند با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و با هدف تأمین نیاز صنایع پایین‌دستی، عرضه محصول کاستیک را هفته جاری در بورس به ۲۰ هزار تن می‌رساند.