جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز ، وزیر نفت گفت: اینکه گفته می‌شود که مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بوده دروغی شاخدار است.

به گزارش نفت دیلی ، قيمت نفت سبک ايران در هفته منتهي به 12 ژانويه (جمعه، 22 دي‌ماه) با يک دلار و 69 سنت به 69 دلار و 26 سنت براي هر بشکه رسيد. ميانگين قيمت نفت ايران از ابتداي سال 2018 تا کنون، 68 دلار و 51 سنت براي هر بشکه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز ، مدير اجرايي شرکت گازپروم روسيه از افزايش 12.4درصدي توليد گاز اين شرکت معادل 472 ميليارد مترمکعب و افزايش 8.1درصدي صادرات گاز به اروپا (معادل 193 ميليارد مترمکعب) در سال گذشته خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، در معاملات الکترونيک صبح امروز بازار آسيا، هر بشکه نفت خام سبک شيرين آمريکا براي تحويل در ماه فوريه با 28 سنت افزايش، 61 دلار و 91 سنت معامله شد.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: شیوه نامه تشکیل شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت از دو سال پیش در اختیار انجمن و اتحادیه جایگاه‎داران سوخت قرار گرفت، اما نظر خود را اعلام نکردند.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون وزیر نفت در امور گاز درباره بهره برداری از عظیم ترین پروژه گازرسانی کشور گفت: با افتتاح این طرح گازرسانی به ۱۸۰ روستا و شهر در منطقه همت آباد از توابع خراسان رضوی آغاز می‎شود که طی آن ۲۵ هزار خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به این که در دولت دوازدهم گازرسانی به روستاهای کشور با سرعت ادامه یافت، گفت: با افتخار اعلام می‌کنیم کشور ما از نظر بهره‌مندی از گاز به عنوان سوخت دوستدار محیط زیست در دنیا پیشگام است.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در پیامی ضمن تبریک مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید گفت: ایثار و از خود گذشتگی مردان سختکوش صنعت نفت به ثمر نشست و برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات این صنعت برای خودکفایی و سربلندی میهن اسلامی افزوده شد.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۱۱۹ حلقه چاه‌ نفت و گاز در ۹ ماه امسال ازسوی ناوگان این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: فوران و آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید پس از ۵۸ روز عملیات، با همت کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران و ثبت رکوردهای بی سابقه مهار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، جمعی از خانواده‎های شهدا و ایثارگران جنوب کشور در پیامی به مهارگران آتش چاه ۱۴۷ رگ سفید اعلام کردند: بدون تردید این فتح و ظفر ماندگار در کنار دیگر موفقیت‌های بزرگ این صنعت معظم مایه شادی همه دلدادگان نظام مقدس و دلسوزان منافع ملی، و موجب یأس و ناامیدی بدخواهان صنعت و مقام پرستان خارج گودنشین خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز ، وزیر نفت در پیامی ضمن قدردانی از همه مهارگران چاه ۱۴۷ رگ سفید اعلام کرد: شما نشان دادید ما به یک قهرمان نیاز نداریم بلکه افتخار قهرمانی زیبنده همه شماست.

به گزارش صنعت نیوز ، شرکت پایانه‎های نفتی ایران با امضای یک قرارداد همکاری، کار طراحی و ساخت ۱۰ دستگاه کنترل نمونه‎گیر خودکار را برای نصب و راه‎اندازی در پایانه نفتی شمال و پایانه صادرات میعانات گازی عسلويه به جهاد دانشگاهی صنعتی شریف واگذار کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، همزمان با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری، ۲ تجهیز مربوط به ابزارهای پیشرفته درون‎چاهی لوله مغزی سیار رونمایی شد.

به گزارش صنعت نیوز ، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بر اساس یکی از تبصره‌های لایحه بودجه سال ۹۷، وزارت نفت می‌تواند تا سقف ۹۵۰۰ میلیارد تومان از اسناد خزانه برای طرح‌های بالادستی با اولویت میدان‌های مشترک استفاده کند.

به گزارش صنعت نیوز ، سومین دوره بین‎المللی «کنفرانس نفت- ایران ۲۰۱۸» به میزبانی هشت انجمن فعال در حوزه صنایع نفت، سوم و چهارم بهمن ماه امسال در مرکز همایش و نمایشگاه‎های بین‎المللی کیش برگزار می‎شود.

به گزارش صنعت نیوز ، جلسه اخیر کمیته مشاوران مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران به بررسی الگوهای توسعه‌ای میدان چشمه‌خوش که از سوی شرکت‎های گازپروم‎نفت، او‎ام‎وی و پتروناس ارائه شده، اختصاص یافت.

به گزارش صنعت نیوز ، یک منبع صنعتی اعلام کرد در حادثه نشت گاز در میدان نفتی زلتن در لیبی، سه کارگر جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز ، معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از آمادگی کامل این شرکت برای تحقق تولید تکلیفی گاز به میزان ۵۷۰ میلیون مترمکعب در روز در شش ماه دوم امسال خبر داد و گفت: تاسیسات پارس جنوبی برای ورود به زمستان در آمادگی کامل قرار دارد.

به گزارش صنعت نیوز ، استاندار خوزستان از نقش شرکت ملی حفاری ایران در توسعه شهرک‌های صنعتی خوزستان خبرداد.