جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از اجرای طرح زیست محیطی جمع‌آوری بخار بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت کشور در سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: پس از ابلاغیه وزیر نفت مبنی بر ممنوعیت هرگونه نفت‌سوزی در منطقه عملیاتی غرب کارون، این شرکت از سوزاندن هرگونه نفت خام تولیدی حاصل از عملیات تست چاه‌ها در مدت زمان عملیات حفاری در گودال‌های سوخت ممانعت بعمل آورده است.

به گزارش صنعت نیوز، میزان پایبندی اعضای کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) به تعهد کاهش عرضه نفت در ماه مارس (اسفند - فروردین ماه) به ۱۶۴ درصد رسید.

به گزارش صنعت نیوز، هم‌اکنون بیش از ۱۵ درصد بنزین و ۱۰ درصد نفت‌گاز از سوی شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت (برند) توزیع می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز گفت: پالایشگاه‌های گاز کشور در سال ۹۶، با تولید ۲۱۴ میلیارد مترمکعب گاز شیرین، به افزایش تولید ۹,۳ درصدی نسبت به سال ۹۵، دست یافتند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت با اشاره به شرایط جدید جغرافیای سیاسی منطقه گفت: سیاسی شدن بازار نفت سبب آسیب رساندن به مصرف‌کنندگان و همچنین تولیدکنندگان این محصول راهبردی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید، گازرسانی به بیش از ۱۱ هزار روستای کشور با کمترین امکانات انجام شده است.

به گزارش صنعت نیوز،قیمت نفت خام ایران در هفته نخست ماه آوریل (فروردین – اردیبهشت) کاهش یافت و میانگین قیمت هر بشکه نفت سبک ایران ۶۴ دلار و ۳۴ سنت شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از افزایش سهم این شرکت در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: از ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی و با لغو تحریم‎ها توانستیم در مدت کوتاهی سهم خود را در بازارهای جهانی به حدود ۵۰ درصد افزایش دهیم.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت ملی گاز در طول دولت‌های یازدهم و دوازدهم ارتقای قابل ملاحظه‌ای در شاخص گازرسانی داشته، تا جایی که میزان گازرسانی در این مدت معادل همه سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که ملاحظاتی که وزیر نفت درباره قراردادها عنوان کرد، باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: یکی از مشکلات کشور وضع کنونی بانک‌هاست، بانک‌ها تسهیلات لازم را به بخش تولید داخل ارائه نمی‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، پالایشگاه هاشمی‌نژاد در اقدامی کم سابقه و همسو با سیاست‌های وزارت نفت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور ایجاد تعلق خاطر نزد ساکنان بومی شهر نسبت به صنعت نفت، همه نرده‌های شهرک نفت را به تدریج جمع‌آوری می‌کند تا زمینه حذف نگرش برخورد تبعیض‌آمیز میان کارکنان پالایشگاه و ساکنان محلی فراهم شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این که هم اکنون میانگین مصرف گاز طبیعی فشرده (CNG) در کشور روزانه حدود ۲۱ میلیون متر مکعب است، گفت: در نوروز ۹۷ در مصرف سی‌ان‌جی تغییر محسوسی مشاهده نشد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با اشاره به این‌که تا پایان برنامه ششم توسعه، صادرات گاز ایران باید به رشد هشت درصدی برسد، گفت: صادرات گاز به کشورهای همسایه یکی از عوامل تامین امنیت کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از انتشار فراخوان جذب سرمایه‌گذار برای طرح کهاب (جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین) خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز گفت: خط لوله انتقال گاز هفتم سراسری، ظرفیت انتقال ۱۱۰ میلیون مترمکعب گاز را دارد، اما اکنون تنها ۲۵ تا ۳۰ میلیون مترمکعب از این ظرفیت استفاده شده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر انرژی امارات اعلام کرد: توافق جهانی کاهش تولید نفت سبب شد ۸۵ درصد از مشکل عرضه مازاد در بازار جهانی نفت برطرف شود.

به گزارش صنعت نیوز، دستیار رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که شرکت‌های نفت و گاز این کشور می‌توانند بیش از ۵۰ میلیارد دلار در توسعه میدان‌های نفت و گاز ایران سرمایه‌گذاری داشته باشند.

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم فوتبال استقلال: عملکرد تیمی ما خوب بود و معتقد هستم که می‌توانستیم گل‌های بیشتریبه الریان بزنیم.

به گزارش صنعت نیوز، دولت آمریکا اعلام کرد که تولید نفت این کشور در ماه ژانویه سال جاری میلادی اندکی افزایش داشته است.