جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز،قیمت شاخص نفت خام برنت امروز (چهارشنبه، ۳۱ شهریورماه) با ۶۸ سنت افزایش به ۷۵ دلار و ۴ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۷۵ سنت افزایش به ۷۱ دلار و ۲۴ سنت برای هر بشکه رسید.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: راهبرد این شرکت، تکمیل زنجیره ارزش و متنوع‌سازی سبد محصولات با ارزش است.

به گزارش صنعت نیوز،نمایشگاه عکس صنعت نفت در دفاع مقدس از امروز (چهارشنبه، ۳۱ شهریورماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت پذیرای حضور همکاران علاقه‌مند است.

به گزارش صنعت نیوز،رینگ بین المللی بورس انرژی ایران، امروز ۳۰ شهریور ماه برای نخستین بار میزبان عرضه هیدروکربن سبک حاصل از برش اول میعانات گازی پارس جنوبی شرکت پتروپالایش نیک یزد خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوزمدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با حضور در منطقه پارس ۲ از آخرین مراحل پیشرفت طرح‌ها بازدید و دستورهای لازم را برای تسریع در انجام کارها صادر کرد.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر نفت در حکمی احمد اسدزاده را به‌عنوان سرپرست معاونت امور بین‌الملل و بازرگانی وزارت نفت منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،مدیرعامل پتروشیمی دنا از امضای قراردادی بالغ بر هزار میلیارد ریال با سازندگان داخلی در حمایت از تولید داخل و خودکفایی صنعتی خبر داد و گفت: با امضای این قرارداد، افزون‌ بر مصونیت آینده پروژه از هرگونه تحریم یا اعمال فشارهای سیاسی، پتروشیمی دنا پیش از موعد مقرر به فاز تولید می‌رسد.

به گزارش صنعت نیوز،بورس انرژی امروز دوشنبه ۲۹ شهریورماه میزبان عرضه انواع فراورده‌های پتروشیمی است.

به گزارش صنعت نیوز،بیش از ۲۰۰ کیلومتر از طرح جامع فاضلاب اهواز با اعتبارات اهدایی نفت و همسو با ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این صنعت در حال اجراست که تاکنون اجرای ۱۴۲ کیلومتر آن نهایی شده است.

به گزارش صنعت نیوز،وزیر نفت در حکمی سجاد خلیلی را به‌عنوان «سرپرست معاونت نظارت بر منابع هیدروکربوری» منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز،رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران امروز میزبان عرضه انواع محصولات هیدروکربوری است.

به گزارش صنعت نیوز،چند عملیات تعمیراتی به‌طور هم‌زمان و با موفقیت در سکوی نفتی ایلام انجام شد.

به گزارش صنعت نیوز،خط لوله ۴۲ اینچ حدفاصل مخازن ۱۶ تا ۱۸ ذخیره‌سازی نفت خام پایانه‌ نفتی خارک تعویض و نوسازی شد.

به گزارش صنعت نیوز،سال آبی در ایران در هفته جاری به پایان می‌رسد؛ کم‌آبی در سال آبی امسال سبب شد تا بار دیگر عوامل کم‌آبی در کشور مورد توجه قرار گیرد. پرسش اینجاست که سهم صنایع به‌طور عام و صنعت پتروشیمی به‌طور خاص در مصرف آب به چه میزان است؟

به گزارش صنعت نیوز،بورس انرژی امروز شنبه ۲۷ شهریور ماه میزبان عرضه کالا‌های اکستراکت سنگین DAE ۴۰ و اکستراکت سبک DAE ۱۰ شرکت نفت ایرانول، آیزوفید، حلال ۴۰۲ و حلال ۴۰۴ پالایش نفت تبریز خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بر اساس ارزیابی‌ها و گزارش رسمی مؤسسه بین‌المللی ‏ICIS، با سه پله ارتقا در سخت‌ترین ‏شرایط تحریمی و شیوع ویروس کرونا میان یکصد شرکت شیمیایی و پتروشیمیایی جهان در جایگاه سی‌وهفتم ایستاد.

به گزارش صنعت نیوز،معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با اشاره به نگاه مثبت وزارت نفت دولت سیزدهم نسبت به جذب نیروهای انسانی در قالب قراردادهای کاری موجود، گفت: کارکنان قراردادی مدت‌موقت و مشمولان ایثارگر صنعت نفت اطمینان‌خاطر داشته باشند که تعهدهای مرتبط با تبدیل وضعیت این کارکنان، پس از تکمیل بررسی‌های لازم و صحت‌سنجی، اجرایی می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز،کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب توربین گازی ایستگاه تزریق گاز ۶۰۰ کرنج ردیف ب را با طراحی و اجرای روشی نو راه‌اندازی کردند.

به گزارش صنعت نیوز،بورس انرژی امروز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه، میزبان عرضه محصول ۳ شرکت پتروشیمی خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز،شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حال ارزیابی ساخت داخل تجهیز turbine meter و PD meter است که در صورت داخلی‌سازی این دو محصول ازسوی شرکت دانش‌بنیان داخلی، صنعت نفت کشور از شرکت‌های خارجی و تأمین‌کننده‌های غیربومی بی‌نیاز می‌شود.