جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، صادرات نفت خام و میعانات گازی ایران در ماه سپتامبر از مرز ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه در روز گذشت.

به گزارش صنعت نیوز، معاون اول رئیس جمهور گفت:بهترین فرصت اکنون فراروی شرکت های بزرگ و معتبر بین المللی قرار دارد و با داشتن بزرگ ترین ذخایر نفت دنیا باید تولیدات و جایگاه ایران در ظرفیت سازی نفت و گاز به سطح بالایی برسد.

به گزارش صنعت نیوز، مرضیه شاهدایی از افزایش ۵. ۴ میلیون تنی ظرفیت تولید محصولات پلیمری در صنایع پتروشیمی ایران در طول اجرای برنامه ششم توسعه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مجری فاز ۱۱ میدان گازی پارس جنوبی گفت: قرارداد اجرای فاز یازده پارس جنوبی با کنسرسیوم توتال، سی ان پی سی چین و پتروپارس، فرصت طلایی برای شرکتهای ایرانی برای تبدیل آن‌ها به شرکتهای بزرگ بین المللی خلق کرده و نباید ایرانیها، این فرصت را از دست بدهند.

به گزارش صنعت نیوز، مجری فاز ۱۱ میدان گازی پارس جنوبی گفت: قرارداد اجرای فاز یازده پارس جنوبی با کنسرسیوم توتال، سی ان پی سی چین و پتروپارس، فرصت طلایی برای شرکتهای ایرانی برای تبدیل آن‌ها به شرکتهای بزرگ بین المللی خلق کرده و نباید ایرانیها، این فرصت را از دست بدهند.

به گزارش صنعت نیوز، مقامات شرکت گازپروم روسیه از دریافت بودجه از کشورهای اروپائی برای اجرای طرح "نورد استریم ۲ " خبر دادند.

به گزارش صنعت نیوز، طوفان سهمگین هاروی با وارد کردن صدمات هنگفت به یکی از بزرگترین پایانه های صادراتی نفت آمریکا، این کشور را با اختلالاتی روبه رو ساخت.

به گزارش صنعت نیوز، مسیر تامین نیاز مواد اولیه بنگاه‌های پایین دست صنعت پتروشیمی یکی از دغدغه‌های همیشگی این صنعت بوده است ؛ هموار می شود.

به گزارش صنعت نیوز، سامانه پیشرفته کنترل سکوی نفتی فروزان در آبهای ساحلی استان بوشهر نصب و راه‎اندازی شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به این که فضا برای توسعه این صنعت در همه ابعاد مهیا شده است، گفت: افزون بر تامین کامل نیاز داخل در سال‌های آینده، افزایش خیره‌کننده صادرات انواع محصولات پلیمری و شیمیایی رقم خواهد خورد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت گفت: مهمترین کار ما در 4 سال آینده توجه به توسعه منابع نفتی مشترک ، افزایش بازیافت در بخش بالادستی نفت و میادین است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر نفت از افزایش مقاصد صادراتی گاز ایران خبر داد و گفت: میزان صادرات گاز ایران به ۴۲ میلیون مترمکعب در روز رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، مجری طرح توسعه لایه نفتی پارس جنوبی از تولید تجمعی 2.5 میلیون بشکه نفت از این میدان مشترک خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، ایران در ماه ژوئیه (تیر- مرداد) ۵۰۲ هزار بشکه نفت خام به شرکت‌های دولتی و خصوصی هند صادر کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از حفر 450چاه نفت و گاز در خلیج فارس به دست حفاران متخصص این شرکت در چند سال اخیر خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا از افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس، دومین پالایشگاه تولید بنزین در کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده کنسرسیوم فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی گفت: در نشست مشترک شرکت نفت و گاز پارس ،کنسرسیوم فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی و اعضای بخش خشکی(شرکت های اویک و شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران)، شرکت بهره بردار (مجتمع گاز پارس جنوبی) مسئول راهبری، بهره‌برداری، ایمنی و حراست فازهای ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پتروشیمی نگین مکران با اشاره به ایجاد سومین قطب پتروشیمی کشور در چابهار از تولید سالانه 8.5 میلیون تن متانول در فاز نخست این شرکت خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست پالایشگاه ششم گاز مجتمع پارس جنوبی از تولید با کیفیت ترین L.P.G کشور در فازهای 15 و 16 با تکیه بر توان داخلی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران گفت: برای سکوی B فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی صد کیلومتر لوله‌گذاری انجام خواهد شد که تاکنون 35 درصد پیشرفت دارد.